PDA

View Full Version : pomognete mi molq vi!!



melani
09-13-2006, 21:47
Taka zapo4vam ot samoto na4alo...
Tova lqto otidoh na gosti pri baba mi za okolo 3sedmici tam se zapoznah s edno mn gotino mom4e!Parvo stanahme mn dobri priqteli oba4e az usetih 4e iskam da sme ne6to mn pove4e ot tova.I taka re6ih po leka leka da zapo4na da go obrabotvam i da razbere 4e ne mi e bezrazli4en. ima6e pregradki,zaka4ki,nameci,darjane za race ,no ni6to pove4e (makar 4e mn mi se iska6e).
No tova koeto me spira6e da napravq ne6to po seriozno be6e 4e priqtelkata mi sa6to si pada6e po nego!vsi4ko be6e super i bqhme na pat da stanem gadjeta kogato az trqbva6e da se pribiram! Varnah se otnovo sled 3 sedmici no ve4e ni6to ne be6e sa6toto za prestoi 2 sedmici go vidqh 3 pati a predi vseki den bqhme zaedno!!
kakto i da e misalta mi e 4e sega ne moga da si izbiq ot glavata onezi hubavi momenti,koito spodelqhme zaedno!znam 4e moje da ne go vidq skoro moje bi 4ak sled meseci ili sled godina a moje bi pove4e nikoga nqma da go vidq! nemoga da mu se obadq za6toto si e smenil nomera
imam ot nego samo edna snimka koqto pazq kato o4ite si i q gledam vsqka ve4er.toi mn mi lipsva a ne iskam da e taka iskam da go zabravq za6toto liubov ot 350km ne e vazmojna prosto za6toto nikoga nqma da sme zaedno!!
blagodarq na tezi koito pro4etoha vsi4ko tova!!Prosto imah jelanie da izleq
makata si za6toto tova ne6to mi teji !
MOLQ VI DAITE MI SAVET KAK DA GO ZABRAVQ 6TE SAM BLAGODARNA NA VSQKO EDNO DADENO MNENIE!!
blagodarq vi predvaritelno!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt010

Luciferian
09-13-2006, 21:52
Преодолей мързела си и повтори цялата писаница на КИРИЛИЦА (хората са ти сложили кирилизатор - не за украшение!), защото едва ли някой сериозен човек ще си направи труда да чете дълъг постинг на маймуница. [-X

cvetityy
09-13-2006, 21:57
еми мила наистна това е много гадно аз също имах подобен проблем преди година и няма какво да те лъжа ше ти е много трудно да го забравиш като за начало започни да се виждаш с повечко момчета за да можеш да завуржеш новии прятелства да ти бъде по интересно с нови лица и характери и ще видиш че постепенно ще започваш все по рядко да се сещаш за него !!! айде успех!!!!!

TeTkA-s0lEtkA
09-13-2006, 21:57
Ave 6tom ima liubof ... 350 km nqa da sa problem ... na mene gadjeto mi sa namira na pove4e ot 2000km i mn00 ubi4ami :] ne moje6 na sila da go zabravi6 .. ne se nasilvai .. nqma da uspee6 po tovi na4in .. ostavi vremeto da si kaje dumata .. 6te sre6ne6 drugo mom4e 8) sp0k

09-15-2006, 20:27
Преодолей мързела си и повтори цялата писаница на КИРИЛИЦА (хората са ти сложили кирилизатор - не за украшение!), защото едва ли някой сериозен човек ще си направи труда да чете дълъг постинг на маймуница. [-X

Izvinqvai mn ama toq post ne e na "maimunica" a na latineca !!!Tova 4e ti ne go znae6 si e za teb!!Vav vsi4ki 4atove i v pove4eto forumi se izpolzva latineca! Taka 4e ne se prai na interesna!!

09-15-2006, 20:30
momi4eto ima problem a ti se darji6 bahti gadnoto!!Ti nqmala li si liubovni razo4erovaniq?Qvno ne 6tom se otnasq6 taka ama da znae6 4e e mn gadno! A po temata mila ne se bezpokoi 6te ti trqbva vreme no 6te go zabravi6! Aide uspeh :wink:

^DaRk_LaDy^
09-15-2006, 20:31
Ave 6tom ima liubof ... 350 km nqa da sa problem ... na mene gadjeto mi sa namira na pove4e ot 2000km i mn00 ubi4ami :] ne moje6 na sila da go zabravi6 .. ne se nasilvai .. nqma da uspee6 po tovi na4in .. ostavi vremeto da si kaje dumata .. 6te sre6ne6 drugo mom4e 8) sp0k

Подкрепям мнението , само че ако момичето и момчета са мънички (13 14) как ще пътуват за да се виждат ? Или ще поддържат виртуална връзка .. ?? Иначе това ,че километрите не пречат на истинската любов е вярно , само че за хора на по-зряла възраст

strange__
09-15-2006, 22:06
Нямах сили да дочета...очите ми не го понесоха :roll:
А ква е тая мода бе...ако не сте с някви по 10години по-големи от вас,то сте с такива,които са на мн км от вас...мн ми е странно :? Не се заяждам,а питам...не се ли самоизмъчвате така?

