PDA

View Full Version : kak?!



otchaqnata
09-14-2006, 15:57
taq tema e pove4e kam mom4etata no i momi4etata 6te sa polezni.ta mnogo 6te sam vi blagodarna ako mi kajete kak moga da nakaram edno mom4e da me celune.vav vas mom4eta koe vi provokira da celunete nqkoe momi4e?a vie momi4eta kak gi karete :D mngogo vi blagorq

sunny_girl16
09-14-2006, 16:00
za konkretno momche li stava vupros? haresvate li se? dai malko poveche info :wink: a inache usmihni mu se , govori si s nego ,otpusni se... to se poluchava bez ot samo sebe si 8)

sherry
09-14-2006, 16:00
За да те целуне, трябва да те харесва първо... :-D
Ми иначе самата целувка става...като сте близо един до друг..Шегувате се нещо, прекарвате си добре, гледаш го по-настойчиво в очите...Бавно се доближаваш до него...Ако има флуиди и от двете страни, става :-D

Heartbreaker
09-14-2006, 16:01
Еми аз обичам момичето да даде инициятивата :)

Nadelina
09-14-2006, 16:02
Ooo povqrvai mi ne se poluchava ot samo sebe si.. Veche 2 meseca chakam da me celune i toi ne go pravi.. Bih zadala sashtia vapros na forumcite .. no ne vqrvam nqkoi da dade savet koito naistina da mi pomogne.. btw.. shte se radvam da procheta mneniqta :P

magito_gandia
09-14-2006, 16:22
na4i glei sq ima mom4eta na koito im haresvat po-obiknovenni,po-nevinni momi4eta,NO puk ima i dr tip na koito ima haresvat po perverznite,po sexy momi4eta :P izberi si 1 ot 2-ta na4ina:
-hvurli mu 1 suuper sexy pogled,pribliji se kum nego do takava stepen 4e da ne znae kude se namira,govori mu strastno i naprao ti go celunki ako toi ne go naprai 1-vi :-D
ili puk:
-pravi se na nevinna,usmihvai mu se postoqnno,zagovarqi go,i nai-vajnoto ne go ispuskai ot pogled :P
....am se pak basi jiveem v 21 vek we hora....edna celuvka e ni6to,ama ni6to....to sex v dne6no vreme moje6 da si usigori6,ta kamoli celuvka :mrgreen: uspeh se pak ;)

otchaqnata
09-14-2006, 16:23
mi da haresvame se.i az sam v polojenie na 4akane da me celune ama nestava.:)

sunny_girl16
09-14-2006, 16:34
mi da haresvame se.i az sam v polojenie na 4akane da me celune ama nestava.:)
ami milichka celuni go ti togava! shtom i dvamata go iskate edva li shte ti otkaje \:D/

kobrichka
09-14-2006, 16:55
ми мацко деистваи ти,понякога трябвя момичето да поеме инициативата,момчето ако е мн срамежливо,при условие че и двамата го искате деистваи.Успх

LP_girl_14
09-14-2006, 18:02
Ако има тръпка,симпатии,харесване че дори нещо повече от двете страни се стига до целувка.Обикновено първата крачка предприема по-инициятивния от двамата.Ако усещаш че момента е дошъл,не се колебай!НИкъде не е написано че все момчетата трябва да са първи!Действай и тва е !Щом се харесвате,ще ти отвърне :smt008

09-14-2006, 18:39
Ooo povqrvai mi ne se poluchava ot samo sebe si.. Veche 2 meseca chakam da me celune i toi ne go pravi.. Bih zadala sashtia vapros na forumcite .. no ne vqrvam nqkoi da dade savet koito naistina da mi pomogne.. btw.. shte se radvam da procheta mneniqta :P
ako te haresvashe do sega stopati da te e celunal,moje i da go e gnus ot teb vse pak :-k

koalka
09-14-2006, 18:42
Глагола "карам" е много неуместен.Няма как да накараш някой да те целуне,освен ако не го вържат. :) Просто,ако някое момче харесва момиче и й предлага може да го целуне,а може и просто ей така.Според мен харесването,ако го има става. :wink: Момичето по същия начин.

09-14-2006, 18:46
Глагола "карам" е много неуместен.Няма как да накараш някой да те целуне,освен ако не го вържат. :) Просто,ако някое момче харесва момиче и й предлага може да го целуне,а може и просто ей така.Според мен харесването,ако го има става. :wink: Момичето по същия начин.
mnogo si prava :!:

maybelline
09-14-2006, 18:49
Глагола "карам" е много неуместен.Няма как да накараш някой да те целуне,освен ако не го вържат. :) Просто,ако някое момче харесва момиче и й предлага може да го целуне,а може и просто ей така.Според мен харесването,ако го има става. :wink: Момичето по същия начин.
mnogo si prava :!:

Да,правилно!

bulgarche
09-14-2006, 18:55
Заплаши го че ако не те целуне ще гу изчикаш. Няма как да откаже

tX
09-14-2006, 20:07
Заплаши го че ако не те целуне ще гу изчикаш. Няма как да откаже
Всъщност след тая заплаха е по вероятно да НЕ Я целуне...
чукане > целувка. :|

NME
09-14-2006, 21:35
otchaqnata, чакай да ти уточня нещо.

Разбери какво искаш.

Ако искаш момче играчка, няма нищо лошо в това да го целунеш. Изкарайте малко време заедно, приближи се до него, говори бавно и секси, погледни го в едното око, после в другото, после в устните и пак в очите. Бавно го целуни и се отдръпни. Поговори му още минута две, пак го целуни и се отдръпни. Твой е горкия.
Но щом не може да поеме един малък риск с една дребна целувка, значи ще те слуша безусловно занапред и ще е ултра-супер-скучен. Ако си доминантна кучка - мисля че ще те устрои.

Ако търсиш тръпка такъв човек не може да ти я достави. Майната му.

Ако има някакви проблеми той самия, или не си сигурна в него, бъди АДСКИ откровена. Задай му въпрос какво иска, какви мисли че са отношенията ви, или нещо от сорта. Ако се размрънка и се чуди какво да каже - режи го.

Разбира се, има шанс просто да не те харесва. Но ти си момиче за бога, трябва да си усетила досега.