PDA

View Full Version : mravu4kata-inlove



mravu4kata
09-13-2006, 22:47
Влюбена съм. :) :smt005 :smt079 Е това не е лошо,ама той не подозира за мен :cry: Днес го чаках да се върне от тренировка както обикновено и да го заговоря. :) Ама той не дойде. :smt087 Да го чакам ли всеки ден да дойде,или да си скръстя ръцете и всичко да стане от самосебе си? :-k Казват ми,че имам големи шансове с него,ама чак като вляза догодина в друго даскало.Не ми се чака толкова. :( Кажете сега,дайте съвет какво да правя.Тази година ще ми е много натоварено,но не мога да си заповядам да не го обичам.Да чакам ли?Да обмисля ли хубаво нещата?

The_handsome_Steve
09-13-2006, 23:07
Бъди по активна! Прояви някакъв интерес. Флиртувай!

Axxxel
09-13-2006, 23:08
Гоуууу гърл гоуууу...Давай...нещата от самосебе си рядко стават (поне не тези)...Щом не подозира за теб не очаквай той да предприеме нещо, щото сама ще си останеш...с теб сме ;-)

mravu4kata
09-14-2006, 08:10
Бъди по активна! Прояви някакъв интерес. Флиртувай!Ако флиртувам с него той ще избяга! :? Не е от този тип.Той е за десети клас,ама все още си играе с по-малки.Мен това не ме притеснява,защото е много умен,пък и това,че общува с по-малки от него е в мой плюс и поне ако не се получи нещо,мога да бъда приятелка с него.За сега сме само познати.Харесват ми такива момчета,какво да се прави.

mravu4kata
09-14-2006, 08:11
Гоуууу гърл гоуууу...Давай...нещата от самосебе си рядко стават (поне не тези)...Щом не подозира за теб не очаквай той да предприеме нещо, щото сама ще си останеш...с теб сме ;-) Ще се постарая :)

koalka
09-14-2006, 08:11
Не,не чакай.Поеми ти инициативата.Заговори го и както са казали,имаш големи шансове.Няма смисъл да седиш и да чакаш!

TeditoOoo
09-14-2006, 08:14
ДАВАЙ! Ест че е по-добре да деийстваш.Това с чакането да стане нещо от самосебеси.. :-k малко е съмнително.А и щом са ти казали,че имаш големи шансове с него,това си е още един + за теб.Така че не му мисли повече ;)

kobrichka
09-14-2006, 08:14
като седиш нищо няма да стане,нали имаш големи шансове ми деиствай O:)

silv
09-14-2006, 08:17
Не,не чакай.Поеми ти инициативата.Заговори го и както са казали,имаш големи шансове.Няма смисъл да седиш и да чакаш!
Mda naistina poemi ti ineciativata

WILD__BOY
09-14-2006, 09:24
Помисли кво е по-важно за теб! И от какво ще имаш реална полза.

mravu4kata
09-14-2006, 09:41
Помисли кво е по-важно за теб! И от какво ще имаш реална полза.Ами аз сега започвам 7-ми клас,ще съм много заета.А като вляза в новото даскало ще го виждам всеки ден.Много съм раздвоена.Май да почакам и да атакувам след време... :-k

iiirish
09-14-2006, 09:54
няма нищо лошо в това да обичаш някого, но първо се погрижи за бъдещето си. вярно, че сега той ти е тръпка, но за момчета.... имаш цял живот пред себе си. но бъдещето се гради само веднъж

kAdrOkoSkA
09-14-2006, 10:28
Nqma kakvo da chakash. Nishto ne stava ot samosebe si. Kakvoto si go napravish - tova e! Uspeh :smt006

Elektra_x
09-14-2006, 11:41
Влюбена съм. :) :smt005 :smt079 Е това не е лошо,ама той не подозира за мен :cry: Днес го чаках да се върне от тренировка както обикновено и да го заговоря. :) Ама той не дойде. :smt087 Да го чакам ли всеки ден да дойде,или да си скръстя ръцете и всичко да стане от самосебе си? :-k Казват ми,че имам големи шансове с него,ама чак като вляза догодина в друго даскало.Не ми се чака толкова. :( Кажете сега,дайте съвет какво да правя.Тази година ще ми е много натоварено,но не мога да си заповядам да не го обичам.Да чакам ли?Да обмисля ли хубаво нещата?
Ау футболистчето ли?!Той е готин така че действай.може би и той не е сигурен в чувставата ти и чака ти да направиш първата крачка.Покажи по някакъв начин че те интересува и след това всичко ще стане от самосебе си.
айде успех

mravu4kata
09-14-2006, 13:40
Влюбена съм. :) :smt005 :smt079 Е това не е лошо,ама той не подозира за мен :cry: Днес го чаках да се върне от тренировка както обикновено и да го заговоря. :) Ама той не дойде. :smt087 Да го чакам ли всеки ден да дойде,или да си скръстя ръцете и всичко да стане от самосебе си? :-k Казват ми,че имам големи шансове с него,ама чак като вляза догодина в друго даскало.Не ми се чака толкова. :( Кажете сега,дайте съвет какво да правя.Тази година ще ми е много натоварено,но не мога да си заповядам да не го обичам.Да чакам ли?Да обмисля ли хубаво нещата?
Ау футболистчето ли?!Той е готин така че действай.може би и той не е сигурен в чувставата ти и чака ти да направиш първата крачка.Покажи по някакъв начин че те интересува и след това всичко ще стане от самосебе си.
айде успехНе е футболисчето,а баскетболистчето!Благодар на всички! :) 8) O:)

Elektra_x
09-14-2006, 19:15
Влюбена съм. :) :smt005 :smt079 Е това не е лошо,ама той не подозира за мен :cry: Днес го чаках да се върне от тренировка както обикновено и да го заговоря. :) Ама той не дойде. :smt087 Да го чакам ли всеки ден да дойде,или да си скръстя ръцете и всичко да стане от самосебе си? :-k Казват ми,че имам големи шансове с него,ама чак като вляза догодина в друго даскало.Не ми се чака толкова. :( Кажете сега,дайте съвет какво да правя.Тази година ще ми е много натоварено,но не мога да си заповядам да не го обичам.Да чакам ли?Да обмисля ли хубаво нещата?
Ау футболистчето ли?!Той е готин така че действай.може би и той не е сигурен в чувставата ти и чака ти да направиш първата крачка.Покажи по някакъв начин че те интересува и след това всичко ще стане от самосебе си.
айде успехНе е футболисчето,а баскетболистчето!Благодар на всички! :) 8) O:)
Ъ... :-s сори ама след чата ниостанах с впечатлението че е футболист...както и да е
не ми приите офтопика

NME
09-14-2006, 21:48
Влюбена си в човек когото дори не познаваш?
Ти изобщо нямаш проблем с него. Имаш проблем със себе си.

Намери начин да харесваш себе си и да се чувстваш добре, да се чувстваш награда за която мъжете се борят.
Убеден съм че той не е нищо особено и си влюбена в илюзията за принца на белия кон, само че с неговото лице.
Проблема е че си неуверена.

Ако толкова си решена че искаш нещо от него направи това: Първо, възприеми го просто като игра, поне за минута. Иди при него и бъди нагла, предизвикай го, после бъди разсеяна и незаинтересована. Тълкувай всеки негов жест или дума сякаш се опитва да те свали, и му го казвай. Направи му комплимент за хубавите му очи, и после го критикувай за косата му. Използвай въображението си.