PDA

View Full Version : Moqta priqtelka!



obsesion_f
09-13-2006, 14:26
Zdraveite.Iskam da spodelq s vas edin problem svurzan s moqta priqtelka.Dosta sum oburkana...s tova momi4e se poznavame ve4e 13 godini i si spodelqhme vsi4ko,no se slu4iha nqkoi ne6ta naposleduk i tq se otdrupna ot men,dori neiska da me vijda.Problema e tam,4e tq sega hodi s edno mom4e,koeto taka da se kaje ne e za neq.Otkakto sa zaedno tq se promeni stra6no mnogo,napravo ne e su6tata,nemoga da q poznaq.Otna4alo mi spodelq6e vsi4ko,koeto vur6i i mnogo puti sum i davala suveti kakvo da pravi i sum se opitvala da i pomagam,kogato se nujdae ot priqtelsko ramo.No v edin moment sprq da me slu6a i zapo4na da pravi gluposti,s koito naranqva i roditelite si,dori te ne sa v sustoqnie da se spravqt s neq i nemogat da q poznaqt...kakto vi kazah otna4alo tq mi se doverqva6e i az i pomagah,no predi mesec tq napravi golqma glupost...izbqga ot tqh i neinite roditeli napravo bqha otka4ili ot muka i ne samo te,az i maika mi su6to go prejivqhme tejko,napravo neznaete kakvo mi be6e kato znaeh,4e ne6to lo6o moje da i se e slu4ilo...togava se setih,4e tq moje bi e pri priqtelq si i bqh dlujna da uvedomq tehnite za da q vurnat v tqh i vsi4ki da se uspokoim,4e tq e dobre i ne i se e slu4ilo ni6to...no sled tazi moq namesa tq pove4e ne mi progovori,neiska da 4uva za men,za6toto spored neq az sum q predala...kajete mi kakvo da pravq,predi se vijdahme vseki den,a sega ve4e mesec nesme se vijdali i tq mi e surdita...kak da postupq,predi si misleh,4e postupvam pravilno kato pomognah na roditelite i da q namerqt,no sega ve4e neznam kakvo da pravq i kak da i obqsnq,4e tq e napravila gre6ka
Izvinqvam se,4e napisanoto e mnogo dulgo,no se opitah podrobno da vi zapoznaq sus slu4aq.Blagodarq predvaritelno! :cry:



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Beauty_love
09-13-2006, 14:56
kakvo moga da ti kaja.qvno tova mom4e e povliqlo mn lo6o na priqtelkata ti.postapila si mn pravilno kato si uvedomila roditelite i kade e da6terq im.ne se pritesnqvai,tq vse nqkoga 6te se osaznae 4e e sbarkala i ti trqbva da si do neq,kogato go razbere,za6toto tova 6te e mn truden period.A ako otno6enieto i kam teb si ostane sa6toto, to togava pati6tata vi sa se razdelili.Da,jalko e 4e edno tolkova prekrasno priqtelstvo svar6va po tozi na4in,no ponqkoga stavat i takiva ne6ta.Nai-vajnoto e ako ne tq,to pone ti se pou4i ot gre6kata na priqtelkata si i ne pozvolqvai na edno mom4e da te prevarne vav vrag na roditelite si i na istinskite si frend4eta! :D

jadna_za_lubov
09-13-2006, 15:01
абе мнооо е дълго да го чета, ама що не си ебеш майката
a ti ZA KVO NE SI ZAPAZISH MNENIETO ZA TEB !?!!
А сега по темата.....постъпила си правилно...когато тя се раздели с приятеля си ще осъзнае грешките си и нещата ще се оправят...Успех !!! \:D/

TeditoOoo
09-13-2006, 16:25
Правилно си постъпила ;) на нея обаче ще и е нужно време,за да го разбере.Сега тя не мисли особено мн.В момента е заслепена от чувствата си към това момче,което явно наистина не е за нея и й вреди...Ти си направила това,което е зависило от теб от тук нататък тя трябва да се осъзнае. Дано това да стане по-скоро.И мисля,че когато й дойде ума в главата тя ще разбере,че си постъпила като истински приятел и тогава тя ще поиска прошка.Не се обвинявай...просто е нужно време УСПЕХ ;)

iiirish
09-13-2006, 17:24
според мен не трябва да се обвиняваш за постъпката си. опитала си се да помогнеш, но ми се струва, че намесата ти е била донякъде излишна. защото съгласи се, че тя колкото и твърдоглава и инатеста да е, не може никога да не се върне при техните. със или без теб тя все щеше да си дойде.

колкото до това, че се е променила откакто е с това момче... ами какво да ти кажа. аз също се промених доста от както съм със сегашния си приятел и много хора не одобряват това, но честно казано не ми пука. пък и ти не можеш да кажеш дали той е за нея или не. щом тя е щастлива с него, значи е за нея! не се бъркайте в избора й, защото само ще объркате и усложните ситуацията. казвам го чисто приятелски от личен опит!

Samsara`f`
09-13-2006, 17:31
Moje bi sega sajalqva6 4e si "predala priqtelkata si" no ne trqbva!Postapilasi kato istinska priqtelka!Razbiram 4e naistina i misli6 dobroto no qvno tq ne go osaznava no i tova 6te stane!Prosto i dai vreme i spored men tq pak 6te te potarsi za da se razkaiva za glupostite koito e napravila.Za6toto za men tq pravi ili daje e napravila golqma gre6ka kato e izbqgala ot tqh i sam sigurna 4e 6te go razbere-rano ili kasno!

09-13-2006, 17:35
Понякога в стремежа си да помогнем на някога, го отбъскаме от себеси... както разбирам с твоята приятелка сте били мн близки и според теб момчето, с което излиза не е за нея?Можеби е по-добре да се опари малко от личният си опит зада знае, че трезвият поглед на страничен човек понякога е правилния.Остави я да се опари и ако нещата задлбаят много намеси се, но никога не окоряваи приятел или приятелка за личните им грешки.Бъди на среща им в нужният и туден момент за тях и се опитаи да им помогнеш, ако не е твъде късно :(

vipchoo
09-13-2006, 17:38
Понякога в стремежа си да помогнем на някога, го отбъскаме от себеси... както разбирам с твоята приятелка сте били мн близки и според теб момчето, с което излиза не е за нея?Можеби е по-добре да се опари малко от личният си опит зада знае, че трезвият поглед на страничен човек понякога е правилния.Остави я да се опари и ако нещата задлбаят много намеси се, но никога не окоряваи приятел или приятелка за личните им грешки.Бъди на среща им в нужният и туден момент за тях и се опитаи да им помогнеш, ако не е твъде късно :( съгласен съм !!!Само внимавай наистина да не е твърде късно

Inn0c3nCe
09-13-2006, 17:48
Аз мисля, че не е трябвало да и се бъркаш в работите ...
ако пък толкова си се притеснила за нея трябваше да идеш и ти да и
кажеш че я търсат техните и много са се притеснили, а не да я портиш
така .... или трябваше да направиш това или нищо.

BeBcHeTo
09-13-2006, 19:21
Mnogo pravilno si postapila i az sa6toto 6tex da napravq.....sas sigurnost tova ne e nai podhodq6toto mom4e za tfoita averka

obsesion_f
09-13-2006, 22:34
Iskam samo da kaja na Inn0c3nCe,4e nqma6e kak da q predupredq,za6toto tq si be6e izklu4ila mobilniq i tova o6te pove4e me pritesni i bqh prinudena da kaja na tehnite,vsi4ko moje6e da i se slu4i,za6toto v na6iq kvartal ne e tolkova spokoino,osobeno za edno 16 godi6no momi4e.I otnosno tova,4e ne e trqbvalo da se namesvam,samo da spomena,4e tq sama me be6e zamesila i to bez da podoziram...kazala na maika si,4e 6te spi vku6ti i kogato maika i q potursi v 2h prez no6tta i razbra,4e tq ne e v nas,kak mislite 4e se po4uvstva.A vuprosniqt den az izob6to ne q bqh vijdala(pone moje6e da me predupredi za namereniqta si,za da sum podgotvena).

koalka
09-14-2006, 19:03
Не си предателка...направила си кавото е трябвало.И какво техните да се притесняват за нея и за това си я била предала?Глупости...но честно да ти кажа-тя не може да ти е вече приятелка.Каквото и да и кажеш тя просто няма да те послуша.Приятелят и определено не е за нея,при положение,че тя се е променила за лошо.Аз например откакто срещнах приателя ми се промених не много,но достатъчно,за да съм доволна от себе си.

Lorraine
09-15-2006, 12:56
Направила си каквото трябва..все пак е за нейно добро.Трябва да поговорите двете..макар че предполагам за всичко е виновен приятеля й.Ако не се вразуми..просто я остави то е ясно че няма да те послуша..

mon4eto
09-15-2006, 15:32
Mi mili4ka xorata se promenqt nz kakvo q e nakaralo da go napravi oba4e edva li e ne6to malko :( Nai dobre ostavi ne6tata taka kakto sa si ili se opitai da pogovori6 sas sega6nata i nai dobra priqtelka(ako s neq ne moje6)za tova koeto pravi!Ne se ot4aivai vinagi ima na4in :wink:

obsesion_f
09-16-2006, 16:31
Balgodarq na vsi4ki za suvetite,koito mi dadohte :) 6te vi poslu6am. :smt006

^DaRk_LaDy^
09-18-2006, 14:49
Аз мисля, че не е трябвало да и се бъркаш в работите ...
ако пък толкова си се притеснила за нея трябваше да идеш и ти да и
кажеш че я търсат техните и много са се притеснили, а не да я портиш
така .... или трябваше да направиш това или нищо.

Напълно подкрепям това мнение.

mechtaq_za_teb
09-18-2006, 18:01
spored mene postapkata ti e mnogo pravilna i pokazva 4e ti si i istinska priqtelka.kazvash 4e tq se e promenila sled kato e tragnala s onova mom4e.a moje bi toi q e promenil i sega tq e sprqla da ocenqva tvoeto priqtelstvo.ako bqh na tvoe mqsto bih ostavila neshtata taka.vse pak sled kato tq ne moje da razbere tvoite dobri namereniq ne e nujno da se unijava6 kato i se izvinish.ostavi q!a moje bi kogato tq se osaznae,shte te potarsi!

obsesion_f
09-21-2006, 13:53
Plagodarq na vsi4ki za mneniqta po problema.Iskam da vi kaja,4e s moqta priqtelka ve4e se vijdame.Sno6ti tq sama me potursi kakto vie kazahte i si poprikazvahme nadulgo i na6iroko za teq nqkolko meseca,prez koito nesme se vijdali.Tq samo mi spodeli,4e predi nqkolko dni se e razdelila s gadjeto si i spored neq toi e golqm bokluk.Pone se radvam,4e go osuzna nai-nakraq. :)

aliq
09-21-2006, 22:42
vij sq za men dosta pravilno si postapila sega tq ne go osaznava za6toto e zaslepena,no vqrvai mi edin den nz koga 6te e toq den moje bi kogato porasne dostata4no 6te ti blagodari ot sarce,za6toto tova mom4e nqma da e ve4no s neq i 6te q predade rano ili kasno i tq 6te si osaznae gre6kata,koqto e napravila