PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



09-13-2006, 14:14
Много ми е интересно как едно момиче иска да го заговорят.По какъв начин да е,че да не си помисли,че момчето е нахално.
ПС:Ако искате можете да разкажете как някой ви е заговорил и ви е харесало.

jadna_za_lubov
09-13-2006, 14:18
Хм.....как обичам да ме загожарят.интересенооооо :wink: ми....да дойде до теб някои и да ти каже :Може ли да се запознаем....е най-обикновения начин...но мен пожече ме кефи някой срамейливко да доийде и да ми каже :oops: Искам да излезеш с мен \:D/ тфа би ми харесало щтото е няква смела постъпка....но секи с БКУСА си... :roll:
П.С аз съм малко тъпичка :mrgreen:

jadna_za_lubov
09-13-2006, 14:21
izvinqvam se za mnogoto greshki tepyrva se ucha da pisha na bylgarski ezik :? :oops:

Beauty_love
09-13-2006, 15:16
ami edin sledobed si stoqh vka6ti i u4eh.zvanna se vratata.i be6e edno mom4e ot detskata mi gradina,s koeto ne bqhme govorili ot 7 godini sigurno, i o6te edno.tova vtoroto iska6e da se zapoznae s men.be6e mn iznenadva6to,razmenihme si telefonnite nomera i vaob6te ne si pomislih,4e e nahalno.za men tova e mn originalen na4in, stiga da razbere6 kade jivee vaprosnoto momi4e :)

tX
09-13-2006, 15:22
ami edin sledobed si stoqh vka6ti i u4eh.zvanna se vratata.i be6e edno mom4e ot detskata mi gradina,s koeto ne bqhme govorili ot 7 godini sigurno, i o6te edno.tova vtoroto iska6e da se zapoznae s men.be6e mn iznenadva6to,razmenihme si telefonnite nomera i vaob6te ne si pomislih,4e e nahalno.za men tova e mn originalen na4in, stiga da razbere6 kade jivee vaprosnoto momi4e :)
Работя в FВI, не ми е проблем да разбера кой каде живее. :lol:

п.п.
Кой глупак измисли да се цензурира FВI /Ама не с българско 'v' а с англииско 'b'/ ?! :-s

Beauty_love
09-13-2006, 15:49
mi o6te po-dobre,stiga da ima6 dobri namereniq!!!!!!!!!11

luda`flirtajika
09-13-2006, 18:44
ami az dnes si snimax sk8urite i doide edno momche,koeto poznavam samo ot chata,na jivo-NE i mi vika:are da me snimash iskash li ? i az vikam:"mi dobre:.Snimax go.Sled tova toi mi kaza:a sega i ako mi kajesh koi sum shte e po dobre" i az go gledam... i se setix,no mu kazax,che ne se seshtam koi e i toi mi kaza:.....da ti govori neshto?:az izrekox nicka mu i toi kaza da i az otidox,pregurnax go,lafihme si 2 min i toi otide v amor..bqx mn shtastliva :) mn mi haresa tozi razgovor