PDA

View Full Version : К'во да ви кажа писна ми



Ученика
09-15-2006, 08:58
Хора вече не се издържа честно , отивам аз днес на първият учебен ден по рано се разбрахме със приятелите да пиеме некъде да изпушим един джойнт някой друг фас и така , ама отивам аз и срещата ни е в класната стая , ама така ми се пикаше че немаше как трябваше да мина и през кенефа и кво да видя Приятелката ми се натиска с няква друга направо останах ужасен , посля тя ми разкри че била БИ ама аз не мога да и простя , чудя се да я зарязвам ли и се чудя толкова ли не е могла да издържи и да се натискат другаде а точно в кенефа деееба :((
След случката и скълъпените и обяснения се прибрах разгневен в нас никво даскало писна ми , а ходим с тази пача 1 година и 2 месеца нищо не ми е казала...

st1ki
09-15-2006, 09:23
направете си тройка :)

tX
09-15-2006, 09:33
Хора вече не се издържа честно , отивам аз днес на първият учебен ден по рано се разбрахме със приятелите да пиеме некъде да изпушим един джойнт някой друг фас и така , ама отивам аз и срещата ни е в класната стая , ама така ми се пикаше че немаше как трябваше да мина и през кенефа и кво да видя Приятелката ми се натиска с няква друга направо останах ужасен , посля тя ми разкри че била БИ ама аз не мога да и простя , чудя се да я зарязвам ли и се чудя толкова ли не е могла да издържи и да се натискат другаде а точно в кенефа деееба :((
След случката и скълъпените и обяснения се прибрах разгневен в нас никво даскало писна ми , а ходим с тази пача 1 година и 2 месеца нищо не ми е казала...
Ти в женския кенеф ли пикаш !? :shock:
Иначе като чета за джойнта гледам и ти не си стока, такаче не се оплаквай, че приятелката ти е боклук. Ти не й отстъпваш... :roll:

The^SweeTesT^Thing
09-15-2006, 14:06
axxaaxa moje pak kenefa da e uniseks xaxxaxa primerno s moito daskalo sa taka k inefite ob6ti.ama ne vqrvam mn na tazi istoriika:)i vse pak ako ima ne6ty vqrno pogovorete .a ti kakvo e tova 4e ne moje6 da i prosti6?ako q obicha6 6te i ili pone malko ako darji6 na neq a i ne e vinovna tq 4e e takava.

Lorraine
09-15-2006, 14:13
нямам думи... [-(

koalka
09-15-2006, 14:42
Ами какво да ти кажа...аз бих я скъсала,ако съм момче.

macka123
09-15-2006, 14:43
б.к.

Heartbreaker
09-15-2006, 14:48
Ми заеби я кво поече може да направиш, тука нещатата не зависят от тебе.

Mike-Jones
09-15-2006, 14:52
;)