PDA

View Full Version : Как да ме хареса като нещо повече от приятелка?



Krem4eto
09-13-2006, 14:02
Той просто ми каза че ме харесва само като приятелка...Нямал тръпка...Пише че съм красива умна интелигента но няма тръпка...Ние сме излизали веднъж.

Как да стане така че да ме хареса като повече от приятелка?

Obitax
09-13-2006, 14:07
nqma na4in da stane sled kato ti e kazal tiq ne6ta ni staa rautata spored men

YouR_PoisoN
09-13-2006, 14:17
nqma na4in da stane sled kato ti e kazal tiq ne6ta ni staa rautata spored men
Тряада й вдъхнеш кураж, а не да й кажеш нищо няа да стане, ама с тебе ше се разправям по-късно :wink:

Ами според мен нищо не е изгубено, може би трябва да бъдеш по-настоятелна, да не се отказваш. Всичко ще си проличи с времето, бъди търпелива :wink:

Amayo
09-13-2006, 14:21
Нали знаеш кво искат момчетата. Тва дет го немаш. :(

Elektra_x
09-13-2006, 14:25
Той просто ми каза че ме харесва само като приятелка...Нямал тръпка...Пише че съм красива умна интелигента но няма тръпка...Ние сме излизали веднъж.

Как да стане така че да ме хареса като повече от приятелка?
Еми щом както е казал той няма тръпка не можеш да направиш абсолютно нищо...примири се...

jadna_za_lubov
09-13-2006, 14:56
nqma na4in da stane sled kato ti e kazal tiq ne6ta ni staa rautata spored men
:( 8-[

648541
09-13-2006, 15:01
nqma na4in da stane sled kato ti e kazal tiq ne6ta ni staa rautata spored men
Тряада й вдъхнеш кураж, а не да й кажеш нищо няа да стане, ама с тебе ше се разправям по-късно :wink:

Ами според мен нищо не е изгубено, може би трябва да бъдеш по-настоятелна, да не се отказваш. Всичко ще си проличи с времето, бъди търпелива :wink:

abs sum suglasna ako naistina go iska6 trqbva da bude6 malko po nastoqtelna.6te ti dam i primer imah edin fr koito mn haresva6e edno momi4e no tq mu otkaza purviq put no toi ne se otkaza be6e nastoqtelen i postigna celta si sega ve4e hodat 3 ili 4 godini :wink:

Beauty_love
09-13-2006, 15:04
hm,moje bi 6te e trudno,no prosto vqrvai v sebe si.badi do nego v nai-hubavite i v nai-lo6ite momenti.Taka e vazmojno v edin prekrasen mig da razbere 4e ti si momi4eto na me4tite mu!(romanti4no, nali).
No znai 4e tvoqt slu4ai ne e 4ak tolkova lo6.Ami ako tova mom4e te e haresvalo,kazvalo ti e 4e te obi4a.i se slu4va taka,4e ti e nevazmojno da izliza6 s nego za izvestno vreme,za6toto ima6 problemi v semeistvoto si.i izvednaj toi si haresva druga i za nego ostava6 samo "6tastlivoto mu talisman4e",koeto mu pomaga da se sbliji s novata mu vasljubena.E to az si bqh vinovna,za6toto mn se darpah, no taka moje bi e po-dobre :?:
derzai i uspeh v trudnoto,no zapomni PREODOLIMO na4inanie :)

FiRe_LaDy
09-13-2006, 15:09
Kolkoto i gadno da ti izglejda nqma kak da napravish taka che da te haresa.Ot lichen opit ti go kazvam.Obicham edno momche,bqh s nego 3 pyti.I za nito vednyj ne sajelqvam.Sega posledniq beshe nai hubav,no si kazah che ne moje da prodyljava.Naistina e gadno,no prosto se otkaji ot nego.Nqma smisal.Nasila hubost ne stava.Ogledai se moje bi chovekat za teb e drug. :wink:

Krem4eto
09-13-2006, 17:38
Аз не мисля да се отказвам като ми е казал,че съм красива и т.н. и мисля да се боря за него!!! :!:

И все пак няма да откажа помощта ви!PLS HELP!!!

iiirish
09-13-2006, 17:47
може и да се бориш за това момче, но никога не забравяй, че дори и да не успееш, той не е последния, нито най-красивия или най-привлекателния!
чувствата си идват от самосебе си. ако можехме да караме даден човек да се влюби в нас... колко ли хубав и объркан щеше да е тогава света?!

Barbie
09-13-2006, 18:01
Budi priqtelka, budi do nego...pozvoli mu da te opoznae, da stigne do teb, da vidi kakuv prekrasen 4ovek si i kolko mn moje6 i iska6 da mu dade6...ako ste edin za dryg, toi vse nqkoga 6te go osuznae i sam 6te doide pri teb...ako ne - zdrave da e...zna4i ima drug, po-podhodq6t 4ovek za teb :)
yspeh ;)

koalka
09-14-2006, 09:03
Ами не искам да ти го кажа,но това зависи от него,но надали ще стане,при положение,че ти ги е казал всички тези неща и ти е казал,че няма тръпка.

The_handsome_Steve
09-14-2006, 09:25
Много често ми се случва момичето което ме харесва да я възприемам като приятелка. Може би не иска да се обвърже или си му много симпатична и не иска да те загуби. Аз имам приятелки които си обичам много повече от гаджето...

WILD__BOY
09-14-2006, 09:31
Аз не мисля да се отказвам като ми е казал,че съм красива и т.н. и мисля да се боря за него!!! :!:

И все пак няма да откажа помощта ви!PLS HELP!!!
Сега без никаква идея да ти смачквам самочувствието ще ти кажа и един момент, който може да се е получил - да ти го е казал това, че си красива, само за да не те обиди, а и всеки гледа по различен начин на приятелите и гаджетата си. Може и да не си негов тип, може да иска да си му приятелка, да те запази до себе си за дълго!

LP_girl_14
09-14-2006, 11:28
Понякога да си красива и интелигентна не е достатъчно за да привлечеш едно момче до себе си!И все пак ми се струва че той малко е прибързал.Излизали сте само веднъж и той вече е стигнал до доста крайни заключения.Това дето ти го е казал според менси е деликатно одрязване.Може в момента да не иска сериозна връзка,може да харесва някоя друга,може да се страхува че ако имате връзка,след това няма да се запази приятелството между вас.Дай му време,не го търси известен период,нека усети липсата ти.Ако искаш бори се за него,но и аз съм така,че като погледна на един човек като на приятел , го възприемам само като такъв,независимо от многобройните качества които притежава :roll:

stillteenager
09-14-2006, 13:48
няма тръпка ли? а :evil:
заведи го на кафе и го вкарай в кенефа и му прави blowjobs да видиш как ще проима всичко