PDA

View Full Version : Локомотив София - Фейернорд



Mo6nooo
09-14-2006, 20:02
Не мога да повярвам, че няма тема.

Локомотив водят на Фейернорд след около 30 минути. За жалост обаче не дават мача по ТВ.

09-14-2006, 20:10
abe mo6no ti ne be6e li mega fen ne6to mi se mota v glavata

Mo6nooo
09-14-2006, 20:18
На полувремето 2 на 1 с гол от дуспа за фейернорд.


o.c. - баннаха ме.

kudravoto
09-14-2006, 20:52
kolko e ma4a

Mo6nooo
09-14-2006, 20:54
Вече 2 на 2. Поне Литекс изравниха.

SaYoNaRa
09-14-2006, 21:25
как свършиха локо и литекс?

adi_crazy
09-14-2006, 21:35
Локомотив (София) - Фейенорд 2:2
Макаби (Хайфа) - Литекс 1:1
кофти за Локото...май само Литекс ше са в групите

hamilcar
09-14-2006, 22:45
Бях на мача Локомотив София - Фейенорд. Локомотив ги смазахаааа, жалко, че съдията беше толкова смотан. В Холандия ще им напукаме каските. Съдията пе*ерас але, але ...

Още ме е яд. Фейенорд са най-смешният отбор който съм виждал.

teenkopele
09-15-2006, 07:38
Браво, както на Литекс, така и на Локомотив София.
ЦСКА показаха добра игра, но нямаха шанс и загубиха с 2:0. :wink:

мечтател
09-15-2006, 10:48
мисля, че след тая седмица единствено феновете на Локото могат да кажат с гордост, че техния отбор игра на ниво и надигра проивника си. слушах мача по радиото и особено второто полувреме Локо заслужаваше победата. но какво да се прави. сега остава само в Холандия да ги смачкат и нещата ще са наред.

maldini
09-15-2006, 15:11
Тоя съдия е пълно копеле! :evil: Гледах репортаж на мача,значи първото,което е нямаше никаква дузпа при първия гол на холандците а и на всичкото отгоре това става в 52 минута на първото полувреме :evil: Втория гол-нямаше никакъв корнер,да не говорим за една дузпа,която не дадоха на Локото и още куп положения направо резултата да си беше 5:0 за Локото :evil: Ама тва е тъпите съдии винаги ни ебават майката и на Левски и на ЦСКА и просто има някаква война на съдиите срещу българските отбори а и за НАЦИОНАЛНИЯ.Николай Гигов щял да обжалва мача.Аз лично се съмнявам да приемат молбата щото сички са подкупени курви. :evil:

Fena
09-18-2006, 08:47
Ей как ме е яд за тея, буквално изригнаха от нищото ! Кой би предположил че на пръв поглед такъв мизерен отбор като Локо СФ, който не дава пари да си оправят съблекалните защото са целите с мухал, ще успее да надиграе Фейеноорд. ФЕЙЕНООРД(автора незнам защо ги е кръстил Фейернорд)! Това не е кварталното клубче от покрайнините на някой холандски град. Но с тези 2 гола на чужд терен в Холандия трябва да гоним победа задължително(равен единствено ни устройва при 3:3 там), което ми се вижда невъзможно. Не разбрах какво беше станало с играта на Фейеноорд. Подцениха ли ни, спекли ли бяха и аз незнам. Важното е че Локомотив напълно заслужаваха да си ги бият с минимум 2 гола разлика ! Съдията дава 5мин продължение , и 2 минути след изтичането му свири дузпа. Е ква е тая селяния ?!?!?! Anyway, Локото показаха че напълно заслужават да се класират за групите !