PDA

View Full Version : Постъпих гадно..и нз какво да правя!?!



09-15-2006, 17:35
Ем..такам..съжелявам ако има подобна на тази тема или не е за този раздел..ама ми се стори най-подходящ.. :oops:
Значи аз съм на 14 год..и си имам гадже,но днес ходих на едно място (няма да му правя реклама ;-) )и там се запознах с работещия..той е около с 4-5 год по-голям от мен..и така говорихме,говорихме..опозн хме се..и накрая като трябваше да си тръгвам той ме целуна..направо се разтопих..(какви устни,какъв език..)гузно ми е ама..не съжелявам което е мн мн мн учудващо за мен!!!До сега не съм изневерявала..нямало е такива..
И сега се чудя как да постъпя...да кажа ли на приятеля си?Да видя ли как ще потръгнат нещата с НЕГО въпреки че е с 4-5 год. по-голям от мен!Не искам да лъжа приятеля си ама...офф...убъркана история ама съм паникьосана и нз какво да правя...Много ще съм ви благодарна ако ме посаветвате нещо... :oops: 8-[

alkobalko
09-15-2006, 17:41
Ами аз винаги съм била на мнението, че в една връзка най-важното е вазимното доверие. Ако мислиш, че с другото момче нещатата може да потръгнат, признай на приятеля си и се разделете за малко. Ако пък мислиш, че това е само един случай, който няма да се повтори, най-добре си замълчи и забрави за случилото се.

Nadelina
09-15-2006, 17:42
Predpochitam istinata kolkoto i da e boleznena.. Syveta mi e pyrvo da si izqsnish chuvstvata.. da vidish ti samata s koi iskash da bydesh.. i da govorish i s dvamata.. i nai veche sas nastoqshtia si priatel koito v sluchaq izliza golqm naivnik.. Prosto izberi ediniq.. nikoi ne zaslujava da byde lygan.. po nikakaf povod!

09-15-2006, 17:43
miii kvo da ti kaja moje6e dokato te e celuval da se otdrapne6 no ti si ostanala da se celuvash s nego,no az mislq 4e trqbva da kaje6 na gajeto si vse pak ti ne si vinovna za slu4iloto se i taka gajeto ti moje da oceni 4estnostta ti (btw ne 4e imam golqm opit ,no pone az taka mislq)kasmet! :)

09-15-2006, 17:49
И за мен попринцип една връзка се гради на честност и доверие..ама нз защо се получи така.. :?
Мисля да му кажа,но нз как ще го възприеме...мисля че ще ме разбере ама после ще ми е мн гузно и гадно ако скъса с мен...а и този с когото се целунах незнаеше че имам връзка..въобще не говорехме за тези неща..и предполагам че си е помислил че съм сама..ама нз! :|
Аз си мислех 1-во да се изясня с НЕГО и после да говоря с гаджето си но нз..ако с НЕГО се получи ще скъсам с гаджето си защото няма да го лъжа..!Нз кажете ми дали просто да остана с гаджето и да забравя другия или 1-во да говоря с НЕГО и после да видя какво ще правя с гаджето.. :?

sladoled
09-15-2006, 17:56
Успокой топката, момиче!Нищо не е станало още.Човека просото те е целунал, което за него може нищо да не значи и освен това може да целува така всички момичета с които се среша докато е на работа.Друг път- внимавай!Може и други работи да отнесеш.
Приеми, че това е нещо минало и не казвай нищо на гаджето.Ще се обиди, ще се разделите , после ще ревеш, ама късно.Не всички истини трябва да бъдат казвани! :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

09-15-2006, 18:02
Аха..ем помислих и реших да не му казвам..нз може би ще му стане мн мн гадно защото попринцип сме мн близки и всичко е ОК от 2 месеца сме заедно и до сега не сме се карали нито нищо..мн се привързахме един към друг ама аз.. #-o просто наистина мисля че между мен и другия няма да се получи..защото е с 4-5 год. по голям!!!Ама целувката изглеждаше...оф и аз нз :?
Мерси все пак за отговорите и..ако още някои има да допълни нещо ще съм благодарна [-o<

09-15-2006, 18:32
Моля ви даите ми още няколко съвета,мнения... :cry:
благодаря предварително... [-o<

koalka
09-15-2006, 18:50
Да видиш как ще потръгнат нещата ли?Явно при теб и приятеля ти за лябов не може да става дума предвид обстоятелствата.По-добре кажи на приятеля си,ако искаш да се "пробваш" с другото момче и направо се разделете.Ти явно нямаш чувства към гаджето си щом искаш да опитваш с друг,но няма значение.Реши сама какво да правиш,но поне не лъжи приятеля си!

09-15-2006, 19:01
Имам чуства към него просто не са толкова силни колкото..Но все пак аз мн държа на него..може би по към приятелство..ама нз...ходиме 2 месеца и преди да тръгнем бяхме мн добри приятели...Но нз как ще се чуствам без него...Иначе нямам чуства към другия..просто беше една невероятна и незабравима целувка с друг.. :? но мисля че сгреших вече го усъзнавам..но...офф мн съм убъркана..нз и аз..за 1-ви път се получава така.. :?

Lorraine
09-15-2006, 19:26
Ами аз винаги съм била на мнението, че в една връзка най-важното е вазимното доверие. Ако мислиш, че с другото момче нещатата може да потръгнат, признай на приятеля си и се разделете за малко. Ако пък мислиш, че това е само един случай, който няма да се повтори, най-добре си замълчи и забрави за случилото се.

sherry
09-15-2006, 22:45
Обичаш ли приятелят ти или просто си привързана към него? Ако не го обичаш, няма какво да го залъгваш, скъсай с него направо, кофти е, но ще ти мине, поне ще си искрена. Постъпила си гадно като си му изневерила, за мен изневярата е много гадно нещо. Животът си е твой и можеш да го изживееш както си искаш, но недей да лъжеш тези, които държат на теб. Повярвай ми, болката е много по - силна, когато е от обичан човек. Онзи другия сигурно не му пука за теб :? Не знам какви са ви отношенията, след като са били само моментни и си осъзнала грешката си, ок. Но ако се повтори втори път... Тогава вече е ясно, че нещата не са наред. Нали знаеш думата - "Това, което е станало един път, може и да не стане втори, но случи ли се втори път, обезателно ще има и трети... :?

doomer
09-16-2006, 00:40
Ами аз винаги съм била на мнението, че в една връзка най-важното е вазимното доверие. Ако мислиш, че с другото момче нещатата може да потръгнат, признай на приятеля си и се разделете за малко. Ако пък мислиш, че това е само един случай, който няма да се повтори, най-добре си замълчи и забрави за случилото се.

ssiimmoonna
09-16-2006, 12:40
spored men trqbva da bude6 4estna s priqtelq si i da mu kaje6 kakvo e stanalo.zavisi ako go obi4a6 nedei da se vpuska6 v takiva flirtove da ne ostane6 ot dva stola na zemqta :smt007

Love__DaLi
09-16-2006, 13:02
Хахахахаха
чуваш ли се изобщо кфо приказваш ?!?!?!?! [-(
имаш си гадже,целувала си се с друг при това на първата среща доколкото разбрах и ся се чудиш кфо да правиш,хах ](*,) че ти ако се оставяш на всеки да те целува ти няма да имаш нормална вразка [-X ........ явно толкова обичаш и гаджето си...... щом се подлъгваш по непознат човек... леле мн си зле,то и акала ти сигурно хич го няма,сори ама тфа е типична лепешка история :smt011

09-16-2006, 13:11
ми аз ше ти кажа кво ше стане ако тръгнеш с големия
ШЕ ТЕ НАЕБЕ И ШЕ ТЕ ОСТАВИ.Така че по добре си стой на четерибуквието

09-16-2006, 14:02
[quote="Love__DaLi"]Хахахахаха
чуваш ли се изобщо кфо приказваш ?!?!?!?! [-(
имаш си гадже,целувала си се с друг при това на първата среща доколкото разбрах и ся се чудиш кфо да правиш,хах ](*,) че ти ако се оставяш на всеки да те целува ти няма да имаш нормална вразка [-X ........ явно толкова обичаш и гаджето си...... щом се подлъгваш по непознат човек... леле мн си зле,то и акала ти сигурно хич го няма,сори ама тфа е типична лепешка история :smt011[/quote
az sum suglasna s nego

macka123
09-16-2006, 14:07
Ами аз винаги съм била на мнението, че в една връзка най-важното е вазимното доверие. Ако мислиш, че с другото момче нещатата може да потръгнат, признай на приятеля си и се разделете за малко. Ако пък мислиш, че това е само един случай, който няма да се повтори, най-добре си замълчи и забрави за случилото се.

The_handsome_Steve
09-16-2006, 14:57
Ако наистина уважаваш себе си и мислиш че си нормална няма да се целуваш с всеки срещнат!

sladoled
09-16-2006, 15:35
Айде сега за една целувка ще линчувате момичето!Ами това си е само флирт, бе хора.Тя още не може да прави разлика.Ако някой целуне майка ви, тя да хукне да с развежда с баща ви ли?

Nasindo
09-16-2006, 15:45
и така говорихме,говорихме..опозн хме се..и накрая като трябваше да си тръгвам той ме целуна..направо се разтопих..(какви устни,какъв език..)гузно ми е ама..не съжелявам което е мн мн мн учудващо за мен!!!

Е пък много бързо сте се опознали бе мацко [-X споки не трябва да ти е гузно ,утре ще идеш на друго кафе и там ще си говорите с друг ,ще се опознаете и туко виж след 30 мин. и той ще те цунка :-({|= :mrgreen: :mrgreen: =;

09-16-2006, 16:54
Това ми се случва за 1-ви път и няма с вс.срещнат да се целувам...а и надявам се за последен път ще става така..усъзнах си грешката,въпреки че малко късно.. #-o
В краина сметка казах на гаджето си и той не го прие толкова зле..
значи аз му казах и в началото му беше много гадно...и после вече всичко беше супер...целувахме се..бяхме в тях и..много беше яко след това...и не съжелявам че му казах защото после щеше да ми е гадно и на мене че го крия от него..но поне сега сме заедно и няма да повторя същата тъпа грешка.. :D [/b]

drawers
09-16-2006, 18:40
Ако няма изгледи гаджето ти да разбере, не му казвай.
Но ако усетиш, че започваш да мислиш за онова момче и ако започваш да го харесваш лекичко, кажи на гаджето си.

NoWallz
09-16-2006, 19:30
Или пък се заколи :wink:

BeBcHeTo
09-16-2006, 19:31
Кажи на приятеля си.....и ако оби4аш мом4ето с което си не се занимавай с оня.

09-16-2006, 19:33
Ами аз казах на приятеля си..а за онзи осъзнах каква грешка съм направила... #-o
а ето подробности..аз писах вече :wink:




Това ми се случва за 1-ви път и няма с вс.срещнат да се целувам...а и надявам се за последен път ще става така..усъзнах си грешката,въпреки че малко късно..
В краина сметка казах на гаджето си и той не го прие толкова зле..
значи аз му казах и в началото му беше много гадно...и после вече всичко беше супер...целувахме се..бяхме в тях и..много беше яко след това...и не съжелявам че му казах защото после щеше да ми е гадно и на мене че го крия от него..но поне сега сме заедно и няма да повторя същата тъпа грешка.. [/b]