PDA

View Full Version : Да пиша или не? Това е въпроса



blood_dodo
09-14-2006, 07:06
Снощи бях на купон (още се чудя как съм на крак толкова рано). Запоя беше як, имаше и добра компания. И там се видяхме с едно момиче. Аз бях мааалко пиян ( :roll: ) и на тръгване й казах: Обичам те!
Сега обаче, трезвен, не се съмнявам, че думите ми от снощи са си самата истина. И сега дилемата - да й пиша ли или не?

koalka
09-14-2006, 08:07
Обичаш я?И как реши?Като си поговорил малко с нея ПИЯН и си решил така.Боже,Боже....

IdiOtKa
09-14-2006, 08:14
хахаххахахахх някои хора маи незнаят значението на тия думи !

Eleonora
09-14-2006, 08:14
Да, пиши и, че вчера си бил пиян и така.Не давай надежди на момичето [-X

miloto_girl_4e
09-14-2006, 08:23
Да, пиши и, че вчера си бил пиян и така.Не давай надежди на момичето [-X



Момчето е казало, че според него думите, които е казал са си самата истина, такаче май не и дава на мацката празни надежди ...
Относно писането - да, пиши и, тъпо е след случилото се да бездействаш...

e_l_i_z_a
09-14-2006, 08:34
ТцТцТц...изплашил си момичето!!!
1.Бил си пиян(или подпийнал,но тво намя значение.Все пак си вкарал алкохол)
2.Срещнал си хубаво момиче :roll:
3.Понеже си бил пиян,си оплескал тотално нещата...
Ей тва се е случило :lol:
Както и да е.Еми ако я искаш-обади и се.Ако не-не и се обаждай. :wink: Никой не те задължава да и се обаждаш.Никой не ти казва да не и се обаждаш.Извини и се за онези думи.Ама да не прозвучи така,все едно не те кефи и не искаш да си с нея.Смисъл-нещо от сорта на "Ами извинявай снощи ако съм те уплашил-от действието на алкохола е.Надявам се да ме разбереш :mrgreen: Но това в никакъв случай не означава,че не искам да излезем някъде на кафенце :mrgreen: Затова ако и ти искаш-кажи къде и кога.Ако не искаш-ми-купончето беше яко :D "
Ако е пичка..Първо,че ще те разбере и второ,че ще ти отговори точно и ясно дали иска или не иска.Надявай се да е точна и свястна :o

playful_baby
09-14-2006, 08:37
az bih te posavetvala da i pi6e6vapreki 4e mi se struva nevazmojno da q obi4a6 sled edna piqnska no6t!no pak kakvo ti pre4i da i pi6e6 :wink:

mon4eto
09-14-2006, 08:37
Nai dobre zemi i drasni nekoi red ta da ne se otchaiva i i kaji che prosto si bil piqn i ne si znael kakvo govorish i tochka po vaprosa 8)

blood_dodo
09-14-2006, 08:46
10x e_l_i_z_a, thumbs up :!:

Jenninka
09-14-2006, 08:58
Nai dobre zemi i drasni nekoi red ta da ne se otchaiva i i kaji che prosto si bil piqn i ne si znael kakvo govorish i tochka po vaprosa 8)

и че й се кефиш...щот е малко странно да й екажеш е така "обичам те" ...
на мен един така ми каза ,че ме обича и аз му казах ,е не е добре и изобщо не му обърнах внимание повече,щот ми се стори адски несериозно :wink: