PDA

View Full Version : На какво се оснувава една връзка?



simon_ainley
09-13-2006, 18:27
Искам да попитам как точно протича една връзка, и как да изразя чуствата си към едно момиче? Искам да знам и какво е чуството да обичаш, да си влюбен в едно момиче?

TeditoOoo
09-13-2006, 18:35
Za syjalenie ne mojem da ti obqsnim kakvo e chuvstvoto...edinstveniq nachin da razberesh e da go izpitash.A kolkoto do chuvstvata...mi kak da gi izrazish :-k kato i kazvash che q obichash i i go pokazvash,dyrjish se milo s neq,a i momichetata obichame romantikata ;) (povecheto it nas de) e shte se spravish spoxi ...prosto bydi sebe si i ne preigravai USPEH!

alkobalko
09-13-2006, 18:53
Ами аз мога да ти кажа как е при мен. Заедно съм с мойто момче от година и осем месеца. Всичко започна на шега и мисех, че няма да излезе нищо сериозно. Но още на 1 седмица разбрах, че не е така. Какво правим? Ами прекарваме повечето свободно време заедно. Ходим по кафета, разходки, на кино, стоим в нас или в тях и т.н. При всяко момче е различно и той чувства обичта по свой си начин. Но в повечето случаи чувстваш момичето много близко. искаш да е до теб, когато си с нея е приятно. А за истинската любов точно обяснение няма, просто се усеща.

BeBcHeTo
09-13-2006, 19:23
Tova 4ustvo nemoje da se opi6e seki si go 4ustva po razli4en na4in

Nightmare
09-13-2006, 19:29
За мен една истинска връзка е доверие и уважение. Най важно е доверието. Това да знаеш, че винаги можеш да разчиташ на човека, който обичаш, да знаеш, че където и да е ще мисли за теб и ще си единствен\а за него\нея. Когато двамата се чувстват добре заедно и не им е нужно нищо друго значи имат пълноценна връзка.

iiirish
09-13-2006, 19:37
една връка се уповава преди всичко на чувствата, доверието и не на последно място компромисите. човека до теб трябва да ти бъде не само партньор в интимен план, но и приятел на когото можеш да довериш болката си. връзката по между ви трябва да е повече от силна за да издържи заедно с нея и любовта ви

09-13-2006, 19:38
kakto kazvat drugite-pri vseki e razli4no,eto kak e pri men...kogato mi predstoi da vidq mom4eto koeto obi4am i imam sre6ta s nego.,kogato sme zaedno..syrceto mi se raztuptqva,kato go pogledna v o4ite imam 4uvstvoto 4e sme samo nie na tozi svqt i nqmam nujda ot ni6to drugo,..negovata kompaniq mi e priqtna vinagi.,dori da sam v lo6o nastroenie 6tom mu 4uq glasa vsi4ko se promenq...i tn..moga mno o6te da govorq..no ti ako postoqnno misli6 za lubimiq 4ovek vseki den vsqka minuta da se se6ta6 za nego zna4i si vluben :)

ABSOLUTme
09-13-2006, 21:44
За мен една истинска връзка е доверие и уважение. Най важно е доверието. Това да знаеш, че винаги можеш да разчиташ на човека, който обичаш, да знаеш, че където и да е ще мисли за теб и ще си единствен\а за него\нея. Когато двамата се чувстват добре заедно и не им е нужно нищо друго значи имат пълноценна връзка.

това е! =D>

kobrichka
09-13-2006, 21:54
За мен една истинска връзка е доверие и уважение. Най важно е доверието. Това да знаеш, че винаги можеш да разчиташ на човека, който обичаш, да знаеш, че където и да е ще мисли за теб и ще си единствен\а за него\нея. Когато двамата се чувстват добре заедно и не им е нужно нищо друго значи имат пълноценна връзка.

napalno te potkrepqm =D>

Novkov
09-14-2006, 05:21
Зависи от годинките

bulgarche
09-14-2006, 06:28
Това е въпрос на който немога да ти отговоря. Всяка една връзка е специфична. Сам ще разбереш какво е обич, само дано не е несподелена :)

koalka
09-14-2006, 08:10
Ами ти сам ще усетиш какво е да си влюбен.Една връзка според мен се основава на любов и доверие между двама души.