PDA

View Full Version : Баща ми се друса???:)



stillteenager
09-15-2006, 11:12
Малиииии направо откачих бе хора.. с баща ми живеем двамката, защото с мама се разведоха ии тя сега си е при някво богаташче.. (ама си ми праща кинти) и такава е обстановката.
Гледам си аз How High (явно доста от вас знаят за какво става на въпрос) и к'кво ся? Влиза ся баща ми докато го гледам и седна и той да позяпа и аз си викам 'малиииии #-o тоя ся ще каже - глей кво гледа сина ми' ама човека си остана и си го догледа с мен.. след тва нищо не каза и си излезе..
Беше ми малко странно, но си викам 'супер' :mrgreen:
Абе супер ама.. гледам вчера.. така де СНОЩИ към 3 сутринта зяпам през прозореца и се излежавам на едно дюшече в басейня и някой с пилаж се прибира. Оставам дюшега на брега и се крия зад него (той е височък) и все едно няма никой. Прибира се и поглежда на към мен ама не ме видя май и си продължи. Обаче забелязах малко странна походка. Бях огасил навсякъде и сигурно си помислил че не съм си с вкъщи. Светка си човека. Клатеше се малко и гледам (а аз се преместих наблизо) човека си пуска някъв диск и в 3 и нещо си надува бас.. аз дето се кефя на хаус сигурно не съм чувал такива парчета. От къде го е намерил :-s и той си започна да си танцува нещо. :lol: Направо ме изби на смях. Супер смешно танцуване. След като си изразходи енергията се съблече и си замина да легне. Аз отидох да пия един горещ шоколад за да направя така все едно не съм се прибрал още и се връщам - всичко тихо, мирно, спокойно и светкам си аз влизам .. и на мен ми е забранено да бъркам по джобовете и личните вещи ама .. исках да проверя да няма нещо в джобовете щот си викам 'тоя да не се е вдъхновил от филма..' ми супер изваждам квадратна кутийка (такава от пръстен) и си викам 'бах тоя ше предлага ли па ся на някоя' ама това в първия момент само.. като я отворих и хоп малкото бяло пони :? плюс приставка цилиндрична пръчица и за ЩАСТИЕ тя успешно влиза в ноздрата на човек .. даже е удобна (сигурно му е по поръчка :| ) и ко трябва да направя аз ? Вече занесох малко от това на един колега и само му казах лизни и ми кажи дали е това което си мисля.. и той ми отговори 'този от който си го взел не си играе..' Днес 'хаус-маняка' го няма никъде.. да говоря с него само се чухме по телефона да ми честити празника O:) и ми каза че е на път и да не го чакам за следобедната ни закуска (така си правим 'сладка' с него всеки ден за да се видим поне 1 път през деня и да си кажем някоя-друга дума) че после.. абе както и да е оставете го това.. Какво да направя аз да го .. да го питам ли какво е това или да излъжа, че докато жената дето чисти у нас го е намерила на пода и ми го е дала? ОФ.. помогнете ми айде аз ще излизам малко (ще се отдам на :smt007 ) и ще проверя какво сте писали ..

09-15-2006, 11:30
az mislq,4e edinstvenoto koeto moje6 da naprai6 e da pogovori6 s ba6ta ti otkrito za tiq ne6ta.uspeh!

Lorraine
09-15-2006, 12:11
Малиииии направо откачих бе хора.. с баща ми живеем двамката, защото с мама се разведоха ии тя сега си е при някво богаташче.. (ама си ми праща кинти) и такава е обстановката.
Гледам си аз How High (явно доста от вас знаят за какво става на въпрос) и к'кво ся? Влиза ся баща ми докато го гледам и седна и той да позяпа и аз си викам 'малиииии #-o тоя ся ще каже - глей кво гледа сина ми' ама човека си остана и си го догледа с мен.. след тва нищо не каза и си излезе..
Беше ми малко странно, но си викам 'супер' :mrgreen:
Абе супер ама.. гледам вчера.. така де СНОЩИ към 3 сутринта зяпам през прозореца и се излежавам на едно дюшече в басейня и някой с пилаж се прибира. Оставам дюшега на брега и се крия зад него (той е височък) и все едно няма никой. Прибира се и поглежда на към мен ама не ме видя май и си продължи. Обаче забелязах малко странна походка. Бях огасил навсякъде и сигурно си помислил че не съм си с вкъщи. Светка си човека. Клатеше се малко и гледам (а аз се преместих наблизо) човека си пуска някъв диск и в 3 и нещо си надува бас.. аз дето се кефя на хаус сигурно не съм чувал такива парчета. От къде го е намерил :-s и той си започна да си танцува нещо. :lol: Направо ме изби на смях. Супер смешно танцуване. След като си изразходи енергията се съблече и си замина да легне. Аз отидох да пия един горещ шоколад за да направя така все едно не съм се прибрал още и се връщам - всичко тихо, мирно, спокойно и светкам си аз влизам .. и на мен ми е забранено да бъркам по джобовете и личните вещи ама .. исках да проверя да няма нещо в джобовете щот си викам 'тоя да не се е вдъхновил от филма..' ми супер изваждам квадратна кутийка (такава от пръстен) и си викам 'бах тоя ше предлага ли па ся на някоя' ама това в първия момент само.. като я отворих и хоп малкото бяло пони :? плюс приставка цилиндрична пръчица и за ЩАСТИЕ тя успешно влиза в ноздрата на човек .. даже е удобна (сигурно му е по поръчка :| ) и ко трябва да направя аз ? Вече занесох малко от това на един колега и само му казах лизни и ми кажи дали е това което си мисля.. и той ми отговори 'този от който си го взел не си играе..' Днес 'хаус-маняка' го няма никъде.. да говоря с него само се чухме по телефона да ми честити празника O:) и ми каза че е на път и да не го чакам за следобедната ни закуска (така си правим 'сладка' с него всеки ден за да се видим поне 1 път през деня и да си кажем някоя-друга дума) че после.. абе както и да е оставете го това.. Какво да направя аз да го .. да го питам ли какво е това или да излъжа, че докато жената дето чисти у нас го е намерила на пода и ми го е дала? ОФ.. помогнете ми айде аз ще излизам малко (ще се отдам на :smt007 ) и ще проверя какво сте писали ..хм..кофти..според мен трябва да си поговорите открито и да го питаш защо го прави.Дано ти даде смислен отговор..кажи му колко си вреди при положение че може без това и даже ще е по-добре.Успех от мен! :-)

mon4eto
09-15-2006, 15:48
Abe...nz dali e scenarii oba4e ako e istina-4ove4e pogovori seriozno s ba6ta ti za tva ina4e do vakta dali da izlaje6 ili ne nai dobre ne :---) Uspex ti pojelavam: :)

stillteenager
09-16-2006, 14:29
мерси много хорица след двучасов разговор на наща следобедна срещичка, след дългото ми изслушване и безбройните ми въпроси той разбра, че каквото и да прави, какъвто и да бъде аз ще го приема такъв.. след тези мои думи той изключително се зарадва и ми сподели, че всичко е било супер импулсивно и едва ли ще го извърши още веднъж .. е не каза същото и за тревата 8-[
мерси още веднъж за подкрепата

LSD^Lady
09-17-2006, 00:36
Pogovori s nego seriozno po tazi tema..

piska_
09-17-2006, 12:38
Поговори с него, и му помогни :wink:

kenny_
09-21-2006, 07:38
Яя го удари и тоя!

