PDA

View Full Version : Kude da namerq priqteli?



09-13-2006, 19:47
Problemyt mi e che niama s koi da izlizam. Vseki kazva nameri si priqteli - kyde da gi nameria? Mislite li primerno,che saitovete za zapoznanstva sa dobar variant ili primerno irc,forumi i t.n?

summer_04
09-13-2006, 19:49
tursi nqkoi v tvoq kvatal ili po-dobre nqkoi ot tvoq klas!

black_heart
09-13-2006, 20:42
mi ot klasa/ot mestorabotata,a za Irc-vlez v kanala na tvoq grad i probvai,za6to ne....:)i az na vremeto sas suma narod se zapoznah

reason
09-13-2006, 21:06
Няма ли хора в махалата ти,даскалото...ако живееш близо до някое училище,защо не пробваш там?Обикновено по тия места се събират много хора,може да се запознаеш с някой.

tainstvenata
09-14-2006, 07:49
mi probvai s hora ot tvoq klas ... ako trenira6 ne6to moje da se spreatelih s horata koity trenirat v mirc sashto stava :)

09-14-2006, 08:17
Няма ли хора в махалата ти,даскалото...ако живееш близо до някое училище,защо не пробваш там?Обикновено по тия места се събират много хора,може да се запознаеш с някой.

И как ще отиди? "Здрасти приятно ми е ... айде да ми бъдете приятели че няма с кой да излизам" :lol:

09-14-2006, 08:53
Ми не, за кво трябва да го казва тва ? Да каже "Искат ели довечера да излезем?" Ако се съгласят добре, ако не..заеби. И така лека полека ще се опознайте със някоя компания и ще си паснете 8)

linkin_park_fenka
09-15-2006, 15:33
awe nameri si fr nie ne moim da ti namerim no ako si otvorena idi 6a si nameri6 :smt011

09-15-2006, 16:27
Приятели можеш да си намериш от училище,опитай постепенно да се впишеш в някоя компания във вашия клас.Запиши се на някакъв спорт,кръжок(нещо,което ти е интересно) и там трябва да намериш приятели :wink:,пък и ще имате общи интереси .Предполагам имаш брат,сестра,братовчеди,ами можеш да излезеш с тях,те ще те запознаят с техните приятели и така :D .Ако нищо от това не е възожно,което ме съмнява,можеш да опиташ в чата,форуми,сайтове за запознанства,но бъди нащрек,щото нищо не се знае :!: !
Пробвай нищо не губиш!Бъди уверен и не изгубвай надежда,дори и да сгафиш нещо усмихни се и продължи напред!

mon4eto
09-16-2006, 14:57
Ti daskalo nema6 li si we???Tam ima 100% priqteli,ili pak ako tam ne ti dopadat nai dobre v kvartala no v nikakv slu4ai takiva ot sait za zapoznanstva,za6toto ne se nzae koi e soi ot sre6ta nali go znae6 tva [-X Posle 6te ima #-o

lori
09-16-2006, 17:48
ми по дискотеки :lol: добре де по сериозно ми значи би трябвало на места където се събират повече хора, но да ти кажа нямай прекалено много доверие на сайтове за запознанства. значи аз това само мога да те посъветвам. и да те предупредя още нещо. не тръгвай с първата група хора, която те покани. първо опознай вссеки едн, и тогава преценявай. е късмет! :wink:

HysTeRia
09-16-2006, 23:04
Приятели доста трудно 6те си намери6 ... в дне6но време са доста голяма рядкост! Виж познати е друго не6то .... където и да отиде6 ако си об6тителна 6те си намери6 компания :) Въпрост е в това да съумее6 да ги задържи6 :)