PDA

View Full Version : Vaginalna infekcia



Sn
09-15-2006, 17:38
Zdraveite!
Iskam da popitam za produljitelnostta za lechenie na vaginalna infekcia,prichineno ot bakteria( pri moia slychai E.Coli) kolko dulgo produljava gore-doly?Pitam, zashtoto hodih na ginekolojka,no se sumniavam v neinata kompetentnost po vuprosa.Imam recepta i t.n.,smitam dazhe da se konsyltiram i s dryg lekar tezi dni,no vse pak iskam da popitam i vas,ako znaete neshto.Blagodaria vi predvaritelno:)!

ssiimmoonna
09-15-2006, 20:01
mmmmmmmm dam ami kato ima6 recepta ti4ai v aptekata kakvo 4aka6 izob6to.ami de da znaeh kolko produljava mislq 4e zavisi ot tova kolko e seriozno nz ili za vsi4ki e ednakvo da ti kaja i az mai sum komprtentna kolkoto tvoita lekarka :)

vanilia
09-15-2006, 21:01
nai-mnogo 10 dena. obiknovenno oba4e le4enieto trae 7 dena. t.e. sedmica, yspeh! :wink:

Sn
09-16-2006, 11:14
mmmmmmmm dam ami kato ima6 recepta ti4ai v aptekata kakvo 4aka6 izob6to.ami de da znaeh kolko produljava mislq 4e zavisi ot tova kolko e seriozno nz ili za vsi4ki e ednakvo da ti kaja i az mai sum komprtentna kolkoto tvoita lekarka :)

mhmm,spokoino,az sum si vzela lekarstvata i si gi izpolzvam veche...no navsiakude,kudeto pishe za produljitelnost na lechenie na tova vuzpalenie cheta, che triabva da e ne poveche ot 10 dena...a moita tupa doktorka mi kaza 3 meseca i tsialoto neino obiasnenie za nachina na priema na lekarstva mi zvycheshe mnogo neprofesionalen, zatova smiatam da potursia i dryg lekar(makar che si pia lekarstvata,koito mi predpisaha sega).