PDA

View Full Version : Защо го направихте?



bubole4ka_пр
09-14-2006, 07:23
Защото момчета вашите приятели вече са го правили....?
Защото момичета той ви заплашва,че ако не го направите ще ви изостави...?
Или.... :?:
Аз смятам,че възраста от 11-дори 15 години,не е най-подходящата за първите креватни гимнастики и,че когато ви се е случило не е било защото сте срещнали голямата си любов :-s
Хайде малко активност не се скатавайте....

LoRinSeR
09-14-2006, 07:30
Мъж, който иска само секс от жена е никаквец и използвач. Аз лично съжелявам, че го направих на 14. За мен едно момче и едно момиче не са подготвени психически за секс, поне докато не станат на 17-18, ако не и по-късно. Дано съм бил полезен.

krem4et0
09-14-2006, 07:50
Защото имах сериозен приятел,защото исках и защото го обожавам.Смятам,че причините са доста основателни!

miloto_girl_4e
09-14-2006, 08:06
Направих го, защото го обичах(м), защото го исках, той никога не ме е карал, аз бях инициаторката и първият път като се притесних и го отложихме, той нищо не ми каза, само ме успокояваше и каза, когато съм готова да му кажа ...
Леле, много се радвам, че не съжалявам за първият си път и че беше с момчето, което обожавах(м)...

WILD__BOY
09-14-2006, 08:12
Защото момчета вашите приятели вече са го правили....?
Защото момичета той ви заплашва,че ако не го направите ще ви изостави...?
Или.... :?:
Аз смятам,че възраста от 11-дори 15 години,не е най-подходящата за първите креватни гимнастики и,че когато ви се е случило не е било защото сте срещнали голямата си любов :-s
Хайде малко активност не се скатавайте....

Е аз срещнах голяма любов, но тя се разви след това, но секса бе защото.. хм тя искаше да го направим. Не сме го говорили въобще, просто се натискахме, тя се възбуди и хопала, тралала. беше правила секс (все пак е по-голям), но нито ми се смя нито ми се цупи че не я докарах до оргазъм. (е сега вече такъв случей няма :twisted: ) Та никога не съм се ръководил от мнението на другите - то е част от света, е който живея, но не е въздуха и водата.

Катя
09-14-2006, 08:21
Защото го исках,направих го с момчето,което обичам,а то ми е доказала,че не трябва да се съмнявам в него

laura_palmer
09-14-2006, 08:29
napravih go za6toto usetih 4e tova e 4oveka s koito iskam da go napravq!!! mm ne mislq 4e vazrastta 11-15 god. e nai-podhodq6tata za sex...edno momi4e na 17-18 mnogo po-dobre osaznava i izjivqva palnocenno parviq put,osobeno ako e s praviliniq 4ovek!
a ako edno mom4e zapla6va priqtelkata si 4e 6e q zareje ako ne go napravqt,to tova e pove4e ot qsen znak,4e ne darji gram na neq i iska prosto da q iz4uka! =;

koalka
09-14-2006, 08:35
Ами приятелят ми никога не ми е казвал такова нещо,че ако не легна с него щеме изостави.Направихме го,защото се обичаме,но осъзнах,че той е любовта на живота ми.

let_me_go
09-14-2006, 08:43
Направих го, защото го обичах(м), защото го исках, той никога не ме е карал, аз бях инициаторката и първият път като се притесних и го отложихме, той нищо не ми каза, само ме успокояваше и каза, когато съм готова да му кажа ...
Леле, много се радвам, че не съжалявам за първият си път и че беше с момчето, което обожавах(м)...

за мен се отнася същто ...
Беше ми казвал хиляди пъти , че никога няма да ме накара или той няма да направи нещо , което не желая ... Никога и до ден днешен не съм съжалявала за което ... Направих го , защото аз го исках и се чувствах готова. Бях на 17год. и му се раздадох изцяло ... и до ден днешен , когато се сетя за случилото се го правя с лека уссмивка ... наистина не съжалявам , обичах го прекалено много ...

gazarka
09-14-2006, 10:53
i az obujavah moq kak da ne go napravq?:)