PDA

View Full Version : Искам да питам момчетата...



Ненатрапчива
09-15-2006, 13:41
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.

macka123
09-15-2006, 13:46
според мен не е мн нормално да ти кажа честно

{{{MiLo_f}}}
09-15-2006, 13:53
трябва много хубаво да си поговорите...

marina star
09-15-2006, 14:14
(ne se obijdai)
трябва много хубаво да си поговорите...

mdaaaaaaaaaa
ili pak tvoito gadje e gei :lol: (ne se obijdai)

Lorraine
09-15-2006, 14:15
говорете :!:

koalka
09-15-2006, 14:41
Според мен не е нормално,защото до колкото знам секса е много по-хубав от чикията.

Jody
09-15-2006, 14:49
Добре де уж момчетата питаш пък за сега само мацки ти отговарят.
По темата, кво да ти кажа. Не мисля, че е нормално, но може да има някъв проблем с възбудата или да е притеснителен. Ако така продължи да си лъска бастуна, пробвай да го напиеш и го изнасили, или по-добре му направи в началото стриптийз и като видиш че опъва палатката му скачай :D

09-19-2006, 21:30
parvo da ti kaja , 4e sam mom4e i iskam da ti otgovorq 4estno.Malko mi e stranno, 4e mislite , 4e problema e v mom4eto.Problema moje da e v teb i da ne go vazbujda6 sexualno ili da haresva ne6ta koito ti ne mu predostavq6.Pogovorete i go pitai kakvo iska.Napravi kompromis.

Nen0RmalniK
09-19-2006, 21:34
emi ti ko iska6 sa na den po pet pati na den sex li da pravite i tova si e umoritelno zaebi ti.. axxax!

WindWaker
09-19-2006, 21:38
parvo da ti kaja , 4e sam mom4e i iskam da ti otgovorq 4estno.Malko mi e stranno, 4e mislite , 4e problema e v mom4eto.Problema moje da e v teb i da ne go vazbujda6 sexualno ili da haresva ne6ta koito ti ne mu predostavq6.Pogovorete i go pitai kakvo iska.Napravi kompromis.

mdam. tvyrde e vyzmojno da e taka

WILD__BOY
09-19-2006, 21:41
Ми не е нормално!

gazarka
09-19-2006, 21:48
sigurno ne go vuzbujda6!pogovorete neznam!napravi ne6to!

PublicEnemy
09-19-2006, 21:48
Или е гей или има проблеми с половия орган и го е срам да се показва пред теб.А може и да не му е приятно да прави секс с теб,независимо от това,че старите ти гаджета са ти казвали,че си неустоима в леглото.
100% ли си сигурна,че лъска в кенефа,а не прави нещо друго...може да има проблем с дебелото чарво?

hamilcar
09-19-2006, 22:00
Ми не е нормално!

Един път и аз да съм съгласен с теб.

Момчето явно си има някакъв проблем. Поговори с него.

^`Viki`^
09-19-2006, 22:09
Абе хора, вие не чете ли?! Има много такава информация както за момчета така и за момичета. Ако твоя приятел предпочита самозадоволяването пред секса с теб, може при него да има една такава зависимост... просто ако се самозадоволява прекалено често, може да свикне с това до степен такава, че сексът може да му е дори неприятен. Това важи също и за момичетата - на всеки е възможно да се случи.

krem4et0
09-20-2006, 08:23
Ами не е много нормално-може би просто не го задоволяваш.Това,че предните мъже са ти казвали,че си супер може и да не е така.Може да си си вирнала носа и да си станала пълна скука.А може просто да не си пасвате сексуално.Понякога 2 много красиви картини,поставени на 1 и съща стена изглеждат ужасно!

09-20-2006, 09:30
Abe 4e e stranno stranno e ama da ne e normalno ne se izlagaite .
Da go e sram ot kakvo da go e sram nali ve4e sa go pravili i go pravqt ot vreme na vreme ne mislq 4e go e sram ot ne6to. Prosto ne go privi4a6 tolkova bilo to 6toto ne6to ne si mu po vkusa ili 6toto si ima druga [ri4ini sqkakvi ima. Ti ot kade znae6 4e luska hva6tala li si go ili kakvo
A otnostno tova dali si e kef ili ne se se6tam za edin izras koito mnogo go mrazq ama za sajalenie v mnogo slu4ai e veren
Chikiite sa za kef sexsa e za prestij

No|Problem
09-20-2006, 16:14
toq qvno e golqm prostak i ne si zaslujava

love_galka
09-20-2006, 19:14
spored men toi e tapak ne se obijdai

NicknameANdPasswORd
09-20-2006, 22:38
Mi ili ima problem momcheto ... i trqbva da pogovorite ili problema e v teb i trqbva da pogovorite !!!
v 2-ta sluchaq sednete i govorete kaji mu che iskash poveche sex .... i ako ima problem da ti kaje kakuv e ... ako nqma takuv .... nalice i toi produlji da chyka levislava ili desislava ... zareji go ..... (se shte namerish nqkoi normalen muj) ... ako ne :p az sym nasreshta ! ](*,)

OtherDimension
09-20-2006, 23:05
ufff
aide nema nujda
super mnogo varianti ima .. zashto da e bil gei ?!?
iskam sega momchetata da se zamislite i da mi kajete chestno
vseki sex s priatelkata vi li e po-hubav ot vsqka chekiq
chovek dokato se pravi i fantaziraaaa !!!
zamislete se malko bez da kazvate : toq e gei , onq e gei

Amayo
09-20-2006, 23:09
Секса е за престиж, чикията е за удоволствие.

OtherDimension
09-20-2006, 23:13
Секса е за престиж, чикията е за удоволствие.

AXXaxXaxAXxaXAxx
e tva e choveka s nai-qkite mneniq v celiq forum !!
viziram nai-veche temata "bihte li go napravili s obrqzano momche-turche"

:lol:

Amayo
09-20-2006, 23:21
Доса жена не ми е причинявала тва удоволстви което сам мога да си го причиня с една -две чикийки. Говоря за самия оргазъм. Секс вече правя заради чувствата които изпитвам към партньора си, (и за кеф естествено ама както вече подчертах на ръчна си е по благо)

OtherDimension
09-20-2006, 23:23
Доса жена не ми е причинявала тва удоволстви което сам мога да си го причиня с една -две чикийки. Говоря за самия оргазъм. Секс вече правя заради чувствата които изпитвам към партньора си, (и за кеф естествено ама както вече подчертах на ръчна си е по благо)

golemec golemec =D>

no ne vinagi de ...... sex-a si e sex , ako ne beshe takova udovolstvie deto se vika .. nqma da e "opredeleno nai-komentiranata tema.." :smt005

Mike-Jones
09-21-2006, 02:58
4ekiqta e nomer 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NicknameANdPasswORd
09-21-2006, 22:02
Smeshni chikidjii .....
Basi ... NE che i az ne se samozadovolqvam ama tva e prostotiq ... se edno da mi kajete che mirizmata na mandja e po dobra ot samata mandja ... ili Pr awe spasqvaite se we ... basi ko se zanimavam ...
MI ako ne te zadovolqva POtursi si dr ! .... to mai v bulgaria
samo chikidjii i pedali ima !

09-21-2006, 22:16
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.

Абе заеби го тоя!ЯЛа при мен!Ще те чукам секи ден :D

09-21-2006, 23:10
лол бая глупаци в тоя форум.. за кво да е гей човека ? а тва моме дет е пуснала темата откъде знае че въпросното и гадже лъска в кенефа? съгласен съм с мнението по нагоре напии го малко и го почвай!! ако тогава избяга в кенефа и почне да се самодоволява чак тогава можеш да твърдиш че е БИСЕКСУАЛЕН а не гей... все пак сте се чукали няколко пъти.. :)

InitialD
09-22-2006, 00:44
Абе повярвай ми за да го прави значи нещо не е както трябва и това не значи че е гей!Просто вече не ти се кефи сигурно или имате нужда от разнообразие в...секса!

teenkopele
09-22-2006, 10:44
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.

Да предпочита да се "ебе сам", вместо да го прави с теб?!? Замисли се, дали изобщо го привличаш сексуално. Говори с него и бъди директна.
Успех. :wink:

WindWaker
09-22-2006, 10:45
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.

Да предпочита да се "ебе сам", вместо да го прави с теб?!? Замисли се, дали изобщо го привличаш сексуално. Говори с него и бъди директна.
Успех. :wink:

то в тоя случай по-скоро той трябва да е директен с нея.....

