PDA

View Full Version : За един купон...



DM
09-14-2006, 03:42
Значи предстои ми да организирам купон ,а на купони както знаете е много трудно да ограничиш пиенето и оттук идва притеснението ми да не би някои да се напие защото няма да бъдем в града ,а на вила и ако нещо стане ще сме доста далече от лекарите. Та искам да помоля който може да ми даде съвет как най-добре мога да направя някакво ограничение на алкохола така че никои да не се събужда в интензивното или съвет какво да правя ако не дай си някой се напие.
Малко странно го обесних ,но се надявам да сте ме разбрали. Благодаря предварително.

KAMA3
09-14-2006, 03:57
Някой като се напие много сериозно му дай голяма водна чаша пълна с вода и 3-4 СУПЕНИ лъжици сол за да повърне и да му олекне, после го сложи да спи ;) Киселото мляко също има учудващ ефект ;)

marina star
09-14-2006, 07:26
v4era nqkoi bee pusnal tema s mn bogata informaciq otnosno napivaniqta potarsi q

qfo
09-14-2006, 08:45
ne go pravi v kushta she te oberat kato kuche kopele kaam ti! v subota beh na 1 party i mi razpraat che polovinata kushta q nema hah sesh se ...

miloto_girl_4e
09-14-2006, 09:03
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=55051


В тази тема има някакво инфо, което може да те заинтересува :!: :wink:

white_chik
09-14-2006, 09:06
Според мен ще е тъпо да ограничиш алкохола,защото все пак,колкото и тъпо да звучи,без пиене няма купон.Предварително трябва да предопредиш гостите,че наблизо няма лекари и да внимават кво пият.Иначе,по принцип на купоните,когато някой се напие ние му даваме кисело мляко,не знам до колко помага,никога не ми се е налагало,а ако може пияният да повърне ще е най-добре

AliceSw
09-14-2006, 10:10
най-ефективното нещо което съм виждала (и използвала :-D ) е активен въглен - купува се от аптеката и е в една кутийка като упсарин, ама е 4ерно :twisted:
има мн силно про4истващо действие =>почваш веднага да повръщаш, затова трябва да се взима внимателно и по 1 таблета само :!: , но е перфектно за слу4аи когато няблизо няма лекар

LunaTriCk
09-14-2006, 11:55
ми купи по-малко алкохол...

NaDuFcHe
09-14-2006, 12:03
Ee vie puk ot kolko se napivate...to kupon ok..ma trqbva da izpiesh nqkvi promishleni kolichestva alkohol ta chak do iztrezvitelno da stignete..Kupi kiselo mlqko i cheren vuglen...ili prosto kato vidish che nqkoi se napiva mu kaji da pouspokoi topkata i tva e...

LunaTriCk
09-14-2006, 12:07
хеее, чак пък промишлени количества. ако не си ял преди това и след 1л водка ще обърнеш краката...

NaDuFcHe
09-14-2006, 12:09
хеее, чак пък промишлени количества. ако не си ял преди това и след 1л водка ще обърнеш краката...E ti ubi vsichko detsko v men..kak ot 1 lirat vodka she stignesh chak do toksikologiq...?Az deto nemoga da piq chak tolkova mnogo se napivam zverski ot mn poveche..

LunaTriCk
09-14-2006, 12:13
Не съди другите хора по тебе :) Личи си на автора, че това сигурно му е първия купон, който ще организира, значи предстви си какви големи пиячи ще са.

machoka
09-14-2006, 13:05
хеее, чак пък промишлени количества. ако не си ял преди това и след 1л водка ще обърнеш краката...E ti ubi vsichko detsko v men..kak ot 1 lirat vodka she stignesh chak do toksikologiq...?Az deto nemoga da piq chak tolkova mnogo se napivam zverski ot mn poveche..

Ехх, недей бе :lol:

От 1л. чиста водка няма да осъзнаваш в коя галактиа си бре ;)

Psycho Realm
09-14-2006, 13:09
хеее, чак пък промишлени количества. ако не си ял преди това и след 1л водка ще обърнеш краката...E ti ubi vsichko detsko v men..kak ot 1 lirat vodka she stignesh chak do toksikologiq...?Az deto nemoga da piq chak tolkova mnogo se napivam zverski ot mn poveche..
Full деградация.
... и го казва като неква гордост.

teen^baby
09-14-2006, 15:48
Според мен ще е тъпо да ограничиш алкохола,защото все пак,колкото и тъпо да звучи,без пиене няма купон.Предварително трябва да предопредиш гостите,че наблизо няма лекари и да внимават кво пият.Иначе,по принцип на купоните,когато някой се напие ние му даваме кисело мляко,не знам до колко помага,никога не ми се е налагало,а ако може пияният да повърне ще е най-добре

4yvala sym 4e i 4erniqt vyglen pomaga :-&

white_chik
09-14-2006, 16:01
От 1 литър водка мнооо ясно,че не в токсикологията,а може и на ония свят да идеш. :-$ Исам да ти кажа,че възрастни хора,които са си прекарали живота в кръчмите и с чашка в ръка ще се напият от 1 литър водка да не говорим за деца

machoka
09-14-2006, 16:14
От 1 литър водка мнооо ясно,че не в токсикологията,а може и на ония свят да идеш. :-$ Исам да ти кажа,че възрастни хора,които са си прекарали живота в кръчмите и с чашка в ръка ще се напият от 1 литър водка да не говорим за деца

Не за друго, а щото веднъж обърнах маалко повече от 'половинка' /хвърли му дно 750ml/ текила /от което количество повечето на екс/... ииииииииииии от тогава не пия 'твърд' за цял живот ;)