PDA

View Full Version : Ако има само безразличие...



toti_ll
09-14-2006, 14:46
Така, сещате се предполагам какво става.
Аз се отдавам изцяло, чакам го, а когато му споделя, че ми е гадно, когато случайно му изниква работа, а аз незнам, той казва, че не е виновен. Когато кажа, че имам проблем, ми отговаря само с аха и ми е неудобно да продължавам. Но после като му кажа и това получавам отговор, не е вярно, нали знаеш колко си те обичам.
Омръзна ми да плача, да се мъча, но не мога и да го загубя. Имам чувството че аз съм виновна, че издребнявам, като обръщам внимание на тези неща, но.......съм си тъпичко явно.
Искам единствено разбиране и малко съчувствие, толкова ли е трудно да ми го даде? Знам че може, знам..

tX
09-14-2006, 14:49
Защо си мислиш, че някой друг ще изглади отношенията с приятеля ти ?
Еле пък от интернет... :-k

Nadelina
09-14-2006, 14:56
Nedei da se sduhvash... Ne si drebnava.. Vsqko momiche bi se podraznilo ot podobno otnoshenie.. Nedei da plachesh.. Toi ne zaslujava.. Opitai se da govorish s nego.. i ako pak kaje "Nali znaesh kolko mnogo te obicham" mu kaji .. "Ne ne znam.. zashtoto ti ne mi go pokazvash.. samo mi go kazvash a tova ne e dostatachno" Kaji mu vsichko koeto ti teji.. Kaji mu che ti lipsva vnimanie.. i iskash da razchitash na nego.. zashtoto toi ne ti e gadje samo za da se celuvate a i za da si pomagate.. Uspeh!

toti_ll
09-14-2006, 15:16
не може да ми оправите проблемите ясно е. Искам просто разбиране, защото няма откъде да го получа.
Да. опитвам се да говоря с него, но май няма да стане. В крайна сметка, все някак ще се оправя. Боли боли ама не до смърт.

sherry
09-14-2006, 15:23
Виж, мила, от кога сте заедно? Винаги ли се държи така? Да не би да не е приел, че проблемите ти са сериозни и затова не е обърнал внимание? Нямало ли е път, когато се интересува от това как си, дали си наред, ако си тъжна, не ти ли помага :| Малко е странно, ако обичаш някого, няма начин да си безразличен пред страданията му. Не го разбирам тва....

magito_gandia
09-14-2006, 16:50
mila znam kak se 4uvstva6 za6toto biv6iqt mi be6e su6tiqt ;) govori s nego,za6to se durji taka,dano toi da izlezne malko po svesten ot biviqt mi :-D ....kaji mu 4e mn strada6 zaradi durjanieto mu,obqsni mu kak stoqt ne6tata..AKO li ne basi da ne e edinstven...tegli mu 6uta :P

LP_girl_14
09-14-2006, 18:08
Не си дребнава!Всяко едно момиче,което си има сериозна връзка,очаква да получава разбиране,подкрепа и внимание от момчето до себе си.КАо той се държи така постоянно и това не е само единичен случай,поговори с него и то сериозно!Струва и се странно любимата ти да ти каже че се чувства зле ,че има проблеми и ти да отвърнеш"аха".И недей да се тормозиш повече,да плачеш и т.н. Трябва ти един разговор с него за да си изясниш ситуацията и тогава ще решиш :?

koalka
09-14-2006, 18:35
Nedei da se sduhvash... Ne si drebnava.. Vsqko momiche bi se podraznilo ot podobno otnoshenie.. Nedei da plachesh.. Toi ne zaslujava.. Opitai se da govorish s nego.. i ako pak kaje "Nali znaesh kolko mnogo te obicham" mu kaji .. "Ne ne znam.. zashtoto ti ne mi go pokazvash.. samo mi go kazvash a tova ne e dostatachno" Kaji mu vsichko koeto ti teji.. Kaji mu che ti lipsva vnimanie.. i iskash da razchitash na nego.. zashtoto toi ne ti e gadje samo za da se celuvate a i za da si pomagate.. Uspeh!Напълно съм съгласна.Така е най-добре да направиш.

tX
09-14-2006, 20:01
mila znam kak se 4uvstva6 za6toto biv6iqt mi be6e su6tiqt ;) govori s nego,za6to se durji taka,dano toi da izlezne malko po svesten ot biviqt mi :-D ....kaji mu 4e mn strada6 zaradi durjanieto mu,obqsni mu kak stoqt ne6tata..AKO li ne basi da ne e edinstven...tegli mu 6uta :P
По-грозна и голяма картинка за подпис не намери ли ? :smt011

NME
09-14-2006, 21:24
Всеки мъж, който не е в състояние да поема отговорност (оправдава се като малка кучка) и не знае как да създаде приятна и емоционална обстановка не струва.
Режи го.
Намери истински мъж.
Не мога да повярвам колко момичета ходят с патологични депресари или мъже с психика на деца...

White_Shadow
09-16-2006, 10:33
Защо си мислиш, че някой друг ще изглади отношенията с приятеля ти ?
Еле пък от интернет... :-k

Ахъм.... =D> =D>

sa_vi_ebah_maikata
09-16-2006, 10:39
mila znam kak se 4uvstva6 za6toto biv6iqt mi be6e su6tiqt ;) govori s nego,za6to se durji taka,dano toi da izlezne malko po svesten ot biviqt mi :-D ....kaji mu 4e mn strada6 zaradi durjanieto mu,obqsni mu kak stoqt ne6tata..AKO li ne basi da ne e edinstven...tegli mu 6uta :P
По-грозна и голяма картинка за подпис не намери ли ? :smt011

подписа е номер 1 :mrgreen:

mnogomili4kata-sf
09-16-2006, 10:56
Ауууу,най-голямата грешка,която може да допуснеш е като мен да се самообвиняваш......едва ли е така....просто има такива странни типове, на които сяшак им трябваш само за картинка,за фон едва ли не...а ако може да мълчиш и да не ги натоварваш с твоите си проблеми....но те пак те обичат....супер глупаво е...щото ако те обичаше наистина щеше да го е грижа за най-малкото нещо,което става с теб.