NoWallz
09-15-2006, 22:20
Застреляй се най-добре!Или си тегли бучака!Всичко се забравя така :)

Lorraine
09-16-2006, 19:23
Еми мила..ако наистина си влюбена не се откавай от него!По това което каза си личи че и той не е безразличен към теб,което е добре.Ами ходи по-често при баба си и се виждайте..друго решение май не виждам.Ако имаш телефона му може да си пишете смс-и и така ще ти олекне поне малко .Няма ли някакъф начин да поддрържате връзка когато не си там..? :-k

П.П. темата ти е за раздела Любов :!:

Pimki
09-16-2006, 19:51
Neznam kakvo da kaja opitai se da go zabravi6 po nqkakyf na4in ako ne trenira6 ni6to zapi6i se na ne6to primerno na tanci ili kakvo ti haresva tam...moje da te razsee :-k

JorJos
09-16-2006, 19:52
NoWallz евала :!:
И момиченца аре да престанете с глупостете 1во тва е тема Секс
и 2ро тва което си написала сиорно са пулни глупости ( може би измислени ... ) от кои сериал го видя тва а ? :smt019

Snap
09-16-2006, 20:18
Ave 6tom ima liubof ... 350 km nqa da sa problem ... na mene gadjeto mi sa namira na pove4e ot 2000km i mn00 ubi4ami :] ne moje6 na sila da go zabravi6 .. ne se nasilvai .. nqma da uspee6 po tovi na4in .. ostavi vremeto da si kaje dumata .. 6te sre6ne6 drugo mom4e 8) sp0k дано дано.. в момента аз съм в София приятелката ми в Стара Загора, виждаме се за ден-два седмично но хич не е достатъчно... Защо свърши лятото... :x

marina star
09-16-2006, 20:21
spokoino...i na men mi se e slu4valo po4ti sa6toto prejivqvane i znam 4e e mn trudno,4e si misli6 4e nqma za kakvo da jivee6 i 4e vsi4ko drugo ti se struva bezsmisleno,no povqrvai mi vremeto lekuva9sega nqma da mi povqrva6),no te uverqvam 4e sled 3 meseca 6te se 4uvstva6 dale4 po-dobre

mariana star
09-16-2006, 20:29
az sum hui kato marina star zaedno si burshem anoza

Sensual
09-16-2006, 20:38
Разстоянието не може да е пречка за любовта... казвам това като човек, изпитващ я... единствената пречка пред теб е че си изгубила дирята му... ако можеш си набави телефона му или нещо подобно и подновете контакт :wink: някой ще си помисли че е прекалено приказно, романтично и нереално... но никога не е късно да срещнеш любовта.. или тя да те блъсне :lol: Не се отказвай! [-X

azpederast
09-16-2006, 20:50
Abe q hodi po dobre si izbrusni putkata mi govorish gluposti

Nasindo
09-16-2006, 22:14
Еми махаш снимката му или просто е слагаш някъде ,където няма да е гледаш постоянно.Опитай се също така да не мислиш само за него ,спомни си това ,което си написала по-горе ,че няма начин да бъдете заедно и това е...Ще ти остане просто един добър спомен... живота продалжа ей ... горе главата O:)

Хайде със здраве :)

Sexapilna_kukla
09-16-2006, 22:47
Samo ne moga da razbera zashto si pusnala temata si v razdel "sex"........ne mislish li,che mqstoto i e v razdel "liubov" :-k

Crazy_Element
09-16-2006, 22:57
Taka zapo4vam ot samoto na4alo...
Tova lqto otidoh na gosti pri baba mi za okolo 3sedmici tam se zapoznah s edno mn gotino mom4e!Parvo stanahme mn dobri priqteli oba4e az usetih 4e iskam da sme ne6to mn pove4e ot tova.I taka re6ih po leka leka da zapo4na da go obrabotvam i da razbere 4e ne mi e bezrazli4en. ima6e pregradki,zaka4ki,nameci,darjane za race ,no ni6to pove4e (makar 4e mn mi se iska6e).
No tova koeto me spira6e da napravq ne6to po seriozno be6e 4e priqtelkata mi sa6to si pada6e po nego!vsi4ko be6e super i bqhme na pat da stanem gadjeta kogato az trqbva6e da se pribiram! Varnah se otnovo sled 3 sedmici no ve4e ni6to ne be6e sa6toto za prestoi 2 sedmici go vidqh 3 pati a predi vseki den bqhme zaedno!!
kakto i da e misalta mi e 4e sega ne moga da si izbiq ot glavata onezi hubavi momenti,koito spodelqhme zaedno!znam 4e moje da ne go vidq skoro moje bi 4ak sled meseci ili sled godina a moje bi pove4e nikoga nqma da go vidq! nemoga da mu se obadq za6toto si e smenil nomera
imam ot nego samo edna snimka koqto pazq kato o4ite si i q gledam vsqka ve4er.toi mn mi lipsva a ne iskam da e taka iskam da go zabravq za6toto liubov ot 350km ne e vazmojna prosto za6toto nikoga nqma da sme zaedno!!
blagodarq na tezi koito pro4etoha vsi4ko tova!!Prosto imah jelanie da izleq
makata si za6toto tova ne6to mi teji !
MOLQ VI DAITE MI SAVET KAK DA GO ZABRAVQ 6TE SAM BLAGODARNA NA VSQKO EDNO DADENO MNENIE!!
blagodarq vi predvaritelno!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt010


Ами виж сега аз съм казал "НИКОГА НЕ СТАВА ТАКА КАКТО ИСКАШ" в този живот и аз бях така и съм още де.. самоче аз съм момче и това момиче за съжаление ми е от града даже и от училището и я гледам секи ден и се тормозя че ходи с некаф по голям от мене макарче сме връстници с нея ама ко да приказвам това е живота просто ще си живееш с тази драма и тфа е.. секи го е минал това и ако не е е бил супер щастливец блазе му на този човек!

FGHJ
09-16-2006, 23:22
Vij kvo, az sym mom4e no 6te ti dam syvet i mislq 4e 6te ti e ot polza. Taka kato pro4etoh 4e toi si e smenil nomera i se prai na idiot razbiram 4e pi4a ne iska da e s teb i prosto ne znae kakvo ispuska!6te ti kaja edno ne6to i go zapomni KOGATO EDNO MOM4E KAJE 4E TE OBI4A,TOVA V POVE4ETO SLU4AI NE E VQRNO!!!!A otnosno kak da go zabravi6 sloji snimkata mu v nqkoi star album, Otidi na kupon otpusni se i se zabavlqvai prosto ne misli za tova ,i kogato ti se priiska da si spomni6 hubavite momenti s nego otvori albuma i pogledni snimkata mu.Siguren sym 4e 6te sre6tne6 nqkoi drug sled vreme.Aide uspeh

maleni 2
09-17-2006, 09:45
Abe kurva si tupa kakvo zanimavate horata sus sobstvenite lichni problemi a da ti sera na problema na kogo mu puka kakvo pravish i are stiga s teq gadjeta osuznaite se che shtom ne mojete da ovladeete situaciqta kakto e v tvoq sluchai znachi ne ste suzrqli dostatuchno!

Miris
09-17-2006, 23:01
Ave 6tom ima liubof ... 350 km nqa da sa problem ... na mene gadjeto mi sa namira na pove4e ot 2000km i mn00 ubi4ami :] ne moje6 na sila da go zabravi6 .. ne se nasilvai .. nqma da uspee6 po tovi na4in .. ostavi vremeto da si kaje dumata .. 6te sre6ne6 drugo mom4e 8) sp0k
Абослютно същото положение.17 г съм и сяко лято хода със самолет

PublicEnemy
09-18-2006, 10:02
Застреляй се най-добре!Или си тегли бучака!Всичко се забравя така :D
NoWallz евала :!:
И момиченца аре да престанете с глупостете 1во тва е тема Секс
и 2ро тва което си написала сиорно са пулни глупости ( може би измислени ... ) от кои сериал го видя тва а ? :smt019
Абе вие и двамата сте супер зле,аре хоете да избивате детските си комплекси некаде другаде.
По темата- с времето ще го забравиш,но ще бъде много трудно ако пазиш негови снимки.

09-20-2006, 11:54
izvinqvam se na vsi4ki 4e temata ne e v to4niq razdel prosto barzah i ne obarnah vnimanie 4e sam pusnala temata v razdel sex.i molq da ne pi6ete haplivi zabelejki se pak smqtam 4e toq forum e za da si spodelqme problemite i da se opitvame zaedno da gi re6im