PDA

View Full Version : Правилно ли го правя Момчета!



Korenqkyt
09-13-2006, 21:22
Мм значи моля да ми кажете едно нещо.Значи винаги имам усещането,че ен съм сложил както трябва презерватива си,значи като го сложа и нали гледам да не остава въздух вътре,обаче винаги в зоната където свършва главичката и започва ствола там винаги остава малко въздух,и при вас ли е така?и второ като го поставя,нали той такъв прилепва към пениса и стои един като набръчкан,нали така трябва да е или аз не правя нещо както трябва?

WILD__BOY
09-13-2006, 21:26
1. Престани с тва "Значи"!
2. Стискаш с палец и показалец "резервоарчето", за да не остава в него въздух и после с другата ръка разгъваш надолу. Важно е да няма въздух там, защото от натиска може да се скъса презерватива.

cecko_boy
09-13-2006, 21:28
1. Престани с тва "Значи"!
2. Стискаш с палец и показалец "резервоарчето", за да не остава в него въздух и после с другата ръка разгъваш надолу. Важно е да няма въздух там, защото от натиска може да се скъса презерватива.
dam taka e

a mejdo drugoto wild mnoo qk podpis batka imash .....

celufan4o
09-13-2006, 21:30
Брато не свършвай вътре вади го преди да свършиш че и презервативите понякога се късат нали не искаш да станеш млад татко :wink:

Коренякът
09-13-2006, 21:56
Ми да и аз така го слагам бе хора,ама се имам чувството,че не е както трябва,смисъл нагъва се един такъв заедно с кожата ми на пениса,прилепва си по нея,и на главичката има мн малко мехурче мн често с въздух.Бе незнам аз ли съм дефектен или кво,ама незнам,мисля си уж че правилно го поставям,кажете и вие дали така трябва да е

WILD__BOY
09-13-2006, 22:13
Ми да и аз така го слагам бе хора,ама се имам чувството,че не е както трябва,смисъл нагъва се един такъв заедно с кожата ми на пениса,прилепва си по нея,и на главичката има мн малко мехурче мн често с въздух.Бе незнам аз ли съм дефектен или кво,ама незнам,мисля си уж че правилно го поставям,кажете и вие дали така трябва да е

Не трябва да има никъв въздух. Явно нещо не праиш като хората.

Коренякът
09-13-2006, 22:16
Е с палеца и показалеца,после давам надолу изтеглям,но като стигне края на главичката и там малко се запъва щот е по сложно,но си го издърпвам надолу без проблем,почти целия се развива,но стои един като намачкан,много прилепнал,така ли трябва да е,едно намачкано да седи?

09-13-2006, 23:02
Нали върху набръчкано го слагаш, как да е изпънат?!
Намачкан стои, да, залепя се върху кожата, да, може да остане малко въздух най-отгоре, да, понякога резервоарчето виси смешно отпред, да... Важното е да нацелиш посоката на развиване и с цяла ръка да го приплъзнеш надолу по целия пенис, за да покрие всичко чак до основата. И да стиснеш резервоара с 2 пръста преди да нанижеш комдома на члена. Гледай из нета - филмчета и снимки колкото щеш!!!

bulgarche
09-14-2006, 06:48
Ае ако не се къса и девойката не е бременна, значи е правилно :mrgreen: