PDA

View Full Version : Как прекарахте лятото ?



LunaTriCk
09-14-2006, 22:11
:shock: Как така тази тема я няма все още незнам....Та, с какво ще запомните Лето Господне 2006

macka123
09-14-2006, 22:12
с тва че се фюбих
с тва че кандидатствах и ме приеха там където най много исках
с тва че не си хванах гадже цяло лято (не се смейте)
и нз с още мн неща-хубави и лоши

Dr. Kazimbutt
09-14-2006, 22:14
Ще го запомня с това, че се сдобих с нещо, което исках от доста време.

priti_kiti
09-14-2006, 22:16
Юли:
1. яко зубрене
2. яко рев
3. края на едно... нещо

Август:
1. готина почивка
2. запознанство с готини хора
3. флиртчета :lol:

Септември:
1. изпит
2. даскало :mrgreen:

dodo
09-14-2006, 22:41
v na4aloto be u4eneto posle doide bala i pak u4ene,i se po4naha edni ispiti edno ti4ane,i doide 4akaneto,i se zarediha dnite i se poiavi klasiranetoi se po4na kupona #-o 3-i dni i 3-no6ti,i posle se poiavi ednoobrazieto i doide kraia na avgust i zaminah za Tunis,i tam izjiviah vsi4ko koeto nemojah tuka,to be6e flirt to be6 sex to be6e 4udo ](*,)

молец
09-14-2006, 22:54
хахаха
Това лято не искам да се повтаря...само последните 10 дни (:
През цялото време се чувтвах наказана,защото ме изпратиха на заточение при баба ми,там си запилях 40 дни от ваканцията без приятели и комп,даже ако щете без нашите :!:
После 10 дена море-и там беше тъпо и ми идваше да си махна кожата,защото имам слънчева лергия
Следваха още 7 дни заточение,ама при другата баба(там ина само един телевизор с 2 канала и се нагледах на Дързост и тъпота и Жената в огледалото)
И последните дни-прибрах се на втори септември,те бяха най-яки,защото поне се виждах с приятелките...
Не ми хареса това лято,искам друго...хяхяхяхя

totev
09-14-2006, 23:08
не се оплаквам тая година :) цяло лято не се хванах никъде на работа... по цял ден бях с приятелката.. от сутрин до вечер... че доста често и през вечерта :twisted: :roll: по едното време юли месец ходих за 10 дни на море с едно приятелче, където се разцепихме по барове и плажове :-D .... след като се прибрах си довърших ваканцията, отново споделяйки дните с мойта любов :wink: и така е до днес - 14.09.
утре сме на училище и сутринта ще ходим двамата с приятелката ми на у-ще :)


да не казвам голяма дума.... но живота е хубав :) :wink:

Momchence
09-14-2006, 23:15
С какво ше го запомня ли...с доста неща..и хубави и лоши, но не са разказване. И все пак имал съм и по-хубави лета...
И все пак едно от големите неща е, че се върнах в България и си оставам тук :)) Но както казах имал съм и по-хубаво лято

Novkov
09-15-2006, 06:37
Ми средна работа, можеше и по-добре, но не се оплаквам

teenkopele
09-15-2006, 08:08
Ми средна работа, можеше и по-добре, но не се оплаквам

И при мен е така. Имах многояки, но имах и супер гадни моменти...какво да се прави, без тях няма да е интересно. :wink:

monka
09-15-2006, 09:32
Az si prekarah super qko lqto!!!Zapomnih go s tova, 4e pak si bqh s priqtelq mi, mn kuponi ima6e, mn plaj, palatki, diskoteki, no6tni kypaniq i super qki ne6ta.Naistina veliko lqto!!!Pravih vsi4ko, koeto iskah da napravq tova lqto.

Jamalska
09-15-2006, 10:13
Абе не беше лошо..това Лято некъф абсолютен ъпгрейд-коса,пиърси,амбиции,поведе ие...Яко спорт и хип-хоп-е тфа е живота...Морето беше мн яко...Запознах се с мн готини хорица общо взето...всичко вече е ясно...нататък...
ИСкам пак лятото!!!

fti4ka
09-15-2006, 11:29
най-вече с кандидатстудентските изпити.. пътувания наляво и надясно.. първата ми работа... и едно незабравимо море...

miloto_girl_4e
09-15-2006, 11:31
:arrow: летен интензивен курс по немски :roll:
:arrow: много тийн срещи(официални или не :mrgreen: )
:arrow: поход из Пирин
:arrow: страхотен лагер на Приморско
:arrow: запознанство с готини хора
:arrow: разбрах кои са ми истинските приятели :wink:

neMec`
09-15-2006, 11:39
Ми средна работа, можеше и по-добре, но не се оплаквам

И при мен е така. Имах многояки, но имах и супер гадни моменти...какво да се прави, без тях няма да е интересно. :wink:i az kat teb pri men po4na zle lqtot ma sled tui gore dolu tai harbi ima6e qki momenta no kato izcqlo ne mi dopadna tui lqto :)

sherry
09-15-2006, 11:39
По - голямата част от лятото си я прекарах много тъпо, приятелките ми бяха извън града, а гаджето - също, а и той беше почнал работа и изобщо беше ужасно тогава... После беше по - поносимо, защото той се върна и ходиме няколко пъти на басейнче. Таман стана хубаво и лятото взе, че свърши :-s

In4iTu_
09-15-2006, 12:27
Най-запомнящите се дни бяха 19 и 23 юни (изпитите). После бяха резултатите, много сълзи...След това другите резултати, много смях и радости...Отпразнувахме влизането ми по първо желание подобаващо...(с много ядене, пиене и т.н.) После....тъпотия...плаж, душ, център, кафе, пейката зад един блок. Този сценарии се повтаряше до 23 юли. Тогава заминах с класа (с който се разделях) в Банско. Там се запознах с много хора, също от Варна, абе беше много готинко, купони всяка вечер по стаите... 1 август на гарата във Варна ме чакат мама и тати...Прибирам се вкъщи, лягам и спя 13 часа (1 седмица не бях спала, заслужавах малко спокойствие) От тогава пак плаж, душ, център, кафе, пейката зад един блок до сега...

cvetityy
09-15-2006, 13:24
ами беше страхотнооооооооо даже мога да кажа, че това беше най-якото лято което съм имала просто инаше повече емоции, азпознанства ...абе беше супер \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

koalka
09-15-2006, 14:38
Ами много съм доволна от това лято.Излизахме много с приятеля ми,ходихме на селото му и така...

moni4ka
09-15-2006, 18:11
С това,че беше най-тъпото и скучно лято...и ми омразна да ходя по дискотеки ... а и с това че нямах гадже... :cry:

Swinkenhoffer
09-15-2006, 19:10
беше ебаси доброто лЕто...

работих си като пич, отидох на чудно море (с още по-чудни хора (те си знаят кои са :) )). намерих един страхотен човек, но за кратко... това не му пречи да си остане култ...

ииии изобщо страшни неща се случиха и знам, че ще продължат да се случват.
еба му и оптимизма о.О

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-15-2006, 20:08
xa na momenti eb6e....... ujasno tupo :( sega poslednite 2 sedmici... super be6e edni ot nai hubavite momenti v jivota mi O:)

6emet4e
09-16-2006, 08:37
с кво ще го запомня :-k ми...мене ме изкефи тва лято въпреки че правехме все едни и същи неща-всеки ден обикаляме из софия...!може би тва беше първото лято в което си останах в къщи(попринцип ходя при леля ми,на вилата,преди ходех и при баба ми,а сега само събота и неделя,ако ходим някъде и също така ходих 2 пъти на море...)ама пък се запознах с много хора общо взето и...абе не се оплаквам 8-[

thirteen
09-16-2006, 15:16
На мен пък цялото лято ми беше хубаво....Особено август и по-точно морето с моя любим :smt007 :smt008

GLeZoRanA
09-16-2006, 16:58
Тва ми беше една от най-яките ваканции :) В началото беше яко тъпо :) ама после си изкарах яка почивка на морето ;)) Запознах се със супер много готино хора :))) Абе общо взето супер яко си ми беше сигурно общо съм имала само 3 дена в който ми е било кофти :)

techCandy
09-16-2006, 18:45
Беше хубаво лято, винаги може да се иска и повече, но на мен и това
ми стига. Прекарах си страхотно на Варна, въпреки, че бях само за 3 нощи, бях за 3 дни и на Банско с наще, които си дойдоха и си заминаха, паразитиращия ми брат си дойде во веки, имах много изпити, и изобщо....през много глупости минах, с това се изчерпвам май. А твойто LunaTrick как беше? :)

psycho_girl
09-16-2006, 18:56
Беше хубаво лято :mrgreen: първия месец работих, бях си с приятелитее и ми беше мн забавноо, ходих малко наляво- надясно, малко на троян, после август на лагер- разкъртихме сеее, беше мн якоо :mrgreen: запознахме се с много нови хораа, абе не ми се тръгваше, и после малко на плевен, ииии после скука и ся на даскало :mrgreen:

