PDA

View Full Version : Moderated:Той свършва, а при мен няма грам удоволствие...



let_me_go
09-14-2006, 08:32
От месец водя полов живот с новият си приятел ... но нещо все не е наред ... дори и аз не мога да си го обясня. При силен натиск от негова страна усещам някаква много тъпа болка ... и в крайна сметка става така , че той свършва , а за мен няма дори грам удоволствие , освен това , че в началото ме е лизал ... Какво трябва да направя ? Явно проблема е в мен , не мога да се отпусна или ... ?



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

koalka
09-14-2006, 08:34
Ами и според мен е от това,че просто не можеш да се отпуснеш.Не мисли за болката,нормално е да те боли,но не мисли за нея.

WILD__BOY
09-14-2006, 08:40
Понеже все още си в началото на половия си живот е нормално да те боли, но може и да е от дължината на пениса на приятеля ти. Ако влиза до край и съвсем леко докосва края на вагината ти тогава сте един за друг ;)

let_me_go
09-14-2006, 08:48
Понеже все още си в началото на половия си живот е нормално да те боли, но може и да е от дължината на пениса на приятеля ти. Ако влиза до край и съвсем леко докосва края на вагината ти тогава сте един за друг ;)

хаха,ще ме умориш :D
един за друг ... мхм ... обаче не изпитвам нищо ( освен тази болка на моменти ) ... което си е гадно , а не мога и да му кажа .Не бих могла да знам как ще реагира :? може да му стане много тъпо и да се засегне ... а и какво може да направи горкия след като просто пенисът му си е по-голям :)

WILD__BOY
09-14-2006, 08:53
Понеже все още си в началото на половия си живот е нормално да те боли, но може и да е от дължината на пениса на приятеля ти. Ако влиза до край и съвсем леко докосва края на вагината ти тогава сте един за друг ;)

хаха,ще ме умориш :D
един за друг ... мхм ... обаче не изпитвам нищо ( освен тази болка на моменти ) ... което си е гадно , а не мога и да му кажа .Не бих могла да знам как ще реагира :? може да му стане много тъпо и да се засегне ... а и какво може да направи горкия след като просто пенисът му си е по-голям :)

хах бъзиках се разбира се. Трябва да му го кажеш, в тези първи моменти трябва да бъде по-снимателен. След време ще можете да се отдадете на див, животински секс ;) ама докато свикнеш нека да се грижи за теб.

SmiLe_BaBy{P}
09-14-2006, 08:59
Ми дефектна си нещо...посуветвай се с генеколог.Ние тука едва ли можем да ти кажем защо изпитваш болки...

Paduan`
09-14-2006, 09:00
aide vednaga "defektna si , hodi na lekar"
deibi tapacite :evil:

krem4et0
09-14-2006, 09:04
Мацко,моят приятел не е от най-надарените и пак си ме боли.И аз изпитвам болко при проникване и в началото на акта.Сега съветите ми са 2-кажи му го.Нека той да знае,че те наболява и да е по-внимателен в началото и да не прониква до край,докато вагината ти не се отпусне напълно.И второ-да постои малко без движения-5 минути да речем-това отпуска и болката минава.После е хубаво.И пак повталям да не прониква до край след като е по-голям.Зболи ли те-помоли го да спре!

Inn0c3nCe
09-14-2006, 09:49
Ми дефектна си нещо...посуветвай се с генеколог.Ние тука едва ли можем да ти кажем защо изпитваш болки...
ахахахах ако влагалището ти още е в гаранция иди и го смени ;щ

Nightmare
09-14-2006, 10:08
Ми дефектна си нещо...посуветвай се с генеколог.Ние тука едва ли можем да ти кажем защо изпитваш болки...
Замълчи моля те!

Мила имам същия проблем. Пениса на приятеля ми е доста голям и понякога вярвай ми болката е непоносима. Мога да те посъветвам да му кажеш. Аз го направих и вече е доста по внимателен и се старае много повече. Поговори с приятеля си. Иначе ще изгубиш всякакво желание за секс.

love-helper```
09-14-2006, 10:09
не отделяте достатъчно време на любовната игра, а тя е много важна особено при първия полов акт. Когато усетите, че сте достатъчно възбудени (навлажнени) тогава вече сте готови и няма да ви боли много (освен ако партньора не е няк'во животно от гората) :)

doctor EVIL
09-14-2006, 10:26
Тряя се шибаш бързо и мощно за да получиш удоволствие :twisted: