PDA

View Full Version : колко време се пътува от Свищов до Велико Търново?



fti4ka
09-14-2006, 10:50
айде че не мога да го изчисля....

krem4et0
09-14-2006, 10:53
С кола около час,а с маршрутката 20 минути отгоре!

fti4ka
09-14-2006, 10:59
малко

бе и на мен ми казаха малко па я виж момичето кво вика: час и 20 мин.. тва ли е малкото?...

NaDuFcHe
09-14-2006, 11:05
Axax kvo she pravish puk v VT..haha inache kum 1 chas e max s akola moje i po burzo

fti4ka
09-14-2006, 11:09
Axax kvo she pravish puk v VT..haha inache kum 1 chas e max s akola moje i po burzo

ми ще уча там..

NaDuFcHe
09-14-2006, 11:12
Ako si s kola 1 chas ako karash malko po fast i po-malko daje...zavisi po koe vreme putuvash de..ako e kogato nqma nikakvi zadrustvaniq..oshte po dobre

mgxpower
09-14-2006, 11:14
Ako si s kola 1 chas ako karash malko po fast i po-malko daje...zavisi po koe vreme putuvash de..ako e kogato nqma nikakvi zadrustvaniq..oshte po dobreСпокойно няма кой знае какво задръстване :lol:

krem4et0
09-14-2006, 11:49
Еми все пак са 80 км,но се минават доста населени места,където има ограничения до 50км.А и половината път от Свищов до ВТ е ужасен.Онзи ден пътувах-имах чувството,че съм чувал с картофи,който мятат на ляво и на дясно.С маршрутките е повече,защото спират в почти всички села.

Momchence
09-14-2006, 12:35
Ти на час и половина път много ли викаш? :shock: Май аз съм патувал прекалено много и това ми се струва разходка в парка :-k

Composure
09-14-2006, 12:52
Axax kvo she pravish puk v VT..haha inache kum 1 chas e max s akola moje i po burzo

ми ще уча там..

къде ще учиш в търново

по темата : зависи от скороста иначе не е много

Just_One_Girl
09-14-2006, 13:28
Около 1 час е пътя най-много. Ползвай на Алекс ОК маршрутките новички са и няма да те мятат като чувал с картофи както каза някой преди мен :lol: Пък ако си с кола още по-добре, че и за по-малко от час ще го вземеш пътя. Спокойно, преживява се, ей го къде е. :lol:

fti4ka
09-14-2006, 14:44
къде ще учиш в търново
във Великотърновския университет... що?


Около 1 час е пътя най-много. Ползвай на Алекс ОК маршрутките новички са и няма да те мятат като чувал с картофи както каза някой преди мен :lol: Пък ако си с кола още по-добре, че и за по-малко от час ще го вземеш пътя. Спокойно, преживява се, ей го къде е. :lol:

бе то аз питам да знам дали едни убавци от Свищов ще се навият да ме посетят хах.. па деа знам може и аз да отскоча до там колко му е:)[/quote]

Psyxodelia
09-14-2006, 21:14
Хихихи и аз ще уча във Великотърновския :))) Пиши ми на лс ако искаш :)

krem4et0
09-15-2006, 13:10
къде ще учиш в търново
във Великотърновския университет... що?


Около 1 час е пътя най-много. Ползвай на Алекс ОК маршрутките новички са и няма да те мятат като чувал с картофи както каза някой преди мен :lol: Пък ако си с кола още по-добре, че и за по-малко от час ще го вземеш пътя. Спокойно, преживява се, ей го къде е. :lol:

бе то аз питам да знам дали едни убавци от Свищов ще се навият да ме посетят хах.. па деа знам може и аз да отскоча до там колко му е:)[/quote]
Е,аз съм от Свищов и ходих на екскурзия с гаджето пролетта-на толкова пътувахме.Бяхме с Горанов-ама не се вози тем-претъпкано е,а и не искат да дават намаление за студенти.Трябвало им уверение,студентска книжка и 1 куп още боклуци.Потърси си друга фирма.