PDA

View Full Version : Бившата



Th3WildAng3l
09-14-2006, 20:40
Момчета, какво би ви накарало да се върнете при бивше гадже?

Dr. Kazimbutt
09-14-2006, 20:47
Нищо. Миналото е минало. Каквото било - било.

Axxxel
09-14-2006, 20:58
Има неща, които биха ме накарали да поразмисля...много зависи от конкретния случай

priti_kiti
09-14-2006, 21:09
Момиче съм,но ще отговоря..
Никога повече няма да се връщам при бивш. Съгласна съм с Dr.Kazimbutt - каквото било - било,тряя да се гледа напред..
Наистина зависи от случая,но щом сме скъсали,значи е имало сериозна причина..

Obitax
09-14-2006, 21:18
Момиче съм,но ще отговоря..
Никога повече няма да се връщам при бивш. Съгласна съм с Dr.Kazimbutt - каквото било - било,тряя да се гледа напред..
Наистина зависи от случая,но щом сме скъсали,значи е имало сериозна причина..

mnogo to4no kazano . nqmam kakvo da dopalnq .sama si pravi izvodite .

ABSOLUTme
09-14-2006, 23:19
сега...ясно е,че човек понякога се изкушава пък и никога не се знае...затова имам следния принцип и гледам да го спазвам - 'каквото повторя и не стане -не потретвам'!тва е,понякога(зависи от случаите)трябва да се дава втори шанс,ама не винаги съм сигурна,че точно аз трябва да го дам!!

sk8girL
09-15-2006, 00:24
Момиче съм,но ще отговоря..
Никога повече няма да се връщам при бивш. Съгласна съм с Dr.Kazimbutt - каквото било - било,тряя да се гледа напред..
Наистина зависи от случая,но щом сме скъсали,значи е имало сериозна причина..
Ми аз не съм много съгласна,защото ако все още има чувства защо пък да не се върнеш при бившо гадже?!Принципа каквото било - било може да важи например,ако наистина много те е наранил и не можеш да простиш и вече си го преодоляла.НО ако все още има искра какво лошо има в това да послушаш сърцето си и да се върнеш;)? Ее.. разбира се, наистина много си зависи от самата ситуация.
Аз например бих се върнала при някой бивш стига още да има тръпка ..но при мен чувствата ми към всички бивши приятели са се трансформирали в приятелски и едва ли скоро ще ми се случи да се връщам при някой,но иначе ДА бих го направила!:)
А иначе по самия въпрос,въпреки че съм момиче ще си позволя да отговоря .. .

Момчета, какво би ви накарало да се върнете при бивше гадже?
Ми мисля,че любовта му към нея;-)

Amayo
09-15-2006, 00:45
Ми ако е някоя от она тип гаджета където сме се обичали истински и сме си дали почвика понеже сме си омръзнали - там винаги има потенциал за ново начало но само в случай че си сигурен в свойте и в нейните чувсва.
Другия вариант е приятелския секс с бившата , един вид напомняне на добрите стари дни. И на двамата не ни се почва наново отношения и темподобни, но си знаеме секи как и колко го прави, та защо да не си помогнем взаимно. :mrgreen: Особено пък като се засечете ненадейно на няква неутрална територия - да кажем на морето - тогава задължително праскане!
Трети вариант - Никога не го правете - Когато си бил зарязан от някоя и после тя почне да ти се врътка да се съберет пак никога не приемайте! Това е върховното поражение на достойнството. Единственото дето е позволено е да играеш двойна игра - да се правиш на зайче и в най неочаквания момент да си направиш зверска гавра, за предпочитане пред много хора та да е пълен позорът.
Четвърти вариант е същия като трети, само дето ти си от другата страна на въртележката - Заразял си някоя досадна и тя от немане кво да прави иска пак да е с тебе - тука вече можеш да си я ползваш за каквото поискаш. Знаеш че винаги ще дотърчи щом и свирнеш. Но отново много е важно да не изпуснеш нещата така че да се окажеш че си ти тоя дето дотърчава като му свирнат!

priti_kiti
09-15-2006, 06:10
sk8girL хубаво,ама щом сте скъсали е тряяло да има някфа причина нали? Примерно след изневяра от негова страна би ли се върнала? Същото важи и ако няма тръпка и чувства.. ако всичко е окей просто е нямало да скъсате =)

teenkopele
09-15-2006, 08:04
Нищо. Миналото е минало. Каквото било - било.

Именно. :wink:

Jamalska
09-15-2006, 10:24
какво би ви накарало да се върнете при бивше гадже?
бе не съм мъжко...
ама... чувствата...зависи защо сме се разделили...Мен обикновено растоянията ме разделят от гаджетата

HopeLesss
09-15-2006, 11:46
Познавам много двойки, които ту късат, ту тръгват и все пак се обичат. Аз лично не бих се върнала при старо гадже, защото ако съм скъсала с него, значи е било окончателно, но когато и двамата го искат, защо не... :roll:

drawers
09-15-2006, 12:15
Само една дума да ми каже и ще се върна... Аз го "скъсах", но все още има надежда за лубов ](*,) Много го обичам!

SuPeRSlaDkA
09-15-2006, 13:03
Само една дума да ми каже и ще се върна... Аз го "скъсах", но все още има надежда за лубов ](*,) Много го обичам!и аз така.Но не мисля,че ще се върна... :smt090 :smt092

koalka
09-15-2006, 15:13
Нищо. Миналото е минало. Каквото било - било.Напълно съм съгласна с теб!

akademika
09-15-2006, 15:57
Не мисля че ще се върна, дори и да имам чувства, те ще са в конфликт с достойнството и честта ми.Едно очевадно уточнение за момичето вероятно което е пуснало тази тема: Ние момчетата имаме (поне нормалните) достойнстово - и не обичаме да се 'гъбаркат' с него ...

priti_kiti
09-15-2006, 19:13
Само една дума да ми каже и ще се върна... Аз го "скъсах", но все още има надежда за лубов ](*,) Много го обичам! и след като имаш чувства защо сте скъсали? вярно,че като загубиш нещо наистина го оценяваш,но..

Scarabey
09-15-2006, 23:17
Нищо. Миналото е минало. Каквото било - било.

mnogomili4kata-sf
09-16-2006, 09:29
Ех, ех, човешка гордост!!!!Не бихте щото тва ти, онова ти....абе като искаш да си с един човек що да не си...Първия път може да не се е получило, но от втория може да се получи...вярно- някои не го заслужават...но заради тази наша гордост до никаде няма да стигнем. Аз когато обичах съм се принизявала с тревата само и само да бъда отново с човека, когото обичах...въпреки всеобщото мнение на другите хора, че се унижавам...Не,защото знаех,че може да се получи отново.И знаех,че това е човекът,когото наистина ама наистина обичам.Иначе има бивши,за които просто знам,че не го заслужават и че нищо няма да стане,за тва не се връщам или ако се върна не го приемам сериозно.

krisi_love
09-16-2006, 09:59
миналато си е минало ..тряабва мн да сум го оби4ала 4е да се върна при него..но пак няма да го направя