PDA

View Full Version : Moderated: Къде и с какво ще кандидатсвате след 12-ти клас?



anitkaa
09-13-2006, 21:42
taq godina sam 12 ti klas i mi e mn interesnyy taka da 4yq mneniq na xorata det 6t kandidatsvat na kade sa trugnalii..ala bala i nai ve4e xora koito mislq da kand s istoriq ili s geografiq.. az ve4e vzex da se zamislqm i vikam da vidq ima li dr takiva kato mene ... i ako moze nali da kazete v koi universitet i v koq specialnosttt.. mda dano da ima tyka kand. gimnazisti.. :D :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

hamilcar
09-13-2006, 22:17
taq godina sam 12 ti klas i mi e mn interesnyy taka da 4yq mneniq na xorata det 6t kandidatsvat na kade sa trugnalii..ala bala i nai ve4e xora koito mislq da kand s istoriq ili s geografiq.. az ve4e vzex da se zamislqm i vikam da vidq ima li dr takiva kato mene ... i ako moze nali da kazete v koi universitet i v koq specialnosttt.. mda dano da ima tyka kand. gimnazisti.. :D :D

Тази година и аз съм 12-ти клас. Не знам дали след нея или след 13-ти клас ще кандидатствам. Но съм решил География и Английски специалност туризъм. Мисля да държа изпити на няколко места, ако ме приемат в 2-3 от тях, ще избера най-доброто.

bodil4e_f
09-14-2006, 08:42
аз догодина ще съм 12ти клас,но съм решила какво ще кандидатствам.
С литература,история,прихо тест и физически изпит-специалност "Полиция"(Симеоново) и само там,никъде другаде!Ще ми се скъса ...... докато вляза,ама там ще е :!:

strange__
09-14-2006, 17:52
На мене ми е още рано,но съм решила :wink: Ще кандидатствам с литература и история.А къде?!Навсякъде,стига да е в София...не мисля да се местя(поне засега) :D

648541
09-14-2006, 18:07
mi i az sega 6te sum 12 klas :cry: i mai pove4e klonq da kandidatstvam s matematika ama 6te vidime mena si mnenieto mn 4esto taka 4e... ne se znae o6te :lol: