PDA

View Full Version : зА БИБЛИЯТА



ЗА БИБЛИЯТА
09-14-2006, 09:52
В библията има предсказани около 7000 събития които ще станат и досега окол 4000 са се збъднали а останалите ще станат в бъдеще.
Чел съм Библията и разбрах че човек без Бог винаги е нещастен и дори да има от време на време нещо весело в живота му ако човек не го посвети на Бог то се обръща на лошо. Разбрах че Бог е любов към Бог и към ближния но не порочна любов а духовна. Разбрах че Бог е казал че който не ме е видял и е повярвал в Мене той е блажен а не този които иска да види чудо и тогава да повярва. Разбрах че Бог е казал че който изпълнява заповедите Божии като - не блудствай не прелюбодействаи не кради не убиваи, да не се прави секс преди брака и т.н. Бог ще го възнагради стократно ище в този живот а като човек умре и се е стараел да изпълнява заповедите Бог ще го спаси от ада защото този живот е кратък и минава като сън а после Бог ще съди всеки според делата му-затова да изпълняваме заповедите за да не доиде неочаквано и бързо смърта и да е вече късно да се спасим. Разбрах че Бог наказва невярващите и не изпълняващите заповедите за да ги вразуми че в този живот всичко е суета и че Бог е всичко което се пада на човек в този живот че само с Бог човек има щастие - едни от тези наказания за вразумяване на човека са депресиите, стреса , нещастията за да може човек да почувства своята немощ и да се надява на Бог а не на себе си и да не бъде горделив а да се смирява пред Божията воля. Бог е предсказал че В последните времена ще има воини, хората няма да спазват заповедите ще се пресмиват на вярните на Бог и няма да вярват в Бог че ще започнат да вярват на много лъжеучения и т.н. и само тези които останат верни на Бог и на неговите заповеди Бог ще бъде милостив към тях и ще ги спаси при второ то си пришествие което Бог е казал че ще доиде когато хората най-малко очакват и тогава горко на непокорните на Бог защото ще бъдат осъдени на вечни мъки в ада - затова да не губим време(защото според предсказанията в Библията и събитията които стават в света и с нравствеността на хората се вижда че последните времена на този свят вече настават) и докато все още не ни е стигнала смърта или не е дошло второто пришествие на Бог да се поправим и да спазваме Божийте заповеди и да Му останем верни без да се подаваме на подегравки от погиващите и скверни хора защото след това ще бъде късно за поправяне и ще бъдем хвърлени в Ада

niGGa
09-14-2006, 10:30
а аз разбрах че на тебе ти има нещо..

09-14-2006, 11:07
nwe niama mu ni6o bravo na 4oveka koito napisa tazi tema no se pak da kaga edno ne6o givvei za dnes za6oto v4era niama da se vurne a utre moge i da ne do :wink: ide!

fti4ka
09-14-2006, 11:34
от коя секта си бе?

LunaTriCk
09-14-2006, 11:40
Чел съм Библията и разбрах че човек без Бог винаги е нещастен и дори да има от време на време нещо весело в живота му ако човек не го посвети на Бог то се обръща на лошо.

Нямам Бог и пак съм щастлив. Ха, аз бил феномен, бе! :-D

machoka
09-14-2006, 12:59
ВЕче си постнал отговора си в темата н Лунатрик.