PDA

View Full Version : iskam sex



pffffffffff
09-13-2006, 18:36
E ve4e ne moga da go proumeq i tova si e .Abe hora kajete mi ve4e ko da praq neznam. Hodq s gadjeto si ot 7 meseca i kakvo nikakyv sex ne pravim ama nikakyv :smt010 , to sigurno monahinite po-4esto ot nas go pravqt. Vse ne6to se slu4va i ne stava , napravo se pobyrkvam. Ve4e kakvo li ne mi minava prez uma, 4e mi izneverqva, 4e ne iska da spi s men i kakvi li ne o6te podobni prostotii.I nai interesnoto e 4e ne e devstven predi men e bil s mnogo momi4eta.Ne e vyzmojno da ne mu se prai sex nali, nikoi normalen ne moje da izdyrji tolkova dylgo ta tova sa celi sedem meseca za boga. Vyzmojno li e da mi izneverqva i samo da se prai uj 4e me obi4a malii 6te go prebiq toz ako e taka :smt013 :smt013 :smt013 . Kakto i dae pls hora kajete ko da praq .Ne sam grozna nito sam nqkakva debela, az si se haresvam i ne stradam ot lipsa na obojateli, kakvo stava s nego ????

st1ki
09-13-2006, 18:41
хм... може би възрастовата граница? :-s
ти на колко си.. той на колко е
ако ти си на 13 , а той на 17 мисля, че няма нужда да ти обяснявам що не иска :)

09-13-2006, 18:43
Uspokoi se mila s moq priqtel hodim 8 meseca i nikakav sex ne sme pravili .Nikoga ne mi e kazval ei taka ela v nas da go pravim ili dali go iskam.Prosto znae 4e sam detstvena i me iz4akva i si trae i izob6to ne zasqga temata.A ina4e e stranno ako izob6to ne mu se pravi :-s Zashto ne pogovorish s nego i ne go pitash dali bi iskal da zadalbo4ite vrazkata si...ili pak ne6to takova.Pone kogato se natiskate ne mu li stava?Nqkakav priznak 4e go jelae nqma li?Govori s nego nai-dobre dali iska ne6to po-seriozno i taka natatak uspeh :D

cecko_boy
09-13-2006, 18:47
mi pogovorete kaji mu kvo mislish i toi nqma da ti otkaje ako mu predlojish da go napravite 100 procenta sym siguren

pfffffffff
09-13-2006, 18:48
az sam na 17 ,a toi na 18. Po4ti vseki pat mu stava kato se natiskame , no sqka6 ne jelae ni6to pove4e ot edno natiskane.Nqkolko pati sam govorila s nego na taq tema poneje i az sam devstvena i toi do edno vreme me iz4akva6e .E da de , ama az ve4e sam gotova i mu go kazah dosta otdavna , no ot togava nikakva promqna .Samo si se natiskame i tolkoz. Neznaq ve4e i az ko da praq.moje da e v men vinata znam li.... :(

Lorraine
09-13-2006, 19:09
поговорете..нека ти обясни защо не иска..така ще е най-добре

pa4o_89
09-13-2006, 19:22
moje i 4aka da navyr6i6 18 i 4ak togava da iska da go napravite O:)

WILD__BOY
09-13-2006, 19:25
1. Пиши на кирилица
2. Може би ти изневерява
3. Може би не си достатъчно привлекателна за да иска да спи с теб. Напъни се и ти.

krem4et0
09-13-2006, 20:34
Еми случват се и такива неща-може би просто не иск да те насили.Като той не иска-понасили го ти де.А и още нещо-сигурна ли си за другите момичета.Може да те е излъгал,а сега да се стеснява,че ще се изложи.Знам ли? :-k

strange__
09-13-2006, 20:35
Може да се притеснява от факта,че ще ти е първия...от отговорността,която поема и тн :roll:

teen_girl4e
09-13-2006, 20:44
ti mai iska6 samo sex ot nego ](*,) ](*,) ](*,) gorkiq

Inn0c3nCe
09-13-2006, 20:51
ti mai iska6 samo sex ot nego ](*,) ](*,) ](*,) gorkiq
да.. тя е с него само заради секса след това ще го зареже ;щ

Momchil
09-13-2006, 20:52
Nqam predstava... Moje da se pravi na nedostypen 4e posle da ti se priiska ooo6te pove4e ;) . xax. Ne, 6eguvam se, moje da ima nqkakyv veneri4eski problem naprimer i da go e sram da ti kaje/pokaje :)

celufan4o
09-13-2006, 21:14
moje i 4aka da navyr6i6 18 i 4ak togava da iska da go napravite O:)Абсолиутно съм съгласен с тоя пост!

No_LiMiTe^f
09-13-2006, 21:58
Според мен направо трябва да действаш,Не да говорите!Някой път като сте у вас или у тях...понатискаи го малко!Направи ти първата крачка!

mnogomili4kata-sf
09-13-2006, 22:05
лелее и аз тия момчета не ги разбирам....имах една такава връзка доста дълго време и как ли не съм му показвала,че ми се иска....даже срокове поставях....в 1 момент и аз се чудех кво става...още не си го обяснявам,освен с това,че човекът ме е обичал страшно мн,за да не бъде това на дневен ред

beb4o_bu
09-13-2006, 23:21
Nqam predstava... Moje da se pravi na nedostypen 4e posle da ti se priiska ooo6te pove4e ;) . xax. Ne, 6eguvam se, moje da ima nqkakyv veneri4eski problem naprimer i da go e sram da ti kaje/pokaje :)


Naistina moje da ima nqkakva bolest i da ne iska da ti kaje,a 4aka da se opravi. Ne znam kakvo moje6 da napravi6 osven da govorite pak... ina4e nz kak 6te razbere6 kyde e problema.
(Sorry 4e pi6a na latinica, no mi se skapa kirilicata...)

The Fallen
09-14-2006, 02:23
Значи според мен много е срамежлив тоз човек we.Така де ако си го поискаш няма начин да откаже освен ако просто не го е срам от неговата нали сещаш се от кое :D

koalka
09-14-2006, 08:48
Ами отидете на хотел и нищо няма да ви притеснява.Странно,ако имате връзка да не стего правили от 7 месеца.Говори с него,ако смяташ,че има друга причина.

09-14-2006, 23:25
MOje kato e bil s drugite momiche da ne se e spravql dobre i tova ne6to da go pritesnqva :shock:

Amayo
09-15-2006, 00:22
Няколко варианта, а може би и всичките.
1. Много момчета ги е гнус от девствени и изобщо не им минава през ума за секс с такова
2. може да си има малко черно тефтерче останало от добрите стари дни и да си задоволява хормоналните нужди с негова помощ докато тебе те е запазил за душевен покой.
3. Може да не ставаш изобщо за ебане (и да си хубава просто някои момичета като ги видиш и ти се отщяват всякакви дейности включващи пишки, цици, вагини и др...)
4. Може да е галфон
5. Може да е от клана Кришна
6. Може да е твой таен брат близнак и да не иска да изърши грехопадение
Причините са много...

hforce
09-15-2006, 00:44
kaji mu kakvo iska6 i 4e ako ne ti go dade 6te go zareje6, ili go pitai za6to ne iska

lifestyle
09-15-2006, 12:20
Няколко варианта, а може би и всичките.
1. Много момчета ги е гнус от девствени и изобщо не им минава през ума за секс с такова
2. може да си има малко черно тефтерче останало от добрите стари дни и да си задоволява хормоналните нужди с негова помощ докато тебе те е запазил за душевен покой.
3. Може да не ставаш изобщо за ебане (и да си хубава просто някои момичета като ги видиш и ти се отщяват всякакви дейности включващи пишки, цици, вагини и др...)
4. Може да е галфон
5. Може да е от клана Кришна
6. Може да е твой таен брат близнак и да не иска да изърши грехопадение
Причините са много...

Според мен е 1-вото.Познавам мн момчета,казвайки доста явно на приятелките си "Отиди при някой друг да те отвори и после ми се обади".Малко е глупаво според мен,ама все пак да си 1-вия на едно момиче си е голяма отговорност.Може да мисли че няма да се справи или и аз незнам си кво #-o

09-15-2006, 17:57
бате и аз искам секс с коч ама нема нали?

09-15-2006, 21:43
Аз съм насреща :twisted:

InitialD
09-15-2006, 21:49
Е то кой не иска секс????Питам аз!Кат не иска да те ч**а убий го и направи така че да изглежда злополука!Бал съм ви хора на по 17 и не могат да мислят!

^DaRk_LaDy^
09-15-2006, 21:51
ООО това да те праща при друго момче за първия ти път е ясен знак , че на момчето не му пука за теб !!!! Момчето , с което изгубиш девствеността си , трябва да е много обичано от теб , пък и той трябва да те обича , за да може да е неповторимо изживяване. Нито за миг не съм съжалявала за първия път , когато правих секс , защото беше с човек , когото обичах и който ме обичаше. И ако наистина е влюбено момчето в момичето , няма да го е гнус от нишо нейно , а още по-малко от факта , че тя е девствена!!!!

InitialD
09-15-2006, 21:55
ООО това да те праща при друго момче за първия ти път е ясен знак , че на момчето не му пука за теб !!!! Момчето , с което изгубиш девствеността си , трябва да е много обичано от теб , пък и той трябва да те обича , за да може да е неповторимо изживяване. Нито за миг не съм съжалявала за първия път , когато правих секс , защото беше с човек , когото обичах и който ме обичаше. И ако наистина е влюбено момчето в момичето , няма да го е гнус от нишо нейно , а още по-малко от факта , че тя е девствена!!!!

ееее ти ме утрепа бе ....кво се хабиш сигурно е поредната тъпа ебавка...на 17 па кво да прави ми много ясно че требва да го скъса!!! :smt013

^DaRk_LaDy^
09-15-2006, 22:04
ООО това да те праща при друго момче за първия ти път е ясен знак , че на момчето не му пука за теб !!!! Момчето , с което изгубиш девствеността си , трябва да е много обичано от теб , пък и той трябва да те обича , за да може да е неповторимо изживяване. Нито за миг не съм съжалявала за първия път , когато правих секс , защото беше с човек , когото обичах и който ме обичаше. И ако наистина е влюбено момчето в момичето , няма да го е гнус от нишо нейно , а още по-малко от факта , че тя е девствена!!!!

ееее ти ме утрепа бе ....кво се хабиш сигурно е поредната тъпа ебавка...на 17 па кво да прави ми много ясно че требва да го скъса!!! :smt013

Да, може би имаш право ...Рядко се среща момче , което да откаже :wink:

NoWallz
09-15-2006, 22:22
Ебете се ве хора,да става купона! :-D

pafko_
09-15-2006, 22:37
Ебете се ве хора,да става купона! :-D

ПОДКРЕПЯМ :mrgreen:

pitbullbg
09-15-2006, 22:45
mi spored men sa 2 varianta... 1-q e da ti izneverqva... a 2-riq e da te laje 4e e bil s dr da ne go pomisli6 za smotlio zadrastenqk i tn... govori s nego nai dobre

NicknameANdPasswORd
09-16-2006, 07:51
:) ne tiq momcheta sa povredeni we ;) kak nqma da iska sex ... q go fani i go pitai da ne e devstven i toi ......
basi ;( Neznam i az ot dosta time sam s pr-kata mi .... obicham q mn Naposleduk strashno mn mi se iska da pravim liubov /"sex' no tq ne e na syshtoto mnenie ;( i shte chakam mmmmmm makar che nemislq che nqkoga shte me ogree .... no vse pak ne se jivee samo s nadejda ...... ako taka prodyljava ili shte skusame ili shte i izneverq Poburkvam se ... kaji my go v ochite we .... ili me ebi ili krai ... basi zako go jiveem too jivot! ISKAM Q A TQ NE E GOTOVA E KOGA SHTE BYDE : .... ](*,)

Jody
09-16-2006, 10:23
Що направо не го питаш да не е педал? Какво е т'ва нещо момче да не прави секс?!@?

LoRinSeR
09-16-2006, 10:26
:) ne tiq momcheta sa povredeni we ;) kak nqma da iska sex ... q go fani i go pitai da ne e devstven i toi ......
basi ;( Neznam i az ot dosta time sam s pr-kata mi .... obicham q mn Naposleduk strashno mn mi se iska da pravim liubov /"sex' no tq ne e na syshtoto mnenie ;( i shte chakam mmmmmm makar che nemislq che nqkoga shte me ogree .... no vse pak ne se jivee samo s nadejda ...... ako taka prodyljava ili shte skusame ili shte i izneverq Poburkvam se ... kaji my go v ochite we .... ili me ebi ili krai ... basi zako go jiveem too jivot! ISKAM Q A TQ NE E GOTOVA E KOGA SHTE BYDE : .... ](*,)


Eдна връзка не е само секс. Със сегашната ми приятелка първите 7-8 месеца не съм търсил секс. Любовта ми към нея е над това да търся сексуален контакт.

NicknameANdPasswORd
09-16-2006, 10:55
:) ne tiq momcheta sa povredeni we ;) kak nqma da iska sex ... q go fani i go pitai da ne e devstven i toi ......
basi ;( Neznam i az ot dosta time sam s pr-kata mi .... obicham q mn Naposleduk strashno mn mi se iska da pravim liubov /"sex' no tq ne e na syshtoto mnenie ;( i shte chakam mmmmmm makar che nemislq che nqkoga shte me ogree .... no vse pak ne se jivee samo s nadejda ...... ako taka prodyljava ili shte skusame ili shte i izneverq Poburkvam se ... kaji my go v ochite we .... ili me ebi ili krai ... basi zako go jiveem too jivot! ISKAM Q A TQ NE E GOTOVA E KOGA SHTE BYDE : .... ](*,)


Eдна връзка не е само секс. Със сегашната ми приятелка първите 7-8 месеца не съм търсил секс. Любовта ми към нея е над това да търся сексуален контакт.
DA VRYZKATA NE E SAMO SEX >>> NO IDVA EDIN SKAPAN MOMENT KOGATO NEMOJE BEZ TOVA !!!!!!!!!!! NE SAM MONAH I NEISKAM DA BYDA PODQVOLITE >> CHOVEK SYM NORMALNO I CHOVESHKO E DA SE PRAVI SEX !!!!!!!!!! I DA 7-8-9 mec si bil bez sex .... DALI ... ne si li bil pri nqkoq dr dokato si bil s priqtelkata si ....
znaesh li normalnite hora pravqt sex to si e absoliutno normalno ..... sled nego vryzkata minava na dr etap ... liubovta e razlichna ..... ne e kato v 5-6 klas celufki i pregrutki primerno !
Bez sex e edno a sys nego syvsem razlichno ..... Normalno e da traesh i da chakash i na men ne mi pukashe ... makar che naskoro dosta mi zapuka ... no nqma nachin da go promenq
... 2 alternativi ili da skusam i da si namerq dr ... ili da i izneverq (a ne go iskam tova) 3-tata veche e da chakam .... a nemoga da razbera kuv vi e problema ..... Kato ne sa malki nqmat proboblemi ... a se dyrpat ei taka za show-to
!

krem4et0
09-16-2006, 12:41
:) ne tiq momcheta sa povredeni we ;) kak nqma da iska sex ... q go fani i go pitai da ne e devstven i toi ......
basi ;( Neznam i az ot dosta time sam s pr-kata mi .... obicham q mn Naposleduk strashno mn mi se iska da pravim liubov /"sex' no tq ne e na syshtoto mnenie ;( i shte chakam mmmmmm makar che nemislq che nqkoga shte me ogree .... no vse pak ne se jivee samo s nadejda ...... ako taka prodyljava ili shte skusame ili shte i izneverq Poburkvam se ... kaji my go v ochite we .... ili me ebi ili krai ... basi zako go jiveem too jivot! ISKAM Q A TQ NE E GOTOVA E KOGA SHTE BYDE : .... ](*,)
Всеки в този форум ти разбра проблемът мойто момче.Голям зор-голяма нещо.Просто не мисли за това и толкова.Ти се самонавиваш и да знаеш,че стане ли това-нищо няма да направиш защото си прекалено навит.Или приемаш фактът,че това ще стане,когато тя реши,или някой ден я каниш на филмче,притискаш я и действаш бавно и нежно.Ние какво можем да направим-кажи ни?

krem4et0
09-16-2006, 12:42
А ние с гаджето се изчаквахме взаимно година и половина.18 месеца!!!!!!

