PDA

View Full Version : Как късате гаджетата си?



Mafiotkata_7200
09-15-2006, 12:59
Винаги ми е било много трудно да скъсам някое момче.Никога не знам какво да му кажа,не ми се иска да се обяснявам много много.Намирам си оправдания,за да не излезнем или не се чувствам добре.Сега съм в такава ситуация,излизаме от 5 дни,той много е хлътнал по мен,а аз не искам да съм с него.Моля ви дайте ми някое съветче [-o< и споделете вие как късате с некое гадже

tX
09-15-2006, 13:11
Винаги ми е било много трудно да скъсам някое момче.Никога не знам какво да му кажа,не ми се иска да се обяснявам много много.Намирам си оправдания,за да не излезнем или не се чувствам добре.Сега съм в такава ситуация,излизаме от 5 дни,той много е хлътнал по мен,а аз не искам да съм с него.Моля ви дайте ми някое съветче [-o< и споделете вие как късате с некое гадже
И за 5 дена ти мина мерака ?! :-s
Ето ти 'съветче' -- ще си спестиш неудобството да късаш с някой, като просто изчакаш и пораснеш. Очевидно е, че още нямаш акъл... :|

mechtaq_za_teb
09-15-2006, 13:13
az sam kazala s mom4eta po razli4ni na4ini:4rez sms,po 4ata,i o4i v o4i!da kajesh na nqkogo 4e kasate li4no e mnogo trudno,pone za men!i vse pak mislq 4e nai dobre trqbva da govorite na 4 o4i i mu obqsni 4e ne iskash da si s nego.

ELiZa
09-15-2006, 13:15
Кажи му че не искаш да бъдеш повече с него.И аз така правя

The_handsome_Steve
09-15-2006, 13:17
По-добре е да не ви се налага да късате толкова често! Като за начало опознайте човека до вас!!!

tX
09-15-2006, 13:20
По-добре е да не ви се налага да късате толкова често! Като за начало опознайте човека до вас!!!
Нямат време, норматив гонят -- до 22 години трябва да е имала 100 гаджета. Инак е задръстена... :|

ABSOLUTme
09-15-2006, 13:27
По-добре е да не ви се налага да късате толкова често! Като за начало опознайте човека до вас!!!
Нямат време, норматив гонят -- до 22 години трябва да е имала 100 гаджета. Инак е задръстена... :|

хахахах...аз познавам 1 такъв човек,моя той е от мъжки пол...все едно

а за късането-1во е тъпо да тръгваш с някого за ей така,просто за да си с някого!що верно първо не си давате време да се опознавате?тогава няма толкоз често 'да ви става гадно,кат трябва да го/я късате' :lol: смешна работа,ма как да е...
и 2ро-аз например не овъртам мн мн,казвам си в прав текст кво не ми харесва и ако има няква възможност за промяна,товага се работи по въпроса,иначе маршшш!

macka123
09-15-2006, 14:19
и на мене ми е трудно

drawers
09-15-2006, 17:04
Трудно, лесно- очи в очи трябва да се каже всичко...

Babydoll
09-15-2006, 17:15
Амии..аз много пъти се тръгвам с някой без да устя,просто така се стичат обстоятелствата,без дори да го харесвам и ми е жал да "късам",но няма как...Аз лично не мога да жертвам щастието си пред това на някой друг,който дори не е сигурен какво изпитва.Щом една връзка ми тежи-край.Трудно е и първите пъти като бях пикленце на 13-14 едвам зарязвах някой,просто мн ми беше жал,но сега вече мога.Не се държа гадно,ама му казва в прав текст и точка.Ще му мине,няма да ме страда цял живот,я :roll:

tX
09-15-2006, 18:32
Амии..аз много пъти се тръгвам с някой без да устя,просто така се стичат обстоятелствата,без дори да го харесвам и ми е жал да "късам",но няма как...Аз лично не мога да жертвам щастието си пред това на някой друг,който дори не е сигурен какво изпитва.Щом една връзка ми тежи-край.Трудно е и първите пъти като бях пикленце на 13-14 едвам зарязвах някой,просто мн ми беше жал,но сега вече мога.Не се държа гадно,ама му казва в прав текст и точка.Ще му мине,няма да ме страда цял живот,я :roll:
Хех, пикленцето порасна и стана ГОЛЯМО пикленце...
Same shit - different age. :roll:

priti_kiti
09-15-2006, 18:52
Ако не ми пука,късам директно. Ако ми пука,малко по по-заобиколния начин,но пак казвам кфо що и как.. бду много ли са ти 5 дни ?

sugar_nadia
09-15-2006, 22:00
Макар и малко гадно , повечето пъти късам гаджето ми или по чата или с sms , защото ми е криво да му го кажа в очите :wink:

Scarabey
09-15-2006, 22:08
Povecheto vruzki vinagi sa mi bili po seriozni no kogato ne6tata ne vurvqt i iskam da skusame prosto my go kazvam v o4ite zashtoto ne e hi4 priqtno da te skusat po 4ata,4rez sms ili nai malko da razbere6 ot dryg.I ako 4oveka e svesten nqma da te napsuva a 6te iska da si ostanete s priqtelski otno6eniq

IKisseDAGirL
09-15-2006, 22:09
аз най-често излизам с оправданието, че го чувствам само като приятел или пък че харесвам друго момче :oops:
всъщност причината е, че още отначало не съм имала кой знае колко сериозни намерения, ама кво да прайм ся :mrgreen: нали все трябва да кажа нещо.. ;-)

09-15-2006, 22:20
и на мене ми е трудно

ох, и на мене и то много! :smt011

Freelander
09-15-2006, 22:22
rqdko kysam az... obiknoveno ili e prosto zabivka samo za ve4erta, ili imam seriozni namereniq, davam vsi4ko ot sebe si i nakraq sym preeban... :cry:

NoWallz
09-15-2006, 22:26
Ми казвам:Късаме,не ме търси,освен ако не искаш да ми духаш ( :lol: )
А ако усетя,че тя иска да скъса с мен я прекъсвам,хващам я за врата,бия я в земята или в някой стълб или стена :D

тодор_живков
09-15-2006, 22:59
Povecheto vruzki vinagi sa mi bili po seriozni no kogato ne6tata ne vurvqt i iskam da skusame prosto my go kazvam v o4ite zashtoto ne e hi4 priqtno da te skusat po 4ata,4rez sms ili nai malko da razbere6 ot dryg.I ako 4oveka e svesten nqma da te napsuva a 6te iska da si ostanete s priqtelski otno6eniqАко скъсаш с някои по смс или в чата не очкжай ништо пожече от псувня.

asinka
09-15-2006, 23:06
Ми просто използвам думата "късаме" и ако ме пита защо естествено му казвам причините :!:

Shogi
09-15-2006, 23:13
Бе..колкото и старомодно да звучи просто трябва да се поставиш на мястото на човека с/у теб и да направиш така,както смяташ че най-няма да го нараниш. Начинът идва от самосебе си, целта е просто да го изплюеш, а нещото,което помага е това, че личи че ти е трудно.
А от друга гледна точка това е адски глупаво...Щом не обичаш някого не е необходимо да ходиш с него та да го и късаш после. Няма любов-->няма връзка-->няма раздяла. Много е просто. А ако има някаква конкретна причина да се разделите то тя бива назовавана и се очаква разбиране от другата страна.. Не мислите ли? 8) :-k

rali4ka91
09-15-2006, 23:54
az sam kazala s mom4eta po razli4ni na4ini:4rez sms,po 4ata,i o4i v o4i!da kajesh na nqkogo 4e kasate li4no e mnogo trudno,pone za men!i vse pak mislq 4e nai dobre trqbva da govorite na 4 o4i i mu obqsni 4e ne iskash da si s nego.
Тъпо е с sms или в чата :smt011 наи добре е face to face :D

Amayo
09-16-2006, 00:02
Почвам да се правя на гъз и те щат нещат ще ме зарежат вместо мен. :-D