PDA

View Full Version : toi zaminava a az mai po4nax da........



Malka_Taina
09-14-2006, 20:13
:( xora mai pak po4nax da xar nepodxodq6tiq..toi zaminava srqda za ispaniq-xaresva me iska da sam s nego guska me,no kakvo toi 6te zamine i edva li 6te se seti za men kato se vurne sled nqkolko meseca!!lo6oto e 4e mai po4nax da se vlubvam v nego :(((help

sunny_girl16
09-14-2006, 20:18
oh milata.. super kofti situaciq :( ami imash dva izbora: ako si sigurna v chuvstvata si i mislish ,che mojesh da go pochakash da se vurne i che lubovta ti e dostatuchno silna da izdurji razdqlata- budi s nego! ako ne mislish ,che moje da ste zaedno, makari i daleche edin ot drug - mu kaji che shte govorite kato se vurne ili nz mn kofti :(

Eleonora
09-14-2006, 20:26
Не нам, моя отиде в Испания и ме скъса от там 8-[

koalka
09-14-2006, 20:31
Ами сега така и така няма да можеш да го виждаш,но честно да ти кажа,ако е само харесване надали като се върне отново ще те харесва.При любовта нещата стоят другояче...но не се отчайвай,може и да стане нещо след като се върне.

gery_to
09-14-2006, 20:41
Mnogo gadno naistina!vij po hubavo ne se vlubvai v nego!toi vse pak zaminava srqda....ako stane ne6to 6te si prekarvate super dotogava a posle 6te ti e mnogo kofti 4e go nqma......pomisli dali 6te moje6 da go iz4aka6 3 meseca,tolkova li sa silni 4uvstvata ti zatova,razberi toi kakvo iska-dali iska da e s teb samo dokato zamine ili i sled tova?seriozni li sa namereniqta ili prosto ei taka....a moje i da tragnete kato si doide,taka pone nqma da trqbva da go 4aka6 i 6te si svobodna! :D

iiirish
09-14-2006, 21:08
ако вече си започнала да се влюбваш няма начин да спреш или подтиснеш чувстава си. затова просто рискувай! понякога трябва да изберем по-нетипичния за нас път, за да стигнем до това което желаем, а в твоя случей - това момче!

NME
09-14-2006, 21:13
Той заминава, ти - не.
Очевидно няма нищо друго какво да направиш освен да си намериш нов. Оттук си сама с чувствата си (ако не са еднодневни).

Но подозирам че искаш просто някой да те утеши... по интернет... а не търсиш някакво решение.