PDA

View Full Version : За секса във ваната



09-14-2006, 13:27
Опитвали ли сте да правите секс във ваната http://asl-bg.com/club/images/smiles/bath.gif Ние с моя приятел преди време пробвахме и така ни хареса, че сега често го правим там. Някакси усещането е страхотно, толкова чисти...а се правят толкова мръсни неща Или пък ако нямате вана, поне опитвали ли сте под душа?И как е?

Ne`Si`Mi`Speshen
09-14-2006, 13:31
\:D/ super qko e ..i az sam probvala i prosto e super udovolstvie

alkobalko
09-14-2006, 13:35
И мен много ме кефи.

SuN4o_F
09-14-2006, 13:56
ne sam probvala..

09-14-2006, 16:18
Аз щех да се удавя веднъж...

The^SweeTesT^Thing
09-14-2006, 16:36
Ne sym opitvala nito v vana nito pod dusha ama s priqtelq sme mn naviti da probvame pod dusha :oops: i sig 6te e qko

miloto_girl_4e
09-14-2006, 16:47
Докато не мина на противозачатъчни това просто няма как да стане ... , а аз секс без презерватив не правя, такаче колко скоро ще го пробвам, не знам, но съм яко навита :wink:

naia
09-14-2006, 17:16
не е зле аз пробвах във една душ кабина но беше яко нищо че беше малко тясно

koalka
09-14-2006, 19:39
Ами аз искам много да го направя,навитак съм.

bulgarche
09-14-2006, 20:00
Във вана не съм пробвал. В банята обичам да съм сам

gazarka
09-14-2006, 22:13
zvu4i mnogo qko moje bi nqkoi den...

marina star
09-15-2006, 04:45
zvu4i mnogo qko moje bi nqkoi den...

:) :) :)

gangbang
09-15-2006, 07:17
Във ваната е готино, но трее много да се внимава, щото у водна среда по-лесно се забременява.

lifestyle
09-15-2006, 12:09
Много е яко !!!! :smt040

krem4et0
09-15-2006, 12:19
не съм за жалост.Имам у дома вана,ама все има хора и не става номерът.Иначе орална под душа сме правили,ама само до там!

бехемота
09-15-2006, 12:20
хахахах тука май никой не е правил найстина секс във вана , я обяснете как ще правите секс в вода при положение че смазката на жената се отмива и става доста трудно проникването

09-15-2006, 12:40
Krem4et0 pri tebe razvrata nqma granici

krem4et0
09-15-2006, 12:52
Е то пък 1 разврат-не правя анален,не правя секс в поза задна прашка-че аз съм си жива светица!А и не съм на 15!

09-15-2006, 13:11
Е то пък 1 разврат-не правя анален,не правя секс в поза задна прашка-че аз съм си жива светица!А и не съм на 15!

Не си светица! Скучна си! Това гадже ако те търпи такава, следващото може и да не те изтърпи.

sarang
09-15-2006, 14:54
Е то пък 1 разврат-не правя анален,не правя секс в поза задна прашка-че аз съм си жива светица!А и не съм на 15!

Не си светица! Скучна си! Това гадже ако те търпи такава, следващото може и да не те изтърпи.
Всеки човек си има неща, които харесва и които не харесва. Аналният секс не е задължителен, даже е гаден. А задната прашка е само една от позите, има толкова други. Какво, ако някой не обича мисионерската поза, е скучен, така ли? Ти си ограничен, щом смяташ, че само от тези две неща идва разнообразието. Някоя може да ги прави и двете и пак да е дърво. Така че си трай, като не познаваш хората, не ги категоризирай. Още по-малко, че не си спал с нея, за да знаеш каква е в леглото. Думите са едно, действията друго.

Virgin~Snow
09-15-2006, 16:32
Горещата вана е добра за разпущане :lol: и стимулиране на интимните части с ръце...Но да става за интересен секс не съм сигурна...Според мен много вода ще изплющи, пък и става прекалено горещо. Затова прохладният душ след това...хем втвърдява женските гърди, хем се откриват достатъчно добри пози за "Мокър секс"...Смазка си има достатъчно :wink:

krem4et0
09-15-2006, 16:41
Е то пък 1 разврат-не правя анален,не правя секс в поза задна прашка-че аз съм си жива светица!А и не съм на 15!

Не си светица! Скучна си! Това гадже ако те търпи такава, следващото може и да не те изтърпи.
Ами ако ще бе,а и аз не искам друго-навита съм да правя секс с това момче още дълго време.И да ти кажа не мисля,че съм скчна,а просто си имам ограничения.А за вас мъжете,ако тези неща са най-важните-вие секс никога не сте правили,а просто сте се чукали като животни!

krem4et0
09-15-2006, 16:43
Е то пък 1 разврат-не правя анален,не правя секс в поза задна прашка-че аз съм си жива светица!А и не съм на 15!

Не си светица! Скучна си! Това гадже ако те търпи такава, следващото може и да не те изтърпи.
Всеки човек си има неща, които харесва и които не харесва. Аналният секс не е задължителен, даже е гаден. А задната прашка е само една от позите, има толкова други. Какво, ако някой не обича мисионерската поза, е скучен, така ли? Ти си ограничен, щом смяташ, че само от тези две неща идва разнообразието. Някоя може да ги прави и двете и пак да е дърво. Така че си трай, като не познаваш хората, не ги категоризирай. Още по-малко, че не си спал с нея, за да знаеш каква е в леглото. Думите са едно, действията друго.
Благодаря за подкрепата.А до това дали съм дърво-щом приятелят ми не се оплаква и не му е писнало-значи съм добре.Пък знае ли човек.........

Virgin~Snow
09-15-2006, 16:56
Кремче, не че нещо ама....21г. ми се струват много за теб. Някак си по детински разсъждаваш. Не се засягай, просто не разбирам...как така лесно се връзваш и още повече се оправдаваш пред някой си във форума. Бах маа му...
А тва че си имаш "ограничения" не е лошо. Просто не бъди толкова категорична... :wink:

Smurf4e_F
09-15-2006, 19:08
aham...:) pod du6a:))) be6e......bez komentar :lol:

^DaRk_LaDy^
09-15-2006, 19:39
Кремче, не че нещо ама....21г. ми се струват много за теб. Някак си по детински разсъждаваш. Не се засягай, просто не разбирам...как така лесно се връзваш и още повече се оправдаваш пред някой си във форума. Бах маа му...
А тва че си имаш "ограничения" не е лошо. Просто не бъди толкова категорична... :wink:

Защо ли ми се струва , че твоите годинки са малко ... :-k Дали заради глупавите ти разсъждения .. Дали заради това "бах маа му " накрая :-k незнам...

09-15-2006, 19:56
Половината хора от този форум са дечица които точно тук си осъществяват мечтите , но само черно на бяло , дали е реалност това което пишат... едва ли .

krem4et0
09-15-2006, 20:54
Кремче, не че нещо ама....21г. ми се струват много за теб. Някак си по детински разсъждаваш. Не се засягай, просто не разбирам...как така лесно се връзваш и още повече се оправдаваш пред някой си във форума. Бах маа му...
А тва че си имаш "ограничения" не е лошо. Просто не бъди толкова категорична... :wink:
Е,това че се вързвам и,че се обеснявам не значи,че съм малка.Просто много лесно се засягам и приемам нещата навътре.А за категоричността-прав/а си,но аз си отсичам и толкова.Човек на крайностите съм!

pitbullbg
09-15-2006, 22:55
i az mn iskam vav vana ili pod du6a... ama bez prezervativ 6tot ina4e... kel faida sa6toto kat na leglo ili kadeto i da e drugade samo 4e mokri :)