PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Да рискуваш, когато харесваш някого ?



just_momi4e
09-13-2006, 20:17
Колко от вас рискуват,и когато си харесат някого действат на сляпо,без да знаят дали няма да ги отблъснат!?Питам понеже си харесах едно момче,което е приятел на едим мой приятел :mrgreen: Та,въпросното момче е казало,че съм хубава(тва си е плюс за мен,ама нищо не значи...)Скоро ще ходим на диско с комапнията и той също ще идва.Много се чудя дали да направя нещо и какво!?Ходенето на диско с него е идеалната вазможност да стане нещо,но нямам идея дали и той има чувства...Помогнете моля ви,дайте ми съвет да направя ли нещо изобщо и какво да бъде то?! :roll: Как недвусмислено да му покажа,че имам интерес...!?Е...ПОМОЩ!
Мерси предварително! :wink:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

jadna_za_lubov
09-13-2006, 20:18
kaji mu nochto ne gubish :wink:

miloto_girl_4e
09-13-2006, 20:19
Редовно като си харесам някого правя първата крачка(е, има и изключения де, но то е защото тогава не съм сигурна дали го искам или не) :wink: Никога не ме е било страх, че може да ме отблъснат,какво като го направят? На всеки се случва и това хич не влияе на самочувствието ми :!: :wink: Съветвам те да действаш, за да не изпуснеш златният си шанс :!:

JuLiTo0o0o
09-13-2006, 20:20
mi pokaji mu 4e imash interes kum nego nishto ne gubish vednuj se jivee!L) uspeh!

priti_kiti
09-13-2006, 20:22
Редовно като си харесам някого правя първата крачка(е, има и изключения де, но то е защото тогава не съм сигурна дали го искам или не) :wink: Никога не ме е било страх, че може да ме отблъснат,какво като го направят? На всеки се случва и това хич не влияе на самочувствието ми :!: :wink: Съветвам те да действаш, за да не изпуснеш златният си шанс :!:
така е :) няма защо да губиш време,а и в крайна сметка нищо не губиш ако пробваш ...

gery_to
09-13-2006, 20:32
И аз съм от тези които действат на сляпо!не ми пука от нищо,все пак нищо не губиш а само може да спечелиш............действай!ус ех..................а какво точно да направиш...мммм незнам то ще ти дойде отвътре! :P

iiirish
09-13-2006, 20:35
Редовно като си харесам някого правя първата крачка(е, има и изключения де, но то е защото тогава не съм сигурна дали го искам или не) :wink: Никога не ме е било страх, че може да ме отблъснат,какво като го направят? На всеки се случва и това хич не влияе на самочувствието ми :!: :wink: Съветвам те да действаш, за да не изпуснеш златният си шанс :!:

съгласна съм

09-13-2006, 20:51
Определено ме убедихте... :D ясно е,че ще направя нещо,сега остана само да ми помогнете как да стане работата?!ПРосто досега не съм правила първата крачка и съм малко.......в неведение как да стане,,,,

09-13-2006, 20:52
Определено ме убедихте... :D ясно е,че ще направя нещо,сега остана само да ми помогнете как да стане работата?!ПРосто досега не съм правила първата крачка и съм малко.......в неведение как да стане запойката,,,,

Th3WildAng3l
09-13-2006, 20:56
В дискотека сте. Най-простото което можеш да направиш е да танцуваш с него.
Ако се дърпа го напий и пак пробвай. :twisted:

sk8girL
09-13-2006, 20:56
Определено ме убедихте... :D ясно е,че ще направя нещо,сега остана само да ми помогнете как да стане работата?!ПРосто досега не съм правила първата крачка и съм малко.......в неведение как да стане,,,,
Еми нали ще ходите на диско с компанията ?!Това е идеалната възможност.Пийни си малко,но не прекалявай (само за кураж,ако си от по срамежливите).. започни да търсиш повече близостта му.Танцувайте двамката..говорете си.Излезте на чист въздух хихи ии ..такам стават нещата;-) А и щом е казал,че си хубава сама каза,че е в твой плюс.Нищо не губиш ако се пробваш:)

vladi_addict
09-13-2006, 20:57
аз като си харесам някоя и винаги и го казвам, аз съм сам и нямам какво да губия, може би и за това съм още сам, защото съм толкова директен :? не ми пука, продължавам.

tedy1_baby
09-13-2006, 20:59
probvai.ni6to ne gubi6

TeditoOoo
09-13-2006, 21:00
Da naistina e mn dobra vyzmojnost,koqto te syvetvam da ne izpuskash.Nz dali ima chuvstva?- dori i da nqma..predizvikai gi.Pokaji che imash interes,flirtuvai,no ne prekalqvai vse pak.Be otde da znam tochno veche na momenta shte vidish kakvo e udobno da napravish.Aide USPEH ;)

eDin_SlUcHaEn
09-13-2006, 23:17
ima dve polojenie ILI ATAKA ILI V BATAKA ... koito igrae pe4eli ;)

Obitax
09-13-2006, 23:25
davai smelo i ne mu misli kvo 6te stava

koalka
09-14-2006, 08:27
По-добре действай,защото можеш да го изпуснеш.Явно смята,че си хубава и това е плюс според мен.

nikol_pcd
09-14-2006, 08:39
4ovek propuska samo onava koeto ne opital.deistvai ina4e nqma da razbere6 dali toi te haresva :D

e_l_i_z_a
09-14-2006, 08:43
Хмм...ами,момиче,отначало не става въпрос за чувства.Така че той няма да ти покаже "че има чувства".Давай първо да му покажеш,че има физическо привличане между вас.Танцувай около него,оглеждай го,УСМИХВАЙ МУ СЕ,... :D Така му показваш,че нямаш нищо против да дойде при теб и да те зарибява :roll: :mrgreen: ..как прозвуча :smt005 И ако на него му се иска-ето ти го готов!Твой!Ама за колко време-зависи изцяло от това как ще се представиш и как ще си изиграеш тестето карти ;-)