PDA

View Full Version : obezkosmqvane pri momi4etata



09-14-2006, 15:04
a we hora za6to kato si maham kosmite otdolu sas samobrasna4ka ostavat kosmi malko no ostavam i nz kak da gi mahna i sled okolo 2 3 4asa kato tragnat da rastat i kato se pipna ili kato s gadjeto pravim sex me boli tam kadeto kosmite ponikvat ..norm\alno li e



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

qfo
09-14-2006, 15:15
epa ako gi barash na kontra e normalno :D mene bradata me boli kato si q pipam na kantra sled brusnene a pa kamoli dolu :D ahah

Nadelina
09-14-2006, 15:15
Mi izbrysni se na kontra i nqma da ima takia naboli kosymcheta.. Ili pyk gi izkoreni.. ako estestveno uspeesh da izdarjish na bolkata..

09-14-2006, 15:16
epa ako gi barash na kontra e normalno :D mene bradata me boli kato si q pipam na kantra sled brusnene a pa kamoli dolu :D ahah kakvo zna4i na kontra?

Nadelina
09-14-2006, 15:17
Kontra e po posoka obratna na rasteja na kosmite.. Ti kak se brysnesh?

09-14-2006, 15:36
Kontra e po posoka obratna na rasteja na kosmite.. Ti kak se brysnesh?
kak doide ...kak trqbva???

Nadelina
09-14-2006, 15:42
Emi ako se brysnesh na kontra.. veroqtnostta sled tfa da te boli e po golqma ama togava nqma naboli kosymcheta.. demek trqbva mnogo vnimatelno.. A pyk po posoka na razteja na kosyma ako se brysnesh prosto shte se vijdat kosamcheta..

miloto_girl_4e
09-14-2006, 16:04
Бръсни се първо по посока на растежа на косъма и после давай на контра(обратно на растежа на косъма)и няма да имаш проблеми :wink:

cecko_boy
09-14-2006, 16:07
Бръсни се първо по посока на растежа на косъма и после давай на контра(обратно на растежа на косъма)и няма да имаш проблеми :wink:
am taka

kaka_qka
09-14-2006, 16:20
Shte ti dam savet: ne gi brysni izobshto. Pravish si losha usluga na sebe si. Normalno e da te boli i sarbi kogato ti rastat kosymchetata, poneje gi brysnesh te stavat po-tymni i po-tvyrdi i trudno probivat prez kojata. Nai-dobroto reshenie e da si pravish kola maska, no trqbva da stiskash zdravo zybi, che bolkata ne malka i ti go kazvam ot lichen opit. Kola maskata gi izkorenqva i s techenie na vremto stavat po-meki i po-redki, no mnogo zavisi ot organizma ti. Pri vseki tova e individulano ima hora koito dori nqmat tolkova mnogo okosmqvane , no ima hora koito sa dosta okomeni na vsqkade.

09-14-2006, 16:32
saglasna sam kako :mrgreen: no az gi maham s kola maska i poneje kosmeti4kata mi e kazala sled menzis da hodq pak.. i zna4i maham gi s kola maska i te sled 1 sedmica pak ponikvat i dokato mi doide cikala az gi brasna...

LuCkY_YoU
09-14-2006, 18:36
slagai pove4e pqna dokato se brusne6-taka po-trudno 6te se poreje6,a kosmite omekvat i se otstranqvat po-lesno.