PDA

View Full Version : Sex sled tova....



09-14-2006, 11:30
Zdraveite
Zna4i s moeto gaje skusahme naskoro i hodihme 1 godina no smqtame da produljim da se vijdame samo za da pravim sex i da si poprikazvame kato priqteli... Bez zadrujki i t.n. prosto sex i zadovolqvane i za dvamta...
A vseki si ima otdelen jivot,svoboda i drugi gajeta..
Spored vas tova nromalno li e ?
VSe oshte ne sme probvali no... moje bi skoro shte probvame...

09-14-2006, 11:32
не , не е нормално! тва е извратено , ако и двамата си имате други гаджета!!!! ако сте свободни чукайте се колкот щете...

Бръмче
09-14-2006, 11:33
:smt017
Това ли искаш? Да се виждате за секса? Ами другите гаджета?

krem4et0
09-14-2006, 11:36
Не е нормално.Правете секс с новите си гаджета!И защо изобщо сте се разделили след като може да сте приятели,а и явно тръпка не ви липсва след като ви се прави секс заедно?

09-14-2006, 11:40
Не е нормално.Правете секс с новите си гаджета!И защо изобщо сте се разделили след като може да сте приятели,а и явно тръпка не ви липсва след като ви се прави секс заедно?


Да и аз това се питам :roll: :?

pinki
09-14-2006, 11:44
eeeee tova naistina e izvrateno :!: Basi za6to ti e da xodi6 pri nego sled kato 6te si ima6 priqtel :?: :-s

koalka
09-14-2006, 11:46
Това е супер гадно според мен и не е нормално.Ок,това си е между двамата,решили сте да поддържате такива отношения,ама не забърквайте и други хора за Бога.По този начин ги лъжете,но при вас сигурно няма любов,а и при гаджетата ви,така че...решете вие какво да си правите.Не мисля,че на някой ще му пука.

Elektra_x
09-14-2006, 11:47
Zdraveite
Zna4i s moeto gaje skusahme naskoro i hodihme 1 godina no smqtame da produljim da se vijdame samo za da pravim sex i da si poprikazvame kato priqteli... Bez zadrujki i t.n. prosto sex i zadovolqvane i za dvamta...
A vseki si ima otdelen jivot,svoboda i drugi gajeta..
Spored vas tova nromalno li e ?
VSe oshte ne sme probvali no... moje bi skoro shte probvame...
Струва ми се извратено...или поне незнам не съм чак толкова разкрепостена личност за да приема това за нормално. :smt012

sarang
09-15-2006, 15:11
Ами, миличка, много хора са като теб, даже да не си го признават. Страшно много хора са се изкушили да правят секс с бившите си. Но това не е добре, защото ако още имате чувства или само единият има, ще боли мноооого. И ще ти е по-трудно да го забравиш. Иначе аз съм имала възможност като твоята, но я отказах, защото не исках да му падам в кратата, струва ми се унизително. Но това си е мое мнение, моите отношения са може би много по-различни от твоите и нещата стоят по съвсем различен начин. Затова не може да се каже категорично. Ако обясниш защо късате, както и други подробности, може би хората ще могат да ти дадат по-добърв съвет. Но не забравяй, че това е просто един тийн форум, тук пишат неосъзнати се пубери, така че не се води по техния акъл.

Tempestjuji
09-15-2006, 17:34
Бе прави квото ти е на душа..Един живот имаш.........

Soto
09-15-2006, 17:49
Ne gi slu6ai mome spored men tova si e super i az go praktikuvam i si e super gotino i spored men si e normalno za6toto. pyrvo az sum na 18 i ne sum trugnal da se jenq a prosto mi e priqtno i tva e. kakto i momi4etata go osuznavat. Da me izvinqva6 ama koi lud 6te se jeni na 17-18-19 god.
Vseki pod4ertavam VSEKI go pravi zaradi udovolstvieto v tazi vuzrast.
Da si na 26-33 god ve4e verno si e malko kofti makar 4e poznavam takiva ve4ni ergeni koito voub6te ne im e kofti.
Ta misalta mi e 4e vuob6te da ne gi slu6a6 gorkite zabludenite horica.
P.S. Ni6to li4no

^DaRk_LaDy^
09-15-2006, 18:06
Tова за мен си е пълна глупост - ще си имате други гаджета , а двамата ще правите секс??? И защо ?? Другите гаджета нямат полови органи ли какво ??

MARKOS
09-15-2006, 19:46
TOVA e super izvrateno po dobre badete samo dobri priqteli
ako tvoq priqtel ne moje da te zadovoli moje i s dvamata da se 4uka6 :lol: :lol:

09-15-2006, 20:25
АБЕ ВЪОБЩЕ ДА НЕ ТИ ПУКА ЗА МНЕНИЕТО НА ДРУГИТЕ !!!

bulgarche
09-15-2006, 20:34
Идеално :) Аз...може да се каже че и аз правя нещо подобно

09-16-2006, 18:12
ne bih kazala 4e e izvrateno no ne e mnogo pravilno ako si imate gadjeta. ako ste svobodni i dvamata e qko daje i nqma ni6to lo6o spored men.po dobre e da se naebe6 s biv6eto si gadje kogato ima6 nujda otkolkoto s nqkoi slu4aen :!: