PDA

View Full Version : Kирилица...



stoness
09-13-2006, 19:31
Чудя се на компютър, на който по начало няма кирилица (отваря страници написани на кирилица, но няма начин да се пише и клавuатурата е само на англииски) ако се инсталира flextype или някаква друга програма, ще работи ли? :-k

Bonbonenata
09-13-2006, 19:34
Да.

Bisollini
09-13-2006, 22:15
aw Tfa Flex Tupe e Boza napravi si sam v Uroci.net ima tekuv urok

Axxxel
09-13-2006, 22:20
Интересно как всеки казва...тва било боза, онова било пълен боклук...някак си странно ми е...Аз от години работя с Флекс-а и уин-кирилизатора...и познайте...никога, ама никога не съм имал проблем свързан с тях...

Novkov
09-14-2006, 04:56
Интересно как всеки казва...тва било боза, онова било пълен боклук...някак си странно ми е...Аз от години работя с Флекс-а и уин-кирилизатора...и познайте...никога, ама никога не съм имал проблем свързан с тях...

Никога не казвай никога... иначе по темата, ако си с XP спокойно можеш да пишеш кирилица и без да слагаш напаст като Флекс Тайп. Ето Статията, как става фонетиката без флекс тайп (http://uroci.net/index.php?option=com_content&task=view&id=737&Itemid=124)

stoness
09-14-2006, 08:17
И аз знам че всякакви допълнителни кирилизатори ти преебават целия Windows, обаче при настроиките на Refional Options и Language Inputs ми иска CD-то на Windows-а а аз го нямам :( ](*,)

sa_vi_ebah_maikata
09-14-2006, 11:03
Чудя се на компютър, на който по начало няма кирилица (отваря страници написани на кирилица, но няма начин да се пише и клавuатурата е само на англииски) ако се инсталира flextype или някаква друга програма, ще работи ли? :-k

некой казвал ли ти е че си мнооо тъпа овца

Moderated by Tiffany
по т.2 от правилника.

impress
09-14-2006, 11:47
АНТИ Флекс Тайп... пишете в Google "injinera" и вижте как стават с неговите бози.

09-14-2006, 16:28
Чудя се на компютър, на който по начало няма кирилица (отваря страници написани на кирилица, но няма начин да се пише и клавuатурата е само на англииски) ако се инсталира flextype или някаква друга програма, ще работи ли? :-k

некой казвал ли ти е че си мнооо тъпа овца


А на теб някой казвал ли ти е да не си избиваш комплексите по форумите?
С това "мнение" си плачеш за БАН, модераторите не знам какво правят.

Axxxel
09-14-2006, 19:10
Никога не казвай никога...
...4 годинки вече...без нито...ама нито един проблем...

Forslor
09-14-2006, 20:18
Никога не казвай никога...
...4 годинки вече...без нито...ама нито един проблем...
Ми ползвай си флекстъпа бре. Никой не ти е опрял пистолет в тиквата и принудил да го деинсталираш. Всеки както иска така да сбозва OS си система нали не е моята. :)