PDA

View Full Version : Проблем с училището



BoRe
09-15-2006, 18:06
Привет на всички фенове!
Аз живея в Асеновград,но от това лято тренирам в Пловдив...първоначално мислех да остана да уча в Асеновград,но баща ми настояваше да уча в Пловдив,и то в квартал които не е близо до стадиона(поради причината че той работи там).Аз отначало не бях изобщо съгласен и още не съм,но той не се отказа.Сега като отидох първия учебен ден и видях какво е тъпо и гаднярско,просто искам да си уча в Асеновград(Имаме в отбора и други - те учат в Асеновград и нямат проблеми),но всичко стана заради баща ми.Не го мразя,но искам по някакъв начин всичко да си е постарому.Моля дайте съвети как да го разубедя и пак да си уча в Асеновград...просто там обстановката не ми харесва... :smt010

ssiimmoonna
09-15-2006, 19:53
oooo ako ba6ta ti ne iska sam da go napravi ne se mu4i prosto!e da moje6 da opita6 kaji mu 4e tam ne ti haresva 4e 6te ti e tupo i nqma da moje6 da vijda6 priqtelite si 4e u4ili6teto nqma da vurvi za6toto 6te ti e kofti

In4iTu_
09-15-2006, 20:25
Просто говори с него, обясни му проблема си и може да се получи нещо...

S_Soul
09-15-2006, 20:25
Abe 4ovek. Ni6to 4e e gadno. Vajnoto e da se zabavlqva6. Prosto ne mu obry6taj vnimanie ;)

BoRe
09-16-2006, 10:51
Е как да се забавлявам там,като обстановката и самите хора са изключително неприятни....баща ми никога не се е съобразявал с моето мнение,някой път е било за добро,но този път аз съм твърдо против да уча в Пловдив...ама той [-X :smt010 :smt010 :smt010

mon4eto
09-16-2006, 14:53
Prosto mu kaji 4e ne iska6 tuk ako ne ti obarne vnimanie prosto go zapla6i 4e kakvoto i da stava 6te se varne6 tam ot kadeto si do6al.Vse pak ti si po vajen ot nekakva tapa rabota nali ;-) Ako pak i tova ne pomogne zemi da si izpalni6 zaplaxata :mrgreen:

BoRe
11-20-2009, 22:57
Привет на всички фенове!
Аз живея в Асеновград,но от това лято тренирам в Пловдив...първоначално мислех да остана да уча в Асеновград,но баща ми настояваше да уча в Пловдив,и то в квартал които не е близо до стадиона(поради причината че той работи там).Аз отначало не бях изобщо съгласен и още не съм,но той не се отказа.Сега като отидох първия учебен ден и видях какво е тъпо и гаднярско,просто искам да си уча в Асеновград(Имаме в отбора и други - те учат в Асеновград и нямат проблеми),но всичко стана заради баща ми.Не го мразя,но искам по някакъв начин всичко да си е постарому.Моля дайте съвети как да го разубедя и пак да си уча в Асеновград...просто там обстановката не ми харесва... :smt010
:lol: абе кой ми е влизал в профила тва мнение не е мое :razz: :razz: :razz:

someonerandom
11-21-2009, 08:17
Привет на всички фенове!
Аз живея в Асеновград,но от това лято тренирам в Пловдив...първоначално мислех да остана да уча в Асеновград,но баща ми настояваше да уча в Пловдив,и то в квартал които не е близо до стадиона(поради причината че той работи там).Аз отначало не бях изобщо съгласен и още не съм,но той не се отказа.Сега като отидох първия учебен ден и видях какво е тъпо и гаднярско,просто искам да си уча в Асеновград(Имаме в отбора и други - те учат в Асеновград и нямат проблеми),но всичко стана заради баща ми.Не го мразя,но искам по някакъв начин всичко да си е постарому.Моля дайте съвети как да го разубедя и пак да си уча в Асеновград...просто там обстановката не ми харесва... :smt010
:lol: абе кой ми е влизал в профила тва мнение не е мое :razz: :razz: :razz:
:lol: :lol: :lol: :lol: