PDA

View Full Version : относно "очаквания" 15 септември



09-13-2006, 11:41
Здравейте милички!Почти в навечерието на първия учебен ден искам да пожелая на всички-успешна година изпълнена с много положителни емоции,верни приятели,добри оценки и незабравими купони!И на мен ми става много мъчно,като осъзнавам,че лятото вече си отива,ваканцийката също и се започва всичко отначало!Сякаш вчера обсъждахме,кой с какви оценки е завършил!Но не трябва да се отчайваме,защото аз осъзнавам,че скоро ще завърша училище.Това е един от последните ми 15 септември...И ми става мъчно,да мъчно,а като си помисля,че винаги съм мечтала по-скоро да свърши тази мъка.Плаша се от неизвестното,което следва,защото сбогуването с училище е и сбогуване с детството.Но стига по този въпрос.Та аз исках да попитам,какви са плановете ви за 15 вечерта,както обикновенно или нещо п-специално,всмисъл някакво излизане или купонче с алкохол и "поливане"на първия учебен ден

maybelline
09-13-2006, 11:54
Няма край това училище...е,поне имам приятели там.Сега пак ще е натоварено,ще сме постоянно заети с домашни...вероятно няма да ми остава време да тренирам.Абе ужас!

siXt_senSe
09-13-2006, 14:29
Първо мерси за пожаланията и аз се надявам да е една успешна учебна година и живот и здраве другото лято пак ще си споделяме за изминала вече година.Иначе нямам никаква идея как ще се отпразнува първия учебен ден.Може би ще се реши в последния момент :D

S_T_E_V_E
09-13-2006, 18:09
Това са мнохо топли думи които каза и мерси за това :wink: Искам да ти кажа че приятелите от класа които си държите ще си останете и няма да е забравите. В спомените си винаги ще сте Forever young :) тъжно е но е така
Every memory of looking out the back door
I Had the photo album spread out on my bedroom floor
It’s hard to say it
Time to say it
Goodbye, Goodbye

Та за 15-ти вечерта мисля да е яко сабиране някаде на по чашка и това е :)

linkin_park_fenka
09-15-2006, 15:34
ai stia we 1000000 temi pysnaxte puk i kvo tolkova my 4istitite na 15 :smt017