PDA

View Full Version : Neznam kakvo da pravq???!!!



Az_Nikito
09-14-2006, 11:53
imam golqm problem! neznam kakvo da pravq . s nai-dobrata mi fr se skarah me . maika mi mi zabranqva da se vijda m s neq , a na vsi4ko otgore neznam za6to no dori ve4e nz dali q poznavam ili ne ! tq se darji razli4no - misli samo iedinstveno za mom4eta i az znam za6to. fakt e 4e ot kogato izliza s novite si fr (ot 16 na gore) tq ima edna misal v jivita glavna cel mom4eta . dori da se opitam da govorq za muzika ili za kakvoto i da e bilo razgovora prodaljava 1 minuta i posle pak "oh niq e mnogo dotin , toq ne e zle , oh kak iskam novo gadje" i podobni . vbesqva me !! i az haresvam mom4eta i obi4am da govorime za tqh no ne samo za tqh ! drugata 4ast ot problema e maika mi . tq mizabranqva da se vijdam s neq . kazva 4e sme otrazli4na klasa 4e mqstoto i ne e da men 4e v jivota 6te sre6na nqkoq pritelka to4no kato za men i podabni . e sigorno si kazvate zarejiq no et i treteta strana na problema - az nemoga bez naq , prosto bez neq se 4uvstvam .... kato polovinata na edno cqlo i sqka6 sam ... .... .... nepalna !!! makar i da se karame :smt014 nie ne mojem da sme edna bez druda ! tq me podkrepq ili pone ... taka behe predi da se promeni !!! molq vi iskam savet !!!

obsesion_f
09-14-2006, 14:50
Ami 6to se otnasq do maika ti,nemislq,4e tq trqbva da ti izbira priqtelkite,ti sama moje6 da preceni6 spored interesite si koq e za teb i koq ne.No v tozi moment qvno osuznava6,4e tvoqta fr-ka se e promenila...i mislq,4e trqbva da pogovorite dvete kato priqtelki i da se opita6 da i obqsni6,4e otkriva6 promqna ili eventualno da q popita6 na kakvo se dulji tova.tq bi trqbvalo da te razbere,a ako se skarate ili ne6to podobno,zna4i tq ne durji na teb i ne ti e istinska fr-ka.Az sum izpitvala ne6to podobno(imah edna mnogo dobra priqtelka,be6e mi kato sestra,no estestveno se nameriha hora,koito ni zavidqha na priqtelstvoto ni i ni razdeliha.Sega s neq neiskame da se vijdame izob6to)...no taka moje bi e po-dobre,za6toto i tq se promeni mnogo i kogato az se opitvah da i kaja,tq ne me poslu6a,prosto zapo4na nov jivot s novite si priqtelki,koito i pulneha glavata s gluposti.Taka,4e kolkoto i da ti e trudno da se razdeli6 s neq,moje bi 6te se naloji da go napravi6 ako ne se izqsnite...znam,4e ne e nikak lesno,no sled vreme vsqka 6te trugne po svoq put i taka moje da e po-dobre i za dvete.