PDA

View Full Version : въпросче за каната?



TheDarkLady
09-15-2006, 10:54
Можете ли да ми кажете,дали има различни нюанси на русата кана?Коя марка е най-добрата и полезна ли е за косата? :?:

olive_oil
09-15-2006, 11:33
миличка няма полза от къната!Истинската къна,която подхранва косата и т.н. е само червена.Направо си вземи една пакете - 4 лв струва

joint_d2
09-15-2006, 12:30
Има една къна,с която аз се мазах преди около година!Немога да ти кажа името й,шото не помня но беше в една жълта кутия....но ако искаш да е по светла дръж къната час и половина!Вече ако искаш да е по тъмна смали времето на един час и т.н. :)

09-15-2006, 13:45
kuna -indiiska,1.40 ,podhranva syper qko kosata! ima sam o4erno,4erveno i ...tva mai..kafqvo moje bi... rysa kuna ne znam dali ima..no e syper,kosatami ima neveoqten blqsuk i t.n.

la_sabrosita
09-17-2006, 11:16
az naskoro 4etoh nqkude (v momenta ne se se6tam kude :-k ) 4e kunata e vredna..v drevniq svqt sa q izpolzvali za smeska v kola maska... ](*,)

fake
09-17-2006, 11:18
^ ти си без секфа връзка направо. къната е полезна, и това е ясно от камара време вече

по темата - май няма кой знае какви нюанси на русото, но както казаха, ако я държиш по-малко, ще стане по-тъмна косата, ако я държиш повече, ще е по-светла..

09-17-2006, 13:31
da v ogledala go davaha tova za kanata,izob6to ne e polezna!!!v drevnostta sa q polzvali za obezkosmqvane!sestra mi se kanosva ot 2 godini,za6toto si misleshe 4e e po polezna za kosata,nqma takova ne6to.(kosata i pada v golemi koli4estva)posledniq pyt kogato oti6la na frizior ,stilistkata i kazala 4e imenno ot konata i pada tolkova kosata.!!!

™bLaCk`RoSe™
09-19-2006, 19:00
Каната само може да ти подхрани косата.Но преди и аз исках да си намеря руса кана за да не се боядисвам,но нямаше поне там където питах.Най-добре стои червената,а и черната,зависи все пак от качеството,но индийската е наистина идеална