Sarabi
09-22-2006, 14:34
Мухахах баси кефа-ще има кой да те снабдява :twisted: :twisted:

Сега сериозно-ами кажи му,че си разбрал,че се друса,и му кажи,че не му ходи на годините-някакъв старец с амфетки :lol: Куул :mrgreen:Ама трябва да говориш с него,за да не вземе да стане някой наркоман тотален

love_bad_boys
10-06-2006, 14:37
Малиииии направо откачих бе хора.. с баща ми живеем двамката, защото с мама се разведоха ии тя сега си е при някво богаташче.. (ама си ми праща кинти) и такава е обстановката.
Гледам си аз How High (явно доста от вас знаят за какво става на въпрос) и к'кво ся? Влиза ся баща ми докато го гледам и седна и той да позяпа и аз си викам 'малиииии #-o тоя ся ще каже - глей кво гледа сина ми' ама човека си остана и си го догледа с мен.. след тва нищо не каза и си излезе..
Беше ми малко странно, но си викам 'супер' :mrgreen:
Абе супер ама.. гледам вчера.. така де СНОЩИ към 3 сутринта зяпам през прозореца и се излежавам на едно дюшече в басейня и някой с пилаж се прибира. Оставам дюшега на брега и се крия зад него (той е височък) и все едно няма никой. Прибира се и поглежда на към мен ама не ме видя май и си продължи. Обаче забелязах малко странна походка. Бях огасил навсякъде и сигурно си помислил че не съм си с вкъщи. Светка си човека. Клатеше се малко и гледам (а аз се преместих наблизо) човека си пуска някъв диск и в 3 и нещо си надува бас.. аз дето се кефя на хаус сигурно не съм чувал такива парчета. От къде го е намерил :-s и той си започна да си танцува нещо. :lol: Направо ме изби на смях. Супер смешно танцуване. След като си изразходи енергията се съблече и си замина да легне. Аз отидох да пия един горещ шоколад за да направя така все едно не съм се прибрал още и се връщам - всичко тихо, мирно, спокойно и светкам си аз влизам .. и на мен ми е забранено да бъркам по джобовете и личните вещи ама .. исках да проверя да няма нещо в джобовете щот си викам 'тоя да не се е вдъхновил от филма..' ми супер изваждам квадратна кутийка (такава от пръстен) и си викам 'бах тоя ше предлага ли па ся на някоя' ама това в първия момент само.. като я отворих и хоп малкото бяло пони :? плюс приставка цилиндрична пръчица и за ЩАСТИЕ тя успешно влиза в ноздрата на човек .. даже е удобна (сигурно му е по поръчка :| ) и ко трябва да направя аз ? Вече занесох малко от това на един колега и само му казах лизни и ми кажи дали е това което си мисля.. и той ми отговори 'този от който си го взел не си играе..' Днес 'хаус-маняка' го няма никъде.. да говоря с него само се чухме по телефона да ми честити празника O:) и ми каза че е на път и да не го чакам за следобедната ни закуска (така си правим 'сладка' с него всеки ден за да се видим поне 1 път през деня и да си кажем някоя-друга дума) че после.. абе както и да е оставете го това.. Какво да направя аз да го .. да го питам ли какво е това или да излъжа, че докато жената дето чисти у нас го е намерила на пода и ми го е дала? ОФ.. помогнете ми айде аз ще излизам малко (ще се отдам на :smt007 ) и ще проверя какво сте писали ..
Божееееееееееее [-(
Влизаш и викаш:
Абе ,тате глей кво намрих :mrgreen: и чакаш ,гарантирам ти ще почне да овърта,да се преструва ,да се чуди тва пък какво е ,просто ,заклевам се голям цирк ще бъде!Пробвай мой човек,пробвай и ще видиш...аз винаги така правя... 8) Само се сдържай да не се смееш ,че ще те разкрие :-#
Моля ти се ,после разкажи квое станало :mrgreen:

Sex_master
10-10-2006, 18:22
Поговори с него обясни му че така само може да си съсипе живота и му го кажи в най скоро време защото ако стане зависим ОТКАЗВАНЕ НЯМА ! УСПЕХ

cvetkata
10-11-2006, 12:44
Вие четете ли човека е казал че е поговорил с баща си.Браво дано да се оправи :)

