PDA

View Full Version : Помощ



ELiTyYy
09-15-2006, 08:24
. :?

09-15-2006, 09:47
nqma ni6to da ti ima i da znae6 4e aspirina obiva samo spermatozoidite vav vaginata no ako nqkoi e stignal do qicekletkata ....... ivednaga bqgai za POSTINOR.

tX
09-15-2006, 09:59
Хора ... Искам да ви се извиня,знам че има мн теми по този въпрос... Знам,че ще си помислите че е някаква шега и т.н. - но много ви моля повярвайте ми,защото е истина..
Вчера бях с приятеля ми и правихме секс.В края се оказа че презервативът ни е скъсан.... а той беше свършил... Пъхнах си АЦЕТИЗАЛ...понеже една приятелка ми беше казвала че ако е станало нещо си пъха аспирин отдолу-а в аптеката ми казаха,че ацетизала е също като аспирина...Днес мисля да си взема Postinor Duo,защото било ефикасно...кажете ми какво да правя...моля ви... :smt010 ако си купя Postinora ще имам ли нещо ... Помощ :cry: :smt022 :smt089 :smt088 :smt086
Много ми е интересно с кой акъл си пъхате разни работи там дето принципно само пишка трябва да влиза...
В интерес на истината бензина също убива сперматозойдите, що не ходиш до бензиностанцията да си вкараш един пистолет за по-сигурно, м ?
И Аспирина и Ацетизала са хубави хапчета, помагат доста при преумора на мускулите и махмурлук, само дето на опаковката пише да се взимат през 'плямпалото' а не през 'пикалото', ако ме разбираш какво имам в предвид...
А какво да правиш ли ? Ами запознай се с възможните проблеми след секс преди да те натъпчат, а не после -- пред свършен факт. :smt011

ELiTyYy
09-15-2006, 11:01
Много ми е интересно с кой акъл си пъхате разни работи там дето принципно само пишка трябва да влиза...
В интерес на истината бензина също убива сперматозойдите, що не ходиш до бензиностанцията да си вкараш един пистолет за по-сигурно, м ?
И Аспирина и Ацетизала са хубави хапчета, помагат доста при преумора на мускулите и махмурлук, само дето на опаковката пише да се взимат през 'плямпалото' а не през 'пикалото', ако ме разбираш какво имам в предвид...
А какво да правиш ли ? Ами запознай се с възможните проблеми след секс преди да те натъпчат, а не после -- пред свършен факт. :smt011
абе аз питам за съвет , който да ми помогне.. на тебе като не ти харесва моята тема и проблема ми - може да си чупиш главата някъде идиот смотан ... аман от такива смешници дето само се смеят на проблемите на другите .. айде да те видим ти ако подуеш на някой корема,няма ли да ти е кофти и т.н...прост ли си къф си ... аре бягай от тука и стига си флодил в темата с излишни мнения... ако ми трябва идиотско мнение - ще се обърна към теб! :smt013 :smt011 :smt012 :smt014 и проумей тва...че някой хора имат проблеми - а ти вместо да се подиграваш , вземи помогни...аа ти не можеш,забравих че си някъв супер УРОД

tX
09-15-2006, 11:30
[quote] Много ми е интересно с кой акъл си пъхате разни работи там дето принципно само пишка трябва да влиза...
В интерес на истината бензина също убива сперматозойдите, що не ходиш до бензиностанцията да си вкараш един пистолет за по-сигурно, м ?
И Аспирина и Ацетизала са хубави хапчета, помагат доста при преумора на мускулите и махмурлук, само дето на опаковката пише да се взимат през 'плямпалото' а не през 'пикалото', ако ме разбираш какво имам в предвид...
А какво да правиш ли ? Ами запознай се с възможните проблеми след секс преди да те натъпчат, а не после -- пред свършен факт. :smt011

абе аз питам за съвет , който да ми помогне..
Да дойда да изгреба с лъжичка бялото сладко ако искаш ?
Проблема е, че не обичам да ям от чуждите панички... :(

на тебе като не ти харесва моята тема и проблема ми - може да си чупиш главата някъде идиот смотан ...
Не, харесва ми. Забавлява ме, моля продължи, преди да съм си счупил главата. :)

аман от такива смешници дето само се смеят на проблемите на другите ..
Принципно е така, освен ако под 'другите' не визираш някое кифле на 14 годинки /теб визирам./

айде да те видим ти ако подуеш на някой корема,няма ли да ти е кофти и т.н...
Айде да видиме. Ама предложения от малолетни-непознати не приемам. :) Щом до сега не съм 'подул' /с патка, щото може и със шамари.../ някоя, значи имам поне бегла представа от това кое каде вкарвам и кога да го вадя... 'и т.н...' :D

прост ли си къф си ...
Най-вероятно... щом не ти съчуствам значи съм прост. Не отричам. :lol:

аре бягай от тука
Предпочитана скорост ?

