PDA

View Full Version : Кой е по-задръстен? Момчетата или момичетата?



Haresvam
09-14-2006, 00:13
МОМИЧЕТА:

За мен никога не е имало съмнение.
Представителките на нежния пол са водещи, макар често да премълчават приключенията си пред познати и приятели по напълно обясними причини.

Повечето момичета които познавам до 19 тата си година, са правили
( Процентите представени от мен, са приблизителни и по моя преценка )
Тройка с две момчета ( повече от половината )
Тройка с още едно момиче ( почти половината )
Секс с друго момиче ( около една четвърт )
Анален секс 80%( и да не го харесват някой, поне са опитали )
Секс с почти непознато момче или мъж за една вечер ( около 30-40 % )
БДСМ - около 10-20%
Групов - 5-6%
Секс с доста по-голям 30-40%
Секс с много по-малък от тях 10-15%

Засега за друго не се сещам.

За съжаление около 20 - 30 % от тях са били изнасилвани или принудени да правят секс против волята си ( За това малко се говори )

Момичетата са по-либерални спрямо своите познати и рядко издават присъди заради поведението на този или онзи.

Секса често е по тяхна инициатива.

МОМЧЕТА:

Уви пълна скръб :( Понякога ме е срам, че съм представител на пола си )

Често чувам следните думи от някой многознайко:

" Не искам да и свършвам в устата за да не я обидя !"
" Аз много държа на нея и затова не правя с нея анален секс !"
" Тя не е такова момиче и затова не съм правил още секс с нея " - Връх на простотията !
" Свирки правят само курвите ! " - М....а ти проста ! Коя е курва ?! Майка ти, че те е родила толкова тъп !
" Изнасилиха я, но сама си го просеше ! " - Защото ходила с къса пола , сякаш трябва да е забрадена като арабкиня и да си вапса със сажди лицето !
Тук спирам защото вече ми се псува, като ватман циганска каруца на кръстовище .

По мои скромни наблюдения, едва около 5 - 10 % момчетата до 19г. са правили описаните по горе момичешки лудории.


Какво е вашето мнение ? Кой е по-задръстен ?

WindWaker
09-14-2006, 00:44
МОМИЧЕТА:

За мен никога не е имало съмнение.
Представителките на нежния пол са водещи, макар често да премълчават приключенията си пред познати и приятели по напълно обясними причини.

Повечето момичета които познавам до 19 тата си година, са правили
( Процентите представени от мен, са приблизителни и по моя преценка )
Тройка с две момчета ( повече от половината )
Тройка с още едно момиче ( почти половината )
Секс с друго момиче ( около една четвърт )
Анален секс 80%( и да не го харесват някой, поне са опитали )
Секс с почти непознато момче или мъж за една вечер ( около 30-40 % )
БДСМ - около 10-20%
Групов - 5-6%
Секс с доста по-голям 30-40%
Секс с много по-малък от тях 10-15%

Засега за друго не се сещам.

За съжаление около 20 - 30 % от тях са били изнасилвани или принудени да правят секс против волята си ( За това малко се говори )

Момичетата са по-либерални спрямо своите познати и рядко издават присъди заради поведението на този или онзи.

Секса често е по тяхна инициатива.

МОМЧЕТА:

Уви пълна скръб :( Понякога ме е срам, че съм представител на пола си )

Често чувам следните думи от някой многознайко:

" Не искам да и свършвам в устата за да не я обидя !"
" Аз много държа на нея и затова не правя с нея анален секс !"
" Тя не е такова момиче и затова не съм правил още секс с нея " - Връх на простотията !
" Свирки правят само курвите ! " - М....а ти проста ! Коя е курва ?! Майка ти, че те е родила толкова тъп !
" Изнасилиха я, но сама си го просеше ! " - Защото ходила с къса пола , сякаш трябва да е забрадена като арабкиня и да си вапса със сажди лицето !
Тук спирам защото вече ми се псува, като ватман циганска каруца на кръстовище .

По мои скромни наблюдения, едва около 5 - 10 % момчетата до 19г. са правили описаните по горе момичешки лудории.


Какво е вашето мнение ? Кой е по-задръстен ?

dam, qnvo vyv varna mom4etata ste dosta zadrusteni. ne go 4uvam za 1-vi pyt

KAMA3
09-14-2006, 02:54
Работата е там, че момичетата повече са склонни да експериментират в секса, но не си го признават, докато момчетата ги е страх да опитат :D

marina star
09-14-2006, 06:32
Путките са жалки
А голям процент от момчетата са смотани.
В общи линии всички са зле по една или друга причина
Най-добре е да умрат. :smt043 :smt043 :smt043

bulgarche
09-14-2006, 06:59
Работата е там, че момичетата повече са склонни да експериментират в секса, но не си го признават, докато момчетата ги е страх да опитат :D
Съгласен съм с това мнение и то много :oops:


Путките са жалки
А голям процент от момчетата са смотани.
В общи линии всички са зле по една или друга причина
Най-добре е да умрат.
Съгласен съм :)


Темата е пропаганда :shock: :? :smt005 :smt006 :mrgreen:

krem4et0
09-14-2006, 07:59
Абе при нас в Свищов мъжете са големи гъзари и са правили на думи какво ли не.А момиченцата са невинни кукли.И все пак тези момичета трябва да са правили гореспоменатите неща с участието на момчета,нали?Излиза,че 30-40% са правили секс с по-голям,а 80%-анален.Значи и 40-50% от момчетата на оказаната възраст са правили анален.Или математиката греши.Каквото и да си говорим сексуалните подвизи винаги се преувеличават,а целта на гореспоменатите девойки е да се види колко са отракани и колко ги бива,защото момчетата искат такива!

WILD__BOY
09-14-2006, 08:09
Що за простотия е това?!
Явно съм яко задръстен.. няма да я чета защото съм тъп и зле и секс не мога да правя за да не замирише на изгорял латекс в нас. Айде бегай да си говориш на меко и не ни занимавай с глупостите си бе! Баси социолога се извъди!

Jenninka
09-14-2006, 08:17
МОМИЧЕТА:

За мен никога не е имало съмнение.
Представителките на нежния пол са водещи, макар често да премълчават приключенията си пред познати и приятели по напълно обясними причини.

Повечето момичета които познавам до 19 тата си година, са правили
( Процентите представени от мен, са приблизителни и по моя преценка )
Тройка с две момчета ( повече от половината )
Тройка с още едно момиче ( почти половината )
Секс с друго момиче ( около една четвърт )
Анален секс 80%( и да не го харесват някой, поне са опитали )
Секс с почти непознато момче или мъж за една вечер ( около 30-40 % )
БДСМ - около 10-20%
Групов - 5-6%
Секс с доста по-голям 30-40%
Секс с много по-малък от тях 10-15%

Засега за друго не се сещам.

За съжаление около 20 - 30 % от тях са били изнасилвани или принудени да правят секс против волята си ( За това малко се говори )

Момичетата са по-либерални спрямо своите познати и рядко издават присъди заради поведението на този или онзи.

Секса често е по тяхна инициатива.

МОМЧЕТА:

Уви пълна скръб :( Понякога ме е срам, че съм представител на пола си )

Често чувам следните думи от някой многознайко:

" Не искам да и свършвам в устата за да не я обидя !"
" Аз много държа на нея и затова не правя с нея анален секс !"
" Тя не е такова момиче и затова не съм правил още секс с нея " - Връх на простотията !
" Свирки правят само курвите ! " - М....а ти проста ! Коя е курва ?! Майка ти, че те е родила толкова тъп !
" Изнасилиха я, но сама си го просеше ! " - Защото ходила с къса пола , сякаш трябва да е забрадена като арабкиня и да си вапса със сажди лицето !
Тук спирам защото вече ми се псува, като ватман циганска каруца на кръстовище .

По мои скромни наблюдения, едва около 5 - 10 % момчетата до 19г. са правили описаните по горе момичешки лудории.


Какво е вашето мнение ? Кой е по-задръстен ?

dam, qnvo vyv varna mom4etata ste dosta zadrusteni. ne go 4uvam za 1-vi pyt

Във Варна момчетата като видят полуголо момиче не им прави впечатление..За тях е нормално.
Та..не мога да кажа кой е по-задръстен.До човека си е

koalka
09-14-2006, 08:37
Тези факти са отчайващи.Секс с по-голям-30-40%!

tX
09-14-2006, 09:10
МОМИЧЕТА:

За мен никога не е имало съмнение.
Представителките на нежния пол са водещи, макар често да премълчават приключенията си пред познати и приятели по напълно обясними причини.

Повечето момичета които познавам до 19 тата си година, са правили
( Процентите представени от мен, са приблизителни и по моя преценка )
Тройка с две момчета ( повече от половината )
Тройка с още едно момиче ( почти половината )
Секс с друго момиче ( около една четвърт )
Анален секс 80%( и да не го харесват някой, поне са опитали )
Секс с почти непознато момче или мъж за една вечер ( около 30-40 % )
БДСМ - около 10-20%
Групов - 5-6%
Секс с доста по-голям 30-40%
Секс с много по-малък от тях 10-15%

Засега за друго не се сещам.

За съжаление около 20 - 30 % от тях са били изнасилвани или принудени да правят секс против волята си ( За това малко се говори )

Момичетата са по-либерални спрямо своите познати и рядко издават присъди заради поведението на този или онзи.

Секса често е по тяхна инициатива.

МОМЧЕТА:

Уви пълна скръб :( Понякога ме е срам, че съм представител на пола си )

Често чувам следните думи от някой многознайко:

" Не искам да и свършвам в устата за да не я обидя !"
" Аз много държа на нея и затова не правя с нея анален секс !"
" Тя не е такова момиче и затова не съм правил още секс с нея " - Връх на простотията !
" Свирки правят само курвите ! " - М....а ти проста ! Коя е курва ?! Майка ти, че те е родила толкова тъп !
" Изнасилиха я, но сама си го просеше ! " - Защото ходила с къса пола , сякаш трябва да е забрадена като арабкиня и да си вапса със сажди лицето !
Тук спирам защото вече ми се псува, като ватман циганска каруца на кръстовище .

По мои скромни наблюдения, едва около 5 - 10 % момчетата до 19г. са правили описаните по горе момичешки лудории.


Какво е вашето мнение ? Кой е по-задръстен ?
Явно мерилото ти за 'задръстен' и 'отдръстен' се изчерпва с броя и вида на секса които е правил индивида, което е доста различно от моята гледна точка... и все пак ще се опитам да дам, максимално изчерпателен и точен отговор с минимално количество простотия. /което си е жива мъка./

-- ПРОСТ СИ.

Мисля горното е достатъчно изчерпателно, точно и лишено от простотия по засегнатия от теб въпрос.

Inn0c3nCe
09-14-2006, 09:45
aaaaarrrrgghh my eyes
стига писа с тоз гаден цвят

Haresvam
09-17-2006, 11:02
Работата е там, че момичетата повече са склонни да експериментират в секса, но не си го признават, докато момчетата ги е страх да опитат :D

Напълно си прав :)

09-17-2006, 11:05
na taq vuzrast vsichki ste pederasti!

Haresvam
09-17-2006, 11:11
Що за простотия е това?!
Явно съм яко задръстен.. няма да я чета защото съм тъп и зле и секс не мога да правя за да не замирише на изгорял латекс в нас. Айде бегай да си говориш на меко и не ни занимавай с глупостите си бе! Баси социолога се извъди!

Добре поне, че си признаваш ;):)

Malkata_Gina
09-17-2006, 11:13
Путките са жалки
А голям процент от момчетата са смотани.
В общи линии всички са зле по една или друга причина
Най-добре е да умрат. ВЯРНО САМО ДЯДО Е НАЙ НАИ :) \:D/

Haresvam
09-17-2006, 11:13
Абе при нас в Свищов мъжете са големи гъзари и са правили на думи какво ли не.А момиченцата са невинни кукли.И все пак тези момичета трябва да са правили гореспоменатите неща с участието на момчета,нали?Излиза,че 30-40% са правили секс с по-голям,а 80%-анален.Значи и 40-50% от момчетата на оказаната възраст са правили анален.Или математиката греши.Каквото и да си говорим сексуалните подвизи винаги се преувеличават,а целта на гореспоменатите девойки е да се види колко са отракани и колко ги бива,защото момчетата искат такива!

:P Направиха ми забележка да сменя цвета и сега се чудя какъв да избера...

Не говоря за думите. Момчетата често се фукат, а много от момичетата които познавам мълчат, а са със 100 м. преднина пред фукльовците. 8)

Haresvam
09-17-2006, 11:19
Явно мерилото ти за 'задръстен' и 'отдръстен' се изчерпва с броя и вида на секса които е правил индивида, което е доста различно от моята гледна точка... и все пак ще се опитам да дам, максимално изчерпателен и точен отговор с минимално количество простотия. /което си е жива мъка./

-- ПРОСТ СИ.

Мисля горното е достатъчно изчерпателно, точно и лишено от простотия по засегнатия от теб въпрос.[/quote]

Моля ! Ако взема лупа може и да те забележа
Имам един въпрос ?! Добре ли си с нервите ? :)

Haresvam
09-17-2006, 11:21
aaaaarrrrgghh my eyes
стига писа с тоз гаден цвят

Смених го с по-гаден;)

vesitu
09-17-2006, 11:23
според мен не момчетата са задръстени, ами момичетата са ебахти и жалките курвички!

09-17-2006, 11:24
NA TAQ VUZRAST VSICHKI STE PEDERASTI!

MiRaCuLiXbb
09-17-2006, 11:30
МОМИЧЕТА:

За мен никога не е имало съмнение.
Представителките на нежния пол са водещи, макар често да премълчават приключенията си пред познати и приятели по напълно обясними причини.

Повечето момичета които познавам до 19 тата си година, са правили
( Процентите представени от мен, са приблизителни и по моя преценка )
Тройка с две момчета ( повече от половината )
Тройка с още едно момиче ( почти половината )
Секс с друго момиче ( около една четвърт )
Анален секс 80%( и да не го харесват някой, поне са опитали )
Секс с почти непознато момче или мъж за една вечер ( около 30-40 % )
БДСМ - около 10-20%
Групов - 5-6%
Секс с доста по-голям 30-40%
Секс с много по-малък от тях 10-15%

Засега за друго не се сещам.

За съжаление около 20 - 30 % от тях са били изнасилвани или принудени да правят секс против волята си ( За това малко се говори )

Момичетата са по-либерални спрямо своите познати и рядко издават присъди заради поведението на този или онзи.

Секса често е по тяхна инициатива.

МОМЧЕТА:

Уви пълна скръб :( Понякога ме е срам, че съм представител на пола си )

Често чувам следните думи от някой многознайко:

" Не искам да и свършвам в устата за да не я обидя !"
" Аз много държа на нея и затова не правя с нея анален секс !"
" Тя не е такова момиче и затова не съм правил още секс с нея " - Връх на простотията !
" Свирки правят само курвите ! " - М....а ти проста ! Коя е курва ?! Майка ти, че те е родила толкова тъп !
" Изнасилиха я, но сама си го просеше ! " - Защото ходила с къса пола , сякаш трябва да е забрадена като арабкиня и да си вапса със сажди лицето !
Тук спирам защото вече ми се псува, като ватман циганска каруца на кръстовище .

По мои скромни наблюдения, едва около 5 - 10 % момчетата до 19г. са правили описаните по горе момичешки лудории.


Какво е вашето мнение ? Кой е по-задръстен ?
И мен ме е срам, че си представител на нашия пол.

09-17-2006, 11:31
HEMAFRODIT RULES DRUGITE SA SHIBANI KOPELETA

Haresvam
09-17-2006, 11:41
според мен не момчетата са задръстени, ами момичетата са ебахти и жалките курвички!

Защо да са курви? Дай ми дефиниция на понятието курва?
Защо което е разрешено за едно момче, не може да се прави от момиче ? Тъпо е !

OtherDimension
09-17-2006, 11:42
toq se izvadi nai-umniq ot sichki
ebati muhlioto , sram go e che e momche , momichetata ne sa kurvi

ti si pedal !

Haresvam
09-17-2006, 11:43
NA TAQ VUZRAST VSICHKI STE PEDERASTI!

На коя ?

09-17-2006, 11:44
GLEDAI DOBRE ETO NA TAQ VUZRAST : :smt097

vesitu
09-17-2006, 11:53
според мен не момчетата са задръстени, ами момичетата са ебахти и жалките курвички!

Защо да са курви? Дай ми дефиниция на понятието курва?
Защо което е разрешено за едно момче, не може да се прави от момиче ? Тъпо е !


За мен лично курви са точно тези 13-14 годишни пикли (не искам да обидя никой - има и свестни момичета), които незнаят пикае ли им се ебе ли им се, имат по- богат сексуален опит от някоя 26-27 годишна кака, ходят да се е*** за бирени капачки, правят 3-ки, 4-ки и т.н. с напълно непознати хора, забременяват пак от същите непознати хора, мислят си, че са много вървежни и готини като са спали с над 40 човека, практикували са всички познати и непознати форми на понятието секс, немогат да казват "Не" пак по отношение на секса....амммм да за мен това са курви и за жалост това са една много голяма част от подрастващото поколение!

Haresvam
09-17-2006, 11:56
GLEDAI DOBRE ETO NA TAQ VUZRAST : :smt097

Уауу! Днес да не те ядоса гажето ? :)

Tempestjuji
09-17-2006, 11:59
Зависи от човека бе!!!!!!!!!
Как може за такова интимно и индивидуално нещо да мислите толкова глобално беее!!??????????? :? :x :evil: :evil: :evil:

Haresvam
09-17-2006, 12:08
За мен лично курви са точно тези 13-14 годишни пикли (не искам да обидя никой - има и свестни момичета), които незнаят пикае ли им се ебе ли им се, имат по- богат сексуален опит от някоя 26-27 годишна кака, ходят да се е*** за бирени капачки, правят 3-ки, 4-ки и т.н. с напълно непознати хора, забременяват пак от същите непознати хора, мислят си, че са много вървежни и готини като са спали с над 40 човека, практикували са всички познати и непознати форми на понятието секс, немогат да казват "Не" пак по отношение на секса....амммм да за мен това са курви и за жалост това са една много голяма част от подрастващото поколение![/quote]

Оле ! Ти на колко си ? Подрастващо поколение :) Не казвай на момичетата пикли, защото и ти си била на 13-14. Много от тях са умни момичета.
Годините не са критерий за опит и ум. Не е критерий и бройката мъже или жени. Поискали са, опитали са тройки, анален или друго!
И какво от това?
Какво значение има дали се чукаш на 23-25 или на 13 .
Курва, може да си на всичките години от живота си и не годините те правя такава, нито броя на партньорите, а манталитета който имаш.

09-17-2006, 12:11
Ahaha umni momicheta na taq vuzrast nqma pone v Bulgariq nqma. Sujelqvam no Bulgariq trqbva da se prekrusti na Kurvolandiq zashtoto ima poveche kurvi ot cigani dori!

vesitu
09-17-2006, 12:24
Оле ! Ти на колко си ? Подрастващо поколение :) Не казвай на момичетата пикли, защото и ти си била на 13-14. Много от тях са умни момичета.
Годините не са критерий за опит и ум. Не е критерий и бройката мъже или жени. Поискали са, опитали са тройки, анален или друго!
И какво от това?
Какво значение има дали се чукаш на 23-25 или на 13 .
Курва, може да си на всичките години от живота си и не годините те правя такава, нито броя на партньорите, а манталитета който имаш.


Разликата между мен и тези пикли, е че аз на 13-14 не правех секс като разпрана, а играех на ластик и бягахме със съучениците от час, за да ходим да ядем банички или да пием кафе:)...но не и да се плющим като животни.Тези момиченца нямат елементарно възпитание, да не говорим пък за някаква сексуална култура!Има разлика дали го правиш на 13 или на 23, защото най- малкото на 13 организма ти не е развит - неможеш да изпиташ това удоволствие, което например една 23 годишна жена!Прочети малко теми във форума- деца, които все още нямат цикъл правят секс, на 14 забременяват.....разбира се, че броя на партньорите оказва влияние върху това дали си курва или не - ако целия квартал те е минал и всички те знаят примерно като Иванка свирката каква си?Не си ли курва?

Haresvam
09-17-2006, 12:54
Ти не се ли ебеш? Какво си се размрънкала:)
Виждал съм момиче на 13, което е много по умно от много големи жени

vesitu
09-17-2006, 12:57
хаха ами не се еба от 13 -14 годишна, така че ако нямаш какво повече да кажеш по въпроса с малолетните К*рви по- добре си трай!

09-17-2006, 13:00
Абе аре стига с тая тема!Който иска тогава ще се е.бе!Оставете к.урвите намира!Нито ще изчезнат,нито ще ги поправите!А и повечето от тия момиченца дето се възмущават са си курви по мислене и избиват комплекси!Аре у леву!

Haresvam
09-17-2006, 13:02
Разликата между мен и тези пикли, е че аз на 13-14 не правех секс като разпрана, а играех на ластик и бягахме със съучениците от час, за да ходим да ядем банички или да пием кафе:)...но не и да се плющим като животни.Тези момиченца нямат елементарно възпитание, да не говорим пък за някаква сексуална култура!Има разлика дали го правиш на 13 или на 23, защото най- малкото на 13 организма ти не е развит - неможеш да изпиташ това удоволствие, което например една 23 годишна жена!Прочети малко теми във форума- деца, които все още нямат цикъл правят секс, на 14 забременяват.....разбира се, че броя на партньорите оказва влияние върху това дали си курва или не - ако целия квартал те е минал и всички те знаят примерно като Иванка свирката каква си?Не си ли курва?[/quote]

Ако кажеш още веднъж пикли, ще те перна по задника ;)
Едва ли на 13 си играла на ластик! Не вярвам да си била, подобно, бавно-развиващо се дебилче ;)
Никой не говори за някоя мърла, обърсала пишките на всички момчета в махалата. Да си лягаш с всеки, най-малкот значи липса на вкус, но това го правят не само малките , но и големите каки на по 25-30:)
Говоря за момичетата при които секса е правен с ясното съзнание , с кого , как и кога и нищо не пречи и на 13-14 да имаш оргазъм.
Не толерирам секс на тези години, но ако момиче реши да започне ни най малко не бих я упрекнал, стига да има малко ум в главата.
Едно умно момиче не забременява ей - така, защото най малкто знае с Хората са измислили презервативи за тази работа

vesitu
09-17-2006, 13:09
Ако кажеш още веднъж пикли, ще те перна по задника ;)
Едва ли на 13 си играла на ластик! Не вярвам да си била, подобно, бавно-развиващо се дебилче ;)
Никой не говори за някоя мърла, обърсала пишките на всички момчета в махалата. Да си лягаш с всеки, най-малкот значи липса на вкус, но това го правят не само малките , но и големите каки на по 25-30:)
Говоря за момичетата при които секса е правен с ясното съзнание , с кого , как и кога и нищо не пречи и на 13-14 да имаш оргазъм.
Не толерирам секс на тези години, но ако момиче реши да започне ни най малко не бих я упрекнал, стига да има малко ум в главата.
Едно умно момиче не забременява ей - така, защото най малкто знае с Хората са измислили презервативи за тази работа

Говорим за тези дето на 13-14 са правили 3-ки, 4-ки , анален, групов и т.н секс....ти сам виждаш какъв е процента на тези девойки - огромен!Вярно - има умни момичета , както казах не искам да обидя никой, ама умните момичета на тази възраст или го правят с един или си държат краката затворени!

vesitu
09-17-2006, 13:11
ааа колкото до презервативите - извинявай ама и аз мога да убедя някое "дете" да го прави без презерватив с мен! :wink:

krem4et0
09-17-2006, 13:12
Аз играех на ластик до 10-ти клас.Не се срамувам от това и не мисля,че съм задръстена.Просто съм си изживяла детството.А и по закон съм дете до 18-гледах да се възползвам максимално от това и много ми е мъчно,че пак не съм дете!

09-17-2006, 13:29
Toest do 18 ne si se praskala?

JORJIQ_*_#_*
09-17-2006, 13:35
" haresvam" , мн си задръстен мойто момче!

09-17-2006, 13:55
To zna4i v Amerika vsi4ki do 21 godini trqbva da se devstveni!Abe krem4e,misli kato govori6!Zakonut nqma ni6to ob6to sus sexa i nqma da ima!Prosto nali?

09-17-2006, 13:57
abe nikoi ne mojesh da makarash vesito maikati da eba za golqma rabota se imash

vesitu
09-17-2006, 14:01
мдааа може и да съм голяма работа- тебе тва кво те грее!?

09-17-2006, 14:22
:smt097

vesitu
09-17-2006, 14:28
Kомплексарка! :lol:

09-17-2006, 14:31
duhai kuchko duhai

krem4et0
09-17-2006, 18:55
Toest do 18 ne si se praskala?
На 20 го направих за първи път и не съжелявам изобщо.Имах си детство.Сегашните "деца" нямат такова!

rowzz
09-17-2006, 20:21
МОМИЧЕТА:

За мен никога не е имало съмнение.
Представителките на нежния пол са водещи, макар често да премълчават приключенията си пред познати и приятели по напълно обясними причини.