09-16-2006, 16:14
krem4et0
braoo moito momi4e i az taka s moito samo 4e toi me 4aka 2 godini

niki_borisov
09-16-2006, 20:45
Още малко и някой ще заяви,че се е чакал с неговата/нейния 3години.. Ба.. 1 хубаво.. не е чак толкова(разбира се зависи от случая). Но над 1... и без това живота е кратък :)

Иначе по-конкретно по темичката мисля,че най-вече подобни проблеми идват от непоказването на това,което иска единия и другия. Или пък само единия показва,а другия си притиска скрити желанията,и става някво кофти.. много кофти.. Или и двамата ги крият,и така месеци наред се чудят и пишат из ей такива форуми що половинката им не им пуска или пък не показва еди какво си...
Такаче към авторката на темата: повдигни въпроса и си поговорете откровенно с него за това.. С предположения не става! Успех! :) Айде със здраве,пазете се,обичайте се и се забавлявайте! \:D/

Nasindo
09-16-2006, 21:57
E ve4e ne moga da go proumeq i tova si e .Abe hora kajete mi ve4e ko da praq neznam. Hodq s gadjeto si ot 7 meseca i kakvo nikakyv sex ne pravim ama nikakyv :smt010 , to sigurno monahinite po-4esto ot nas go pravqt. Vse ne6to se slu4va i ne stava , napravo se pobyrkvam. Ve4e kakvo li ne mi minava prez uma, 4e mi izneverqva, 4e ne iska da spi s men i kakvi li ne o6te podobni prostotii.I nai interesnoto e 4e ne e devstven predi men e bil s mnogo momi4eta.Ne e vyzmojno da ne mu se prai sex nali, nikoi normalen ne moje da izdyrji tolkova dylgo ta tova sa celi sedem meseca za boga. Vyzmojno li e da mi izneverqva i samo da se prai uj 4e me obi4a malii 6te go prebiq toz ako e taka :smt013 :smt013 :smt013 . Kakto i dae pls hora kajete ko da praq .Ne sam grozna nito sam nqkakva debela, az si se haresvam i ne stradam ot lipsa na obojateli, kakvo stava s nego ????

Еми така като гледам колко селско си се изразила в темата си ... явно има защо да не правите секс ... и ДА ,може би ти изневерява... офф не може би ами със сигурност ! O:)

хайде със здраве :)

Crazy_Element
09-16-2006, 23:01
E ve4e ne moga da go proumeq i tova si e .Abe hora kajete mi ve4e ko da praq neznam. Hodq s gadjeto si ot 7 meseca i kakvo nikakyv sex ne pravim ama nikakyv :smt010 , to sigurno monahinite po-4esto ot nas go pravqt. Vse ne6to se slu4va i ne stava , napravo se pobyrkvam. Ve4e kakvo li ne mi minava prez uma, 4e mi izneverqva, 4e ne iska da spi s men i kakvi li ne o6te podobni prostotii.I nai interesnoto e 4e ne e devstven predi men e bil s mnogo momi4eta.Ne e vyzmojno da ne mu se prai sex nali, nikoi normalen ne moje da izdyrji tolkova dylgo ta tova sa celi sedem meseca za boga. Vyzmojno li e da mi izneverqva i samo da se prai uj 4e me obi4a malii 6te go prebiq toz ako e taka :smt013 :smt013 :smt013 . Kakto i dae pls hora kajete ko da praq .Ne sam grozna nito sam nqkakva debela, az si se haresvam i ne stradam ot lipsa na obojateli, kakvo stava s nego ????

Ами кажи си града,адреса,годините и някой път мога да дойда аз да ти дам СЕКС ЩОТО И АЗ ИСКАМ