PDA

View Full Version : Оби4а ме vs. не ме оби4а



Tfoqta`Bitch
09-14-2006, 13:23
Вси4ко запо4на септември миналата година когато се запознах с въпросното мом4е...още от първия миг ми стана симпати4ен...нищо пове4е...той имаше 4овек до себе си,аз също и така...След около месец някъде и двамата останахме сами,запо4нахме да си 4атим и...мисля,4е на вси4ки им е ясно какво стана...в край на сметка не се полу4и нищо... той не беше готов за нова връзка...за него това между нас беше просто мимолетно увле4ение,флирт,авантюра...з а мен...за мен беше вси4ко...мина се време...преживях го...останахме си приятели...и така до май тази година когато той се завърна в живота ми...пак запо4нахме да си 4атим,заси4ахме се по центъра и той ми каза,4е ме оби4а...не му повярвах...не исках пак да стане същото...мина се месец,а той все още ме оби4аше...а аз...аз винаги съм го оби4ала и така вси4ко запо4на на ново...излишно е да казвам,4е вси4ко беше прекрасно...и то4но когато нещата запо4наха да стват сериозни той трябваше да замине за месец...4атихме,говорихме си по телефона,пращахме си смси и този месец мина...дойде си...видях го едва 15 дни след това и то за секунди ...ве4е не е същото...пак си 4атим...пращам му целувки,той също,питал е къде съм,когато са се видяли с приятелката ми...но когато го питах на шега в коя е влюбен той каза "в никоя"...и все пак ме кани на гости,говорим си,няма друго моми4е в живота му...не мога да го разбера,а вие?

Бръмче
09-14-2006, 13:31
Може би иска да сте само приятели, но не може да те нарани втори път... Защо не поговориш с него не на шега

sunny_girl16
09-14-2006, 13:32
super stranna situaciq... spored men ne e siguren v chuvstvata si kum teb. vie vsushtnost gadjeta li ste ili ne? mislq che trqbva da pogovorite i da se izqsnite.

09-14-2006, 13:37
Не не сме...малко преди той да замине и след като прекарахме един вълшебен ден у тях той ми каза "Извинявай,ама не мисля,4е сега му е времето да се обвързваме,защото скоро заминавам и ще ми е много тъпо,ако стане нещо с нас ще ми липсваш и няма да мисля за друго"
А сега ако 4уя такива думи от устата му...банкет ще дам... ](*,)

sunny_girl16
09-14-2006, 13:39
ami nali ti kazvam ,pogovorete i si izqsnete otnosheniqta. dokolkoto razbiram ti oshte go obichash. ako e taka mu kaji. shtom nqma drugo momiche v jivota mu moje bi vse oshte si misli za teb.

stillteenager
09-14-2006, 13:58
хаха.. типично за момчетата.. мислиш си, че там където е заминал е бил сам? хаха явно е мааалко по доричък и не е искал да те нарани но в същност си има друга :smt008 и как да ти каже сега?
искаш да ти разбие сърцето? :smt014 явно - не нали..
и ти така би подходила
остава ти само едно - забрави го

sherry
09-14-2006, 15:51
Ясно, само флиртчета иска :lol:
Ако искаш нещо сериозно - намери си друг.

magito_gandia
09-14-2006, 17:13
qvno ne te obi4a,tva e moito mnenie po vuprosa :)po-dobre si go izbii ot glavata i si nameri nqkoi drug koito da durji na teb,kakto i ti na nego..predpolagam 4e i toi samiq neznae ko iska...1 moq priqtelka ima 1 takuv vazliuben :-D ....toi sq iska s neq am tq ve4e ne go iska...tui 4e postupi po su6tiq na4in..nai-dobre 6te e taka :P

priti_kiti
09-14-2006, 17:44
magito_gandia аре да си смалиш малко подписа ?

Иначе..

[b]Ясно, само флиртчета иска :lol:
Ако искаш нещо сериозно - намери си друг.

LP_girl_14
09-14-2006, 18:14
Явно не те е обичал достатъчно силно,че да се държи така и да те е забравил за 1 месец :| ТСрува ми се че този човек определено не е готов са сериозна връзка или може би през този месец в който не сте били заедно той е осъзнал че иска да бъде " свободен",Говори с него дали иска връзка или просто авантюра.Но като гледам всичко се повтаря от начало :arrow: той пак гледа на вашето като на флирт,а ти гледаш на това като нещо много важно ,в което си заложила много чувства.Така че ако не искаш да бъдеш наранена,накарай го да те "светне' накъде отиват нещата между вас

koalka
09-14-2006, 18:34
Според мен той има чувства към теб,защото го показва.Може чувствата му да не са толкова силни,колкото преди,то това не пречи да ги има.Защо не поговориш с него?

NME
09-14-2006, 21:55
Момиче, губиш си времето с глупости.

Има един много лесен начин да научиш каквото и да било от един мъж - питаш. Сериозно.
След което приемаш дословно отговора му. Не се опитваш да го тълкуваш повече. Мъжете са семпли същества, рядко влагат скрит смисъл в думите си.
И още нещо - не споменавай във въпросите си към него думите "любов" и "обичаш", ако не искаш да уплашиш горкото зайче.

Въпреки че май той доста разточително ги използва...

Tazi`Syshtata
09-16-2006, 09:38
Пишем си в4ера в Skype.Той ми отговаря троснато...сякаш му досаждам и аз го питам:
Аз зна4а ли нещо за теб...все още ?
Той мъл4и...
Аз:Просто е...или "да" или "не"
Той пак мъл4и...
Аз:Добре...друг въпрос...кога най-после ще те видя?
Той:Хубав въпрос
Аз:Дано да полу4а отговор
Той:Когато искаш..
Аз:Когато кажеш
Той:еми сега
Аз:Е...сега ще ходя на рожден ден кажи кой да е друг ден и няма проблем...
Той:Ми кфот си направиш
И тука следва едно "кажи кога" от моя страна и "незнам" от негова,коеот се повтори 5-6 пъти...
Отивам аз на рожден ден без никакво настроение и му се обаждам да се видим към 7 ,при което той казва,4е 4ака негов приятел да му се обади и аз казвам ами утре и той ами незнам може да излезем някъде ще ти се обадя...после аз излизам с моя приятелка и го срещаме... усмихна се поздрави ,аз също и тфа беше...немога да го разбера...ама никак....

luda`flirtajika
09-16-2006, 13:32
Дали те избягва ?Може и да има чувства,но по добре не слагай това на преден план

macka123
09-16-2006, 13:37
Може би иска да сте само приятели, но не може да те нарани втори път... Защо не поговориш с него не на шега