PDA

View Full Version : cistita i antibioticite



anity666
09-14-2006, 11:21
vidqh v predni temi 4e ima dosta momi4eta koito sa imali cistit..no ne6to ne mi stana qsno..s lekarstva li se lekuvahte i ako da kolko gore dolu vii izleze (imam predvid za pari) 6tot na men mi predpisaha nqkfi hap4eta za 65lv. i mi se vidq dosta skapi4ko

anity666
09-14-2006, 12:09
kolko mn hora kazaha 4e sa imali cistit i 4e sa im izpisali kade krem4e kade antibiotici..a kfo stana sq...nha men nikoi ne moje da mi pomogne :cry: :cry:

SwEeT_pAiN_F
09-14-2006, 12:12
Виж си другата тема! Не се надявай тук да ти кажат как са се лекйвали, а по добре ходи на гинеколог. За всеки организъм си е строго специално към кой/коя бактерия или вирус е резистинтен!

lifestyle
09-18-2006, 12:00
За цистит не се ходи на генеколог ](*,) Много сте зле ей!!!Като ходите с голи кръстове така става.anity666 отиди при личния,кажи му какво точно те боли(незнам защо си сигурна че е цистит),правят се доста прости изследвания на урината(моя личен ги прави на място,най-много да те пряти до някоя близка болница ) и ти предписва хапчета.Аз от 5 годишна съм с бъбречни проблеми и като сам имала цистит не винаги са ми давали едни и същи хапчета.Нолицин пих последния път,но все пак отиди на лекар(особедно ако не си сигурна дали е цистит),най-малкото може да си алергична от нещо и да не стане гаф.