PDA

View Full Version : na pruv pogled izglejda nevuzmojno



zabeto maina
09-14-2006, 10:00
minalata sedmica s kompaniqta hodihme na piknik gore na Vitosha.
kato cqlo kompaniqta ni beshe sustavena samo ot 2ki i sled kato hapnahme vsi4ki se razprusnahme po otdelni mesta v polqnata gorata i tn. da pravim sex
az i moita priqtelka petq otidohme na visoko v edna borova gora.zapo4nahme da se subli4ame no se 4u nqkakuf shum ot strani
pomislih si 4e e nqkoi ot na6te priqteli pak si pravqt 6egi4ki i viknah "hei prestanete" nikoi ne mi otvurna a 6umoleneto produlji. re6ih 4e taka nqma da se razberem dignah si dunkite i otidoh da vidq koi se ligavi v hrastite
kato otidoh prosto onemqh.. v hrastalaka si igrae6e malko me4e moje bi novorodeni s 6i6arki i e4emik.Proviknah se na petq da doide da vidi kakvo sum otkril i dokato se ozurna se 4uha kanski vikove i pisuci. 3 pobesneli i osvirepeli ot glad me4ki se bqha nahfurlili i razkusfaha gadjeto mi kato kozunak na velikden.Otnovo ne izdurjah na visoko decibelniq 6um i neznaino ot kude do hrastalakut kudeto be6e malkoto me4e se podvizava6e ogromna 6tanga slujesta za otbrana na 6ofiori na jiguli. vzeh 6tangata i se zaputih napravo kum mqstoto na me4e6koto pir6estvo zasilih se pravo kum tqh padnah i me razkusaha..

Eleonora
09-14-2006, 10:05
И влака пристигна на гарата и шофьора те събуди :smt005

sa_vi_ebah_maikata
09-14-2006, 10:05
ебааа го
направо ме разрева твойта история, ама най-важното е че мечките са разкъсали първо кучката и после тебе

kNapp
09-14-2006, 10:07
mislq 4e tova e napulno vuzmojno i na men mi se e slu4vala podobna istoriq

zabeto maina
09-14-2006, 10:14
.. te zapo4naha da me oglozgvat no az se suvzeh ot slu4iloto se i pobqgnah leko pooglozgan i bezformen oleknah s okolo 10-15 kilograma i trugnah nadolu po gorata da tursq priqtelite mi..
tolkoav ti4ah 4e ne se usetih kak sum stignal na opul4enska i solunska sprqh se da si poema duh i gi gledam moite priqteli secat cigari i piqt kafence v otsre6tnoto kafe
vleznah izbesnql v kafeto kato v amerikanski western odurpan celiq v kruv i zapo4nah da vikam bezpo6tadno i visoko decibelno (estestveno).. sam ne izdurjah na sobstvenite si vikove poburkah se sko4ih otvud bara vzeh edin 4ips i raztvorima smetana i izbqgah ot zavedenieto..
vsledstvie na prejivqnoto i pre4inenite mi rani v momenta sum v detski kut i otglejdam deca s povi6ena trudnost pri pi6kane i razgovor s plu6eni igra4ki
i edin suvet ot mene ne pravete sex na neobi4aini mesta ne se znae koga moje da vi se zapali kotlona ili da vi napadne izgladnqla do poluda me4ka ..
4ao i mersi za otdelenoto vnimanie!

Eleonora
09-14-2006, 10:17
Лелелел много трилъри гледаш ве! :smt005

Тематааа е несериозна, махайте я.И без тва кой ще му се върже на халюцинациите :-D

blood_dodo
09-14-2006, 10:18
Ахахаха. Искам и аз да имам толкова развито въображение :lol:

koalka
09-14-2006, 10:21
Добре си измислил историята.Само сипроуснал един факт-на Витоша няма мечки.Поне да беше казал Рила. :smt005 :smt005

zabeto maina
09-14-2006, 10:26
Priklu4eniqta na malkata tupa Gina (biv6ata mi priqtelka)

Kakto si tupee6e v lehite pred sovalkata, malkata tupa gina re6i
da otide na more. Napulni si rani4kata s obi4ainite bokluci i
trugna. Sled malko se vurna, za da se ubedi, 4e naistina e
trugnala predi tova i....pak trugna.
Putuva s trohi ot empetroiki, a moje i s redoseqlkata na Tubeto
da e bilo....Putq do re4no more be6e ima nqma sedmica i edna treta,
no sus sigurnost edna sutrin edna mar6rutka q zakara v zoSopol.
Kato slezna na spirkata, Gin4eto ne podozira6e 4e to4no nad
glavata i dve no6tni ptici (ot anonimen informator znaem 4e
pticite sa bili ot poroda : "rozova zalesqva6ta 4inka") pravqt lubov ,
no kogato ednata 4inka se izturva i svur6i na malkata i ple6iva
glavi4ka...razbra. Nqkade po tova vreme vurluvaha vulci v pirin...
afektiran ot slu4va6toto se v Pirin edin matros se poburka i zapo4na
da goni horata s motika iz stariq zoSopol, kato vidq malkata tupa4ka
toi se pobolq i re6i da i izbode o4ite s 4isla, no za zla beda na
pomo6t i se prite4e hazqika-stuvnica i q pomukna kum skupoto si iglu.
Kato stignaha do kvartirata, v Gina se poqvi sumnenieto , 4e istoriqta
s no6tnite 4inki s vulcite po bregovete na Pirin i s matrosa-6iva4 e
bila naglasena i te sa v kombina s hazqikata, no ve4e be6e dlujnica.
Opita se da vlezne v banqta, za koqto se vode6e luto mele ot ostanalite 400(miliona razbirase)
naemateli, vsi4ki do edin sa bezstra6no spaseni ot hazqikata, no ne moja,
togaz otide na plaj.
Nagazi do kolenete b moreto, koeto za neq ozna4ava6e da stoq na mokriq
pesuk, no o6te purvata vulna, koqto uspq da stigne do neq q zavle4e kum
dunoto na brega. Toooooo4no 6te6e da se udavi, (i si4ki bqhme gotovi da praznuvame)
kogato ot ni6toto se poqvi golemiq kalpazanin Min4o-metlata(v posledstvie se
zapoznahme s nego i se okaza to4en pi4) i taka poqvi se Min4o. Kosmonavt, po6av,
s boiler na grub i dve lebenici pod nosa, treta vejda mejdu dalaka i petite,
s edno oko, bez prusti, invalid ... bolen - triper,sifilis,gonoreq,sinq pupka,
hepatit,morbili,4uma,malariq,grip,gangrena,fraktur i po skulite, krastia, i6ias,
rak na miglite ... no s golqmo i smelo sarce(dva infarkta..ot posledniq nemoje
ve4e da si otvarq ustata) ta toi sgrab4i Gin4eto i q spasi. O6te kato go
pogledna, malkata Gina poludq ot lubov, otdade mu se v plajniq kenef, na edno
vodno kolelo, pod voda i pod edin kon, v kvartirata i v tumnoto.
Obed se lubeha kato ku4eta, ve4er se napivaha s keTila v Tekila, sutrin poru4vaha
bira i 6kembe (govorq za nedelq sutrinta).
Taka rozovo minavaha dnite im, no raka na miglite na Min4o se prenesal kum vurhovete
na regenta na Ispaniq i se zahvanal s prerabotka na kariesi i patladjani..
posle oti6al na zabolekar i mu vzel vnu4kata da odat da berat kartofi na Belmeken...
iziql i harmonikata i vleznal v zatvora.

Obitax
09-14-2006, 11:20
mnogo razvintene fantaziq ima6 be pi4

Elektra_x
09-14-2006, 11:23
minalata sedmica s kompaniqta hodihme na piknik gore na Vitosha.
kato cqlo kompaniqta ni beshe sustavena samo ot 2ki i sled kato hapnahme vsi4ki se razprusnahme po otdelni mesta v polqnata gorata i tn. da pravim sex
az i moita priqtelka petq otidohme na visoko v edna borova gora.zapo4nahme da se subli4ame no se 4u nqkakuf shum ot strani
pomislih si 4e e nqkoi ot na6te priqteli pak si pravqt 6egi4ki i viknah "hei prestanete" nikoi ne mi otvurna a 6umoleneto produlji. re6ih 4e taka nqma da se razberem dignah si dunkite i otidoh da vidq koi se ligavi v hrastite
kato otidoh prosto onemqh.. v hrastalaka si igrae6e malko me4e moje bi novorodeni s 6i6arki i e4emik.Proviknah se na petq da doide da vidi kakvo sum otkril i dokato se ozurna se 4uha kanski vikove i pisuci. 3 pobesneli i osvirepeli ot glad me4ki se bqha nahfurlili i razkusfaha gadjeto mi kato kozunak na velikden.Otnovo ne izdurjah na visoko decibelniq 6um i neznaino ot kude do hrastalakut kudeto be6e malkoto me4e se podvizava6e ogromna 6tanga slujesta za otbrana na 6ofiori na jiguli. vzeh 6tangata i se zaputih napravo kum mqstoto na me4e6koto pir6estvo zasilih se pravo kum tqh padnah i me razkusaha..
Плоско измислено [-(