LunaTriCk
09-16-2006, 19:06
А твойто LunaTrick как беше? :)

Благодаря, че попита :-D
Ами, тъпо. Пробвах да стана студент...не успях. Следващата година повече късмет. :roll: Долу-горе с това ще запомня лятото.

luda`flirtajika
09-16-2006, 20:47
:arrow: izpitite sled 7 klas
:arrow: zapoznax se s edno mn sladko momche,s koeto sme priqteli uj
:arrow: s neshto svurzano s moeto si momche.,...keoto vas ne vi zasqga vse oshte
:arrow: s tova,che sreshtnax straxotni momcheta

i nai veche s tova che :arrow: az se promenix...napulno nov chovek sum sigurna sum..prosot nqkak si iskam da se opravqm sama...namerix si svoi stila,imam svoi nahcin na mislene i t.n.

WwanAdoO
09-17-2006, 13:55
Юни... нищо особено, яко изкарване
Юли... July evening, пушене, пушене, пушене и само пушене :?
Август... супер море, ебати яките партита, момченце :-D
Септември... най-добрата ми приятелка се върна в София, спах у тях и се напих с бира, както не съм и вярвала, че мога, почивка с чадела... май в понеделник ще ми се наложи да стъпя и в даскало :?
общо взето нормално добре, към края идеално :smt006

09-19-2006, 10:09
най-якото лято досега...Сл. бряг,Св. Влас,Несебър,Бургас,Варна,С офия,Козлодуй,Пловдив-еми там бях

Aaaaaaa
09-30-2006, 21:44
Tva lqto be6e mn qko,no vsqko sledva6to e po hubavo i kratko ot predi6noto za sajelenie :smt010

Juicy_Lucy
10-01-2006, 02:23
super qko lqto be6e!edno ot nai-hubavite mi dosega.zapo4na po strahoten na4in - na plaja vyv varna i svyr6i super hubavo-na plaja v nesebyr :-)
sega malko me myrzi da razkazvam..:)xaxa

mgxpower
10-01-2006, 03:20
Супер добре си прекарах лятото в Испания

fake
10-01-2006, 09:02
адски якото лято...като знам, че ми беше предпоследното лято...още едно и ще ме загребе риъл лайф-а :smt017 прекарах си супер яко, бях на море и се счупих от пушене, запознах се с мега яките хора, пътувах до някфи места, пак пушене, беркрок-ужасно яко, концерти, момченце си намерих макар и за кратко и после се оказа, че е е тъп :mrgreen: ама такъв ми бил късмета всеки път, голяма работа сега...слава богу поне това лято не се влюбих до уши в някой невъзможен, което също е хубаво :mrgreen: и общо взето следващото ми лято(последното преди да завърша) ще се постарая и ще направя всичко възможно да е три пъти по-яко от това

fresh_@
10-01-2006, 09:03
Като цяло мина хубаво - ходих насам-натам, почивах си. Много добре си изкарах.

NiKOLAN
10-01-2006, 15:27
Бях първо в Испания
После на Дръм енд бейс фестивала в мало бучино, един от най яките моменти в живота ми
След това няколко пъти последователни дни на басейн
След това бях в Боровец на работа (не беше много приятно...)
И след това на море във Равда, несебър и слънчев бряг, всяка вечер пиене в различен град в различна дискотека... абе море...
Като се върнах заминах за панагюрище на лагер и някъде 1ви септ си дойдеох болен, драйфащ и много много лошо пърдящ сле дтози лагер... петнайсет дни ей така отлетяха и почна даскалото...

ssiimmoonna
10-19-2006, 13:28
6e go zapomna s golemi kontrasti :lol: 6toto ima6e mn hubavi i zabavni momenti ama ima6e i mn sku4ni i tupi v koito se 4udehme kakvo da pravime