N.C.L
09-22-2006, 12:56
Добре де уж момчетата питаш пък за сега само мацки ти отговарят.
По темата, кво да ти кажа. Не мисля, че е нормално, но може да има някъв проблем с възбудата или да е притеснителен. Ако така продължи да си лъска бастуна, пробвай да го напиеш и го изнасили, или по-добре му направи в началото стриптийз и като видиш че опъва палатката му скачай :D

Или просто да прекалява прекалено много и да се вманиачил ^^ ако иска ш ти му го лъскаи пак е нещо :P

LAGNAT
09-22-2006, 18:48
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.
тос сигурно е някъф ненормален малеииииииииииииии колко зле могат да станат хората :( аз ако си имах гадже нямаше изобщо да се самозадоволявам а да правим секс :(((((( супер често...... :mrgreen:

Amayo
09-22-2006, 18:53
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.
тос сигурно е някъф ненормален малеииииииииииииии колко зле могат да станат хората :( аз ако си имах гадже нямаше изобщо да се самозадоволявам а да правим секс :(((((( супер често...... :mrgreen:
Личи си че не си имал гадже значи. :-D

09-22-2006, 20:20
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.

дай снимка ще ти кажа

tX
09-22-2006, 22:07
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.
Секса е за престиж -- чекията за удоволствие.
Приятеля ти очевидно е земен човек и престиж не му трябва. :mrgreen:

Bisollini
09-22-2006, 23:04
Ako se oplakva6 4e nqma koi da te 4uka Pi6i edno LS

WILD__BOY
09-22-2006, 23:10
Ръчното е най-добрата изработка..

Bisollini
09-22-2006, 23:24
Ръчното е най-добрата изработка..Nikoq Jena ne e Po-dobra ot lqvata ruka

09-22-2006, 23:34
Ми тогава за кво са ви жени бе момчета?

MaKegoHcKu
09-22-2006, 23:57
Ръчното е най-добрата изработка..

Мани темата ами ми кажи к'ва марка са ти дънките ...много ми харесват ! ... \:D/

noobari
09-23-2006, 17:15
Ми тогава за кво са ви жени бе момчета?




За по голямо удоволствие немога сам са се целувам и да си правя свирки !

kofti_nick
09-23-2006, 17:43
Не е Нормално ! [-X [-X [-X [-X

noobari
09-23-2006, 17:49
КОе не е нормално бе ?

09-24-2006, 10:09
еми не е много нормално...
няма нищо по-хубаво от секса и споделените чувства.
Поговори с него.

09-24-2006, 11:14
според мен не е мн нормално да ти кажа честно

Мда и аз така мисля :smt017

SwEeTSsSnake
09-24-2006, 11:17
еми не е много нормално...
няма нищо по-хубаво от секса и споделените чувства.
Поговори с него.
Май наистина трябва да си поговориш с него :smt045

Nqkoi vunshen
09-24-2006, 11:27
нещо не му е наред на твоя човек. Най-добре го заведи на сексолог или психолог. Само с говорене такива неща не се оправят.

no0k1e
09-25-2006, 00:52
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.

много ясно, че е нормално
дърво такова
АХХАХА

The_Terminator
09-25-2006, 03:55
Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.
НОРМАЛНО Е ТРЯБВА ДА ПОГОВОРИТЕ

angel_from_fantasy
09-25-2006, 14:26
az mislja, che neshto ne e nared...ot kolko vreme ste zaedno?
zashtoto i az bjah v takava situacia...i nai-verojatno(ako izkluchim fizicheski i psihicheski problemi)da izpitva nujda ot drugi partnjorki....gadno zvuchi, da ne se vazbujda ot teb, primerno, no ne e izklucheno...i povjarvai mi, ne e normalno v edna goljama lubov da njama sex...to tova e 2roto nai-vajno neshto vuv vruzkata! tova splotjava dvamata! bez nego otnoshenia njama!
a ako njakoi go tvardi, znachi e dosta oburkan...
tova v nai_normalnite sluchai, da ne me razberete pogreshno. vinagi ima chastni sluchai, no ako vsichko e nared i normalno...bez sex ne vurvi!

noobari
09-25-2006, 14:28
Не6то верно куца !

09-27-2006, 17:30
mi ...sexa e noo po qko ot masturbiraneto...mi ne e noo normalno..zatfa pogovori s nego..