PR0
10-11-2006, 14:46
ludnica!!!!napravete si edno reiv party

leko_otkachena
10-23-2006, 12:33
Поговори с него, и му помогни :wink: emii damm

DARKFIRE
10-23-2006, 16:08
Малиииии направо откачих бе хора.. с баща ми живеем двамката, защото с мама се разведоха ии тя сега си е при някво богаташче.. (ама си ми праща кинти) и такава е обстановката.
Гледам си аз How High (явно доста от вас знаят за какво става на въпрос) и к'кво ся? Влиза ся баща ми докато го гледам и седна и той да позяпа и аз си викам 'малиииии #-o тоя ся ще каже - глей кво гледа сина ми' ама човека си остана и си го догледа с мен.. след тва нищо не каза и си излезе..
Беше ми малко странно, но си викам 'супер' :mrgreen:
Абе супер ама.. гледам вчера.. така де СНОЩИ към 3 сутринта зяпам през прозореца и се излежавам на едно дюшече в басейня и някой с пилаж се прибира. Оставам дюшега на брега и се крия зад него (той е височък) и все едно няма никой. Прибира се и поглежда на към мен ама не ме видя май и си продължи. Обаче забелязах малко странна походка. Бях огасил навсякъде и сигурно си помислил че не съм си с вкъщи. Светка си човека. Клатеше се малко и гледам (а аз се преместих наблизо) човека си пуска някъв диск и в 3 и нещо си надува бас.. аз дето се кефя на хаус сигурно не съм чувал такива парчета. От къде го е намерил :-s и той си започна да си танцува нещо. :lol: Направо ме изби на смях. Супер смешно танцуване. След като си изразходи енергията се съблече и си замина да легне. Аз отидох да пия един горещ шоколад за да направя така все едно не съм се прибрал още и се връщам - всичко тихо, мирно, спокойно и светкам си аз влизам .. и на мен ми е забранено да бъркам по джобовете и личните вещи ама .. исках да проверя да няма нещо в джобовете щот си викам 'тоя да не се е вдъхновил от филма..' ми супер изваждам квадратна кутийка (такава от пръстен) и си викам 'бах тоя ше предлага ли па ся на някоя' ама това в първия момент само.. като я отворих и хоп малкото бяло пони :? плюс приставка цилиндрична пръчица и за ЩАСТИЕ тя успешно влиза в ноздрата на човек .. даже е удобна (сигурно му е по поръчка :| ) и ко трябва да направя аз ? Вече занесох малко от това на един колега и само му казах лизни и ми кажи дали е това което си мисля.. и той ми отговори 'този от който си го взел не си играе..' Днес 'хаус-маняка' го няма никъде.. да говоря с него само се чухме по телефона да ми честити празника O:) и ми каза че е на път и да не го чакам за следобедната ни закуска (така си правим 'сладка' с него всеки ден за да се видим поне 1 път през деня и да си кажем някоя-друга дума) че после.. абе както и да е оставете го това.. Какво да направя аз да го .. да го питам ли какво е това или да излъжа, че докато жената дето чисти у нас го е намерила на пода и ми го е дала? ОФ.. помогнете ми айде аз ще излизам малко (ще се отдам на :smt007 ) и ще проверя какво сте писали ..
XHAhgxa XHGX hgxahgx ahgxahgax hgaX HGaX aXHGhgaAXG AHG
super we tamun sq nema se krii6 ot nego mi naprao 6si pafkata i smurkate zaedno xHGHGX hgAG hgahgAHGAHGxahgxaHGXA AXHG HGAhgx ghxga AGH AAHGAHGAXhgX hgxa

MalKa_BLuDnica
10-23-2006, 17:27
taka purvo..6te se ojeni6 li za men??
i vtoro..govori s nego..i mu kaji 4e znae6 4e 6murka da vidim kvo 6ti kaje..i ti jelaq uspeh :P \:D/

Сънчо
10-23-2006, 17:45
Яя го удари и тоя!

ХАхахАХхАХьхха мНого готинко мнение, разсмя ме, а отдавна не съм се смяла :mrgreen:
Ам по темата.. Вие сте некви баровци, гъзарчета или кво? Ми то гъзарийката до тва води, нали знаеш 8)