PDA

View Full Version : фатално се влюбих



ками24
09-14-2006, 06:45
Аз съм на 24 години видях в едно списание много красив мъж,в който се влюбих фатално.Тъй като намерих много информация в интернет за него,разбрах че не е женен,но най-голямата трудност е в това, че работи в посолство и е чужденец.Аз знам неговия език.
Дайте ми идеи как да се свържа с него.А няма как да му пиша на е-майл, защото е-майла е общ за цялото посолство.

*BurNinG^GiRl*
09-14-2006, 06:55
Иии как става тоя номер да се влюбиш в човек който не си виждала наживо не го познаваш и т.н. да де няма значение :lol: еми аз първо ще ти кажа само едно откажи се от тоя човек щото едва ли има смисъл и ако искаш да с езапознаеш с него ходи до посолството в съответната страна ама мисля че ще срещнеш известна трудност при запознаването ако изобщо можеш да стигнеш до него пък и ако е толкова хубав едва ли е сам поне приятелка сигурно си има :wink:

baby girl
09-14-2006, 07:44
idi pred posolstvoto i go 4akai

koalka
09-14-2006, 08:05
Влюбила си се в него,само защото е красив ли?Мога да ти кажа,че това въобще не е критерий.Ти знаеш ли какъв му е характера???Ако е някой гадняр още ли ще го обичаш?Просто си го харесала и това е-влюбила се била.100%.

Eleonora
09-14-2006, 08:08
Дам, то и аз си падам по Леонардо Дикаприо, АМА [-(

kobrichka
09-14-2006, 08:33
ма ти добре ли си,как ще се влюбиш в човек които не познаваш и то от списанието,а и мислиш ли че имош някакви шансове да стане нещо между вас,мацко осъзнаи се не лети в облаците а слез на земята,то и на мен ми харесва Димитър Бербатов,Ники Илиев,Руши ама ням шансове не мислиш ли?Хората просто ме кефят не съм тръгнала да се женя.Живей в реалността

playful_baby
09-14-2006, 08:38
Дам, то и аз си падам по Леонардо Дикаприо, АМА [-(
:smt005 :smt005 :smt005

tX
09-14-2006, 08:40
Аз съм на 24 години видях в едно списание много красив мъж,в който се влюбих фатално.Тъй като намерих много информация в интернет за него,разбрах че не е женен,но най-голямата трудност е в това, че работи в посолство и е чужденец.Аз знам неговия език.
Дайте ми идеи как да се свържа с него.А няма как да му пиша на е-майл, защото е-майла е общ за цялото посолство.
ЯКО ШЕСТ! :shock:
Аз се влюбих фатално в кравата от бутилките на прясно мляко MyDay...
Потърсих в интернет информация за нея и разбрах, че е плод на въображението на някакъв смахнат художник...
И аз мога да муча, обаче не знам дали тове е достатъчно за да излезе нещо между нас... :smt010

kami24
09-14-2006, 10:31
Аз също съм решила, че всичко е възможно щом си жив.Благодаря за съветите които ми давате,ще чакам още идеи.
За тези които ме бъзикат искам да кажа, че този човек не е певец,артист нито футболист- естествено че нямам шанс с тях,това е възпитан,ерудиран и не толкова известен като тези личности.Мисля че имам шанс.

iiirish
09-14-2006, 10:34
Влюбила си се в него,само защото е красив ли?Мога да ти кажа,че това въобще не е критерий.Ти знаеш ли какъв му е характера???Ако е някой гадняр още ли ще го обичаш?Просто си го харесала и това е-влюбила се била.100%.

мхм :-k

sa_vi_ebah_maikata
09-14-2006, 10:48
на 24 години с акъл на 10 годишна

ABSOLUTme
09-14-2006, 11:18
Стига и вие бе,егати кви сте гадни(някои) да се ебавате с проблема на момичето(жената) :lol:
ами според мен щом знаеш езика му,ако имаш подходящо образование,най-добре ще е да си пуснеш СиВи-то и да се пробваш да те вземат на работа в посолството...и оттам вече лесно..а тея глупости да го дебнеш пред посолството-забрави,освен ако не искаш да се запознаеш с пичовете в някое РПУ... :lol:

stiv@
09-14-2006, 14:29
Абе не ги слушай другите опитвай докато се получи....... \:D/

bulgarche
09-14-2006, 14:57
Срещни се с него по нянакъв въпрос свързан с работата му

dEnIsTy
09-14-2006, 16:35
Влюбила си се в него,само защото е красив ли?Мога да ти кажа,че това въобще не е критерий.Ти знаеш ли какъв му е характера???Ако е някой гадняр още ли ще го обичаш?Просто си го харесала и това е-влюбила се била.100%.

asinka
09-14-2006, 20:24
omg .. v forum li se namiram ili v detstka gradina :smt012

gery_to
09-14-2006, 20:35
И си на 24 години?????? :roll: Абе достатъчно си пораснала за да се оправиш сама :!: Помисли малко.....да ти кажа и аз едно време като видях снимка на Валерито и се влюбих ама не ми излезна късмета....дано на теб да ти провърви!

BeBcHeTo
09-14-2006, 20:42
I kak taka se vlubi