и стига си флодил в темата с излишни мнения... ако ми трябва идиотско мнение - ще се обърна към теб! :smt013 :smt011 :smt012 :smt014
Живея за деня в който ще се обърнеш към мен... с гръб. :::

и проумей тва...че някой хора имат проблеми - а ти вместо да се подиграваш , вземи помогни...
Погледни първия ред от поста ми. Предложението за лъжицата още е в сила...

аа ти не можеш,забравих че си някъв супер УРОД
Единствения смислен ред от написаното ти и да го окепазиш със size=24 върху 'УРОД' :|

09-15-2006, 11:43
elityy ti si nekva super tupa putka (bez izvinenie). kat si dostaty4no typa da ne znae6 kakvo da pravi6 sled gaf, ne trqq prai6 sex, se6 li sa, A ? urungel :smt013

Unknow
09-15-2006, 11:58
Аспирин-а наистина убива сперматозоидите...но както вече ти казаха "obiva samo spermatozoidite vav vaginata".За по-сигурно можеш да си вземеш Postinor...ефикасен е.Незнам на колко си години...но не е хубаво да се взема в по-ранна възраст (предвид това че вече започват половия си живот на 11-12.. :( ).Разбира се като повечето лекарства си има странични ефекти.Прочети листовката преди да го вземеш.Възможните нежелани странични ефекти (наи-често срещаните) са гадене,поврущане,разтройст во,главоболие...както и да ти дойде примерно 2-пъти ...Дано съм ти помогнала.Упех,дано да няма нищо.Бъди по внимателна :)

krem4et0
09-15-2006, 12:24
Изчисли си първо овулацията и ако е тези дни-пий Постинора.Не съм пила,но си е чиста хормонална бомба,така че очаквай най-малкото проблеми с цикъла.Ама по-добре това,отколкото аборт и недай си боже Бебе!

WindWaker
09-15-2006, 12:44
hem si ot foruma i 4ete6 teq temi po cql den, hem ima6 celi 400 mneniq i ima6 naglostta da zadade6 tolkova maloumen vypros ? i v sy6toto vreme sigurno dava6 syveti na drugite v temite za seksa ? nqmam dumi, vurha na prostotiqta

nik2
09-15-2006, 12:48
abe vie ste mnogo prosti...samo i provalqte sega nastroenieto o6te pove4e

Sladkoto_L{}ve
09-15-2006, 12:51
Mila i az napravih tozi gaf predi nqkolko sedmici ,Postinor Duo mi pomogna i ti preporachvam da si kupish oshte dnes

ELiTyYy
09-15-2006, 12:52
на 15 съм ... Sladkoto_L{}ve мерси мн за подкрепата.. :-# тези който не ме разбират ще ги помоля просто да не пишат тук ... :evil: :x

{{{MiLo_f}}}
09-15-2006, 13:08
Не мога да разбера защо някои я нападат като знаете че на всеки може да се случи :smt017

Lorraine
09-15-2006, 13:24
Не мога да разбера защо някои я нападат като знаете че на всеки може да се случи :smt017еми щото проблема е много често срещан!Иначе смятам че Постинора ще ти помогне..купи си го :!:

maybelline
09-15-2006, 13:29
Това с ацетизала не мисля,че ще те спаси.Ако има сперма в теб,тя няма да е само на входа на влагалището - тя ще е около входа на матката или в самата матка.Дотам с аспиринчета...май няма да се получи.Постинор е ефективно средство за 'след гаф',но не трябва да се пие често,защото е вреден - общо взето ти обърква хормоните.

09-15-2006, 14:17
Хора много съм загрижен за едно. Нямам сперма а съм вече на 14. Всички от класа казаха че имат а аз все още нямам. ДАли те лъжат или найстина ми има нещо. Вече дори косми ми излезнаха а пък спермата я няма. От какво може да е. Моля ви помогнете ми че съм много загрижен. Чао и винаги използвайте презервативи.

sexy_tigar4e_MM
09-15-2006, 14:27
на 15 съм ... Sladkoto_L{}ve мерси мн за подкрепата.. :-# тези който не ме разбират ще ги помоля просто да не пишат тук ... :evil: :x

emi postinor ili lapidil. a ina4e kato iskate da si slagate "ne6to otdolu" -ima si specialno lekarstvo za tova-FARMATEKS

koalka
09-15-2006, 14:35
Най-добре пий Постинор Дуо и нали знаеш-двете наведнъж!Ацетизаламоже и да не помогне.Не рискувай.Нормално е да се появи леко кръвотечение.

{{{MiLo_f}}}
09-15-2006, 14:42
тука нещо е объркано :roll: