PDA

View Full Version : Проблем със записвачката



Angel_Girl
09-14-2006, 22:48
Здравейте. Значи имам следния проблем. Немога да записвам дискове. CD-ROMa ми не чете празните дискове, а само записаните и незнам защо така. Като се опитам да запиша диск ми излиза ето това: http://www.picvalley.net/u/22/21251_639.JPG .Пробвах да си кача друга версия на програмата ама пак същата работа. Като си преинсталирам windows-a и ми записва 2-3 диска и пак почва да не ги чета и да не записва.Ако нямои знае как да го оправя нека да пише. Благодаря предварително.

Axxxel
09-14-2006, 23:22
Така като гледам записвачката ти е LG...с тях до сега не съм срещал трудности...пък и на съобщението пише "прекратено от потребителя"...Абе я тегли Ashampoo burning Rom...че и на български го има...можеш и блу-рей и хд дискове дискове да записваш...разбира се за това е небходим и съответния хардуер...Абе намери програмката и я пробвай ;-)

Angel_Girl
09-14-2006, 23:27
От каде да си я сваля? Може ли линк?

Angel_Girl
09-15-2006, 00:04
Сега пък ми записа диск до половината и неиска повече :( Незнам какво да правя... :( Ако някои може да помогне да го наорави, че аз немога да се боря сама с тези технологии :(

Axxxel
09-15-2006, 00:26
Другия вариант е да пробваш да смениш дисковете...Асус-а ми, ми правеше проблеми като записвах на Verbatim...пробвай други дискове.И да знаеш...няма най-добри марки дискове...за всяка марка оптични у-ва си има оптимално добри дискове...

Angel_Girl
09-15-2006, 01:04
Сега пък ми изпизва, че устройството е празно, а има диск. Ох какво да правя?

Axxxel
09-15-2006, 01:11
Хах...и такъв пробем имах...на асус-а...записва си дисковете и после неможе да си ги чете...оправи се като му ъпдейтнах фирмуеър-а...

Angel_Girl
09-15-2006, 01:20
Ама на мен не ми чете, че има диск и немога да запиша. Диска ми е празен.

Forslor
09-15-2006, 17:59
Ама на мен не ми чете, че има диск и немога да запиша. Диска ми е празен.
Имах същия проблем само ,че с LG DVD/CD-RW и просто отидох в сервиза и настоях за смяна (беше ми в гаранция) смениха ми я пак със същия модел но от тогава нямам проблеми. Възможно е да и оптиката да се замърсила има адски мнго неща които може да са причината за този проблем.

09-15-2006, 22:31
Виж ДМА режимите и не прави нищо докато записваш. Пробвай с работеща
Ако тя работи значи записвачката ти се скапала.