PDA

View Full Version : Moderated:Изтрих снимките му, дали съм го забравила?



09-13-2006, 23:01
neska cql den mi be6e krivo zardi mom4eto koeto haresvam oba4e izvednaj.....nz kvo stana i az si kazah eb* mu maikata na toq pedal
istrih si4ki snimki deto imam v kompa bez da mi migne okoto......i sq sam mn happy...dali tva zna4i 4e sam go zabraila
sq ne mislq za nego i hi4 ne mi puka ko prai i ko ne prai :roll: spored vas tva normalno li i zna4i l itva 4e sam go zabraila za vinagi?!



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Amayo
09-13-2006, 23:02
Е да де ама се пак доста добре ви беше като бяяте заедно :) .

Axxxel
09-13-2006, 23:28
Аааа...ще се сетиш :) .И аз бях така...всъщност момичето, което още обичам ме промени така...в един даден момент до такава степен ми писна, че вече буквално взе да не ми пука...

Obitax
09-13-2006, 23:35
mnoo qsno 4e 6te mu tegli6 mainata . kato ne iska da e s teb da varvi po dqvolite

Little``Angel
09-14-2006, 00:04
qvno ne si go haresvala tolkova mnogo i za tfa si mu teglila edna tolkova burzo =D>

Axxxel
09-14-2006, 00:13
qvno ne si go haresvala tolkova mnogo i za tfa si mu teglila edna tolkova burzo =D>

Ааа..явно на тебе не ти е писнало още...момичето което лично мен ме промени така е супер красиво...и още си го обичам...но тя нито ще го разбере, нито ще и го покажа по някакъв начин.Няма смисъл да правя каквото и да е...когато се държат гадно с теб траеш...ама траеш до един момент.Предпочитам ей така да си я обичам, отколкото да съм с нея и пак да ме прави на 2 стотинки...

mechtaq_za_teb
09-14-2006, 06:18
i na mene nakraq mi pisna i iztrih si4ki snimki i sms-i!sprqh da mislq za nego i go zabravih

bulgarche
09-14-2006, 06:35
Ако си още жива - това е бил правилният избор

*BurNinG^GiRl*
09-14-2006, 06:59
Ака наистина харесваш едно момче не можесамо с изтриване на едни снимки и незнам си кво да го забравиш ей така пък и сигурно като го видиш пак ще почувстваш някакви чувства към него поне така мисля

koalka
09-14-2006, 08:09
Ами браво,евалата.Щом не може да сте заедно по-добре да го забравиш и така.

TeditoOoo
09-14-2006, 08:20
Ми...може отдавна да е спряло да ти пука,но да го осъзнаваш чак сега.Щом те е карал да страдаш значи не си е заслужавало..Внимавай само когато се видите(може случайно) да не ти щукне пак нещо...

mon4eto
09-14-2006, 08:41
Shtom ne mislish za nego i ne ti puka,znachi si go zabravila :-D

tX
09-14-2006, 08:56
qvno ne si go haresvala tolkova mnogo i za tfa si mu teglila edna tolkova burzo =D>

Ааа..явно на тебе не ти е писнало още...момичето което лично мен ме промени така е супер красиво...и още си го обичам...но тя нито ще го разбере, нито ще и го покажа по някакъв начин.Няма смисъл да правя каквото и да е...когато се държат гадно с теб траеш...ама траеш до един момент.Предпочитам ей така да си я обичам, отколкото да съм с нея и пак да ме прави на 2 стотинки...
true, true...
Като цяло - My way or the highway. :-({|=

kAdrOkoSkA
09-14-2006, 09:00
Chak da si go zabravila... nz obache opredeleno si napravila golqma krachka napred za da se otursish ot nego :-) Uspeh i za napred macka :smt006

WILD__BOY
09-14-2006, 09:03
А дали не се самозалъгваш, че си го забравила?!

iiirish
09-14-2006, 09:22
А дали не се самозалъгваш, че си го забравила?!

съгласна съм. че си изтрила снимките му просто е избиване на яда ти към него. олекнало ти е, че си го направила, но дали си го забравила... :-k само времето ще покаже

iskamTe_vednaga
09-14-2006, 10:15
neska cql den mi be6e krivo zardi mom4eto koeto haresvam oba4e izvednaj.....nz kvo stana i az si kazah eb* mu maikata na toq pedal
istrih si4ki snimki deto imam v kompa bez da mi migne okoto......i sq sam mn happy...dali tva zna4i 4e sam go zabraila
sq ne mislq za nego i hi4 ne mi puka ko prai i ko ne prai :roll: spored vas tva normalno li i zna4i l itva 4e sam go zabraila za vinagi?!



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
мацка osaznai se zadava6 retori4en vapros!!!! da li si go zabravila estestveno 4e ne.!!! toq tema koqto si pusnala e jivo dokazatelstvo,ako go be6e zabravila nqma6e da si pusnala taq tema..i da se 4udi6 dali si go zabravila ili ne.... [-X

Nightmare
09-14-2006, 10:44
Щом пускаш тема тук свързана с него, значи има какво още да се желае докато го забравиш.

CutiE
09-14-2006, 12:32
Зависи какво е зна4ил този 4овек за теб...
Ако е било нещо сериозно едва ли си го забравила...и аз 4есто си казвам "абе майната му,кво ми пука,да си живее живота и т.н.",но не става така... :roll:

09-14-2006, 12:58
хах тия на друг че си ги забравила и че не ти пукало кво правел и т.н.
Ако го беше забравила нямаше да пускаш тази тема и да казваш че не мислиш за него,защото с пускането на темата пак става дума за дадения човек така че сорка НЕ си!

Slave4You
09-14-2006, 15:03
според мен не става толкова лесно работата :) и аз си мислех че съм забравила момчето което харесвам като му скъсах една снимка...също така си мислех че съм го забравила когато мн гадно ме издъни,също така като ми говореше толкова гадни неща че ми се идеше да го убия и т.н. и т.н. Но уви се оказа че нито един път не го бях забравила :( Според мен това не нещо изключително временно ... НО това е първтаа стъпка към забравата,продължавай този дух !!! =D>

i'm so excited!
09-14-2006, 15:05
самозалъгваш се по-скоро. по някое време ще съжалиш, че си ги изтрила :?

sherry
09-14-2006, 15:27
Не знам какво си имала с въпросния човек, но ако си го обичала и си го загубила, едно изтриване на снимките му, няма да ти помогне... Пак ще страдаш. За да го забравиш, ти трябва време и най - вече сила да продължиш напред без него. Успех, дано стане по - бързо това.

Axxxel
09-14-2006, 19:04
Ака наистина харесваш едно момче не можесамо с изтриване на едни снимки и незнам си кво да го забравиш ей така пък и сигурно като го видиш пак ще почувстваш някакви чувства към него поне така мисля
Така е...но това все пак е само началото ;-)

LP_girl_14
09-14-2006, 19:30
Не си го забравила!Отървала си се от нещата които ти напомнят за него,но едва ли си се отървала от чувствата в сърцето си.Просто си изпаднала в момент в който си викаш" Да бе кво ми пука за него,докога ще страдам,майната му",но това е само моментно.За да забравиш някого който е значил нещо за теб трябва ВРЕМЕ,а не поставяне на снимки в Recycle bin :!:

silv
09-14-2006, 19:38
Аааа...ще се сетиш :) .И аз бях така...всъщност момичето, което още обичам ме промени така...в един даден момент до такава степен ми писна, че вече буквално взе да не ми пука...
Edna moq priqtelka be6e taka i prosto go zabravi ,mn i be6e pisnalo....