Повечето момичета които познавам до 19 тата си година, са правили
( Процентите представени от мен, са приблизителни и по моя преценка )
Тройка с две момчета ( повече от половината )
Тройка с още едно момиче ( почти половината )
Секс с друго момиче ( около една четвърт )
Анален секс 80%( и да не го харесват някой, поне са опитали )
Секс с почти непознато момче или мъж за една вечер ( около 30-40 % )
БДСМ - около 10-20%
Групов - 5-6%
Секс с доста по-голям 30-40%
Секс с много по-малък от тях 10-15%

Засега за друго не се сещам.

За съжаление около 20 - 30 % от тях са били изнасилвани или принудени да правят секс против волята си ( За това малко се говори )

Момичетата са по-либерални спрямо своите познати и рядко издават присъди заради поведението на този или онзи.

Секса често е по тяхна инициатива.

МОМЧЕТА:

Уви пълна скръб :( Понякога ме е срам, че съм представител на пола си )

Често чувам следните думи от някой многознайко:

" Не искам да и свършвам в устата за да не я обидя !"
" Аз много държа на нея и затова не правя с нея анален секс !"
" Тя не е такова момиче и затова не съм правил още секс с нея " - Връх на простотията !
" Свирки правят само курвите ! " - М....а ти проста ! Коя е курва ?! Майка ти, че те е родила толкова тъп !
" Изнасилиха я, но сама си го просеше ! " - Защото ходила с къса пола , сякаш трябва да е забрадена като арабкиня и да си вапса със сажди лицето !
Тук спирам защото вече ми се псува, като ватман циганска каруца на кръстовище .

По мои скромни наблюдения, едва около 5 - 10 % момчетата до 19г. са правили описаните по горе момичешки лудории.


Какво е вашето мнение ? Кой е по-задръстен ?

dam, qnvo vyv varna mom4etata ste dosta zadrusteni. ne go 4uvam za 1-vi pyt
ела за една седмица в варна.. щи дам избор.. аспарухово или владиславово и ше разбереш колко сме задръстени..
много ви знаят устенцата ей..
поне путките не са като в софия.. с брадички и мустачки

tX
09-17-2006, 22:07
f0r3v3r] ела за една седмица в варна.. щи дам избор.. аспарухово или владиславово и ше разбереш колко сме задръстени..
много ви знаят устенцата ей..
поне путките не са като в софия.. с брадички и мустачки
Мда -- Варна е града, Варна е стила... ама не.
Добре, че ви е едното море с тия дашни чехкини, че и вас да огрее женско... Визирам -вас- гърарите-оборотни-ебачи дето ползват '3' за 'e' и '0' за 'o'...

Haresvam
09-17-2006, 23:41
Говорим за тези дето на 13-14 са правили 3-ки, 4-ки , анален, групов и т.н секс....ти сам виждаш какъв е процента на тези девойки - огромен!Вярно - има умни момичета , както казах не искам да обидя никой, ама умните момичета на тази възраст или го правят с един или си държат краката затворени![/quote]

И според теб значи, която е правила анален е курва ! Така ли ? :)
Дали е на 13 или на 30, ако е курва все такава ще си бъде. Курвалъка не зависи от годините. Виждал съм разни дето на 20 още бяха девици, а сега не сварват да си затворят краката и си лягат с всеки мангал:) Не годините са важни, а това на втория етаж O:)

А ти чети малко .. Това с ебането, не бе за теб :)

Haresvam
09-17-2006, 23:49
]
ела за една седмица в варна.. щи дам избор.. аспарухово или владиславово и ше разбереш колко сме задръстени..
много ви знаят устенцата ей..
поне путките не са като в софия.. с брадички и мустачки[/quote]

:) :) :) :) Тва ме размаза :) Кой те знае на какви мириносни овце си попадал в София :)

Ааа.. тук не си прав. Софиянки взеха да се пообличат и да мязат на хора O:) По-големи купонджийки са от нашите, по лесно им пада пердето и са по яки за компания. Ако се научат да носят къси поли и как да си слагат малко грим, грешка няма да имат