PDA

View Full Version : не можах да я отворя :(



09-15-2006, 14:05
с приятелката ми сме на 16 и тя е девствена.. миналата седмица се опитахме да правим секс, но нещо не стана като хората.. значи беше си перфектно овлажнена, супер много възбудена, и аз реших да й го вкарам направо, без да използвам пръсти както съм чел ( досега не го бях правил с девствена :-k ) ама не стана.. просто не можа да ми влезе . после опитах с единия пръст и влезна ама с двата не можа.. и тя се притесни и се отказа.. сега се чудя какво да правя следващият път.. ](*,) ](*,) някой ако е имал такава случка да помага 8-[

The^SweeTesT^Thing
09-15-2006, 14:09
Emi bila e p ritesnena sigurno.Nz 6to se e polu4ilo taka 6to kato e bila navlajnena.Abe pritesnenieto i naprejenieto precakvat vsi4ko.

Mike-Jones
09-15-2006, 14:31
i mai malkoto pritesnenie i si obre4en no spoko kato probvate nqkolko pati she sa opraite

koalka
09-15-2006, 14:33
Нормално е да неси успял...тясна е.Опитай с пръсти,за да я разшириш малко.

09-15-2006, 18:10
еми пич... хващаш един сатър почваш да кълцаш и ще я отвориш все някога :) не се притеснявай! :>> действа ;]

Jody
09-15-2006, 19:57
следващия път опитай след като я навлажниш да й го вкараш, но не да се мъчиш да го намушиш целия, а само малка част, само главата да речем. Почни да го вкарваш и изкарваш, в началото е малко тъпичко щото няма да ти прави кеф, ама после ще и стане много яко и няма да се спича, ще и го набуташ и ще направите японското знаме. Така още 1-2 пъти да я обработиш и след това сам ще си влиза :)