PDA

View Full Version : Историята от погледа на батко



09-15-2006, 19:40
Тука много обсъждате малките курвета които ходят с батковци,а батковците искат само да ги чукат.Винаги почти е така,ама при мен не е така и просто всичко е мн гадно.Аз съм на 26,а тя на 14.Нито се държи,нито изглежда,нито разсъждава като дете.Просто още от първия момент в който я видях и не мога да спра да мисля за нея.Отначало само се виждахме,говорехме си,тя ми споделяше,аз я подкрепях,защото има много проблеми в семейството.Но веднъж не издържах и я целунах и оттогава се промени,тя все повтаря,че не е редно,противозаконно,но въпреки всичко пак е с мен.Аз също осъзнавам че според закона това е подсъдно,но не мога да не бъда с това момиче.Никога не съм имал желание да я чукам,а просто наистина я обичам,не съм я притискал за секс,ако тя поиска може би ще го направим,но няма сам да я карам.Дори не мога да призная пред приятелите си че имам приятелка,защото ще гледат на мен като на луд,а никога няма да се откажем от отношенията си,обаче това ми разкъсва живота...какво въобще се прави в тоя случай?Нищо май,но просто исках да споделя,пък и както виждате не всички големи "батковци" искат секс и това е.Хелп?

Lorraine
09-15-2006, 19:45
ами аз лично съм против толкова голяма разлика в годините..по думите ти разбирам че момичето е зряло ако мога да кажа така и е видяла лошите страни на живота и по някакъв начин се е научила да се бори и да е силна.Но все пак е само на 14..вярно че за любовта граници няма но помисли как ще реагират хората около теб..и около нея.Родителите й примерно..нз както решиш-ако я обичаш остани с нея въпреки всичко и я подкрепяй..др нз какво да кажа.. :-)

koalka
09-15-2006, 19:46
Прав си,че не всички са така,има и изключения-като теб.Ккаво да ти кажа...разликата ми е доста голяма,не е една или две годинки.Ако се обичате наистина бъдете заедно,но незнам техните как ще реагират,ако разберат за вас.Не много добре предполагам.Бъдете заедно...само това мога да ти кажа.Не мога да тепосъветвам да я зарежеш,защото я обичаш.

mnogomili4kata-sf
09-15-2006, 20:31
Обичайте се и тва си е...хич да не ви пука кой какво мисли и какво казва...понякога трябва да игнорираш всички тези уж "разумни" неща, който хората ти говорят

®©PeTq®©
09-15-2006, 20:33
Обичайте се и тва си е...хич да не ви пука кой какво мисли и какво казва...понякога трябва да игнорираш всички тези уж "разумни" неща, който хората ти говорят
:smt023
А и това,че повечето батковци :wink: ходят с по-малки за да правят секс с тях не значи че всички са такива...така като гледам ти не си от тях :)

JuLiTo0o0o
09-15-2006, 20:38
obi4aite se!! i vuobshte ne slushaite okolnite! vqrno malko stranno e no samo vie si znaete kakvo izpitvate i nikoi ne moje da vi nakara da promenite 4uvstvata i mislite si!podkrepqm vruzkata vi!!! \:D/ O:)

iiirish
09-15-2006, 20:46
ти си прав - не можеш да направиш нищо! понякога обаче е добре да се пуснеш по течението. приятелите ти, искаш или не, все някой ден ще разберат за връзката ти с това момиче. и колкото и фрапираща да е разликата по между ви, ще трябва да я приемат.

макар че ако трябва да съм откровенна, не виждам големи перспективи за вас в бъдеще. разликата е наистина не малка и това по-нататък ще е пречка, в което сами ще се убедите

ssiimmoonna
09-15-2006, 20:47
ami mislq 4e tova momi4e e raz4italo na teb kato na priqtel.sam kaza 4e tq ne razsujdava kato dete i ne iska ot gajeto si da se mlqskat samo za sex da ne govorim tq e imala nujda ot 4ivek koito da q podkrepi i ti si go napravil.i kogato si q celunal i e bilo stranno i se e iznenadala. v tova nqma ni6to stranno naprotiv normalno e prosto dai vreme na momi4eto i vsi4ko 6te e nared :wink:

sa_vi_ebah_maikata
09-15-2006, 21:14
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :shock: :shock: :shock: :shock: 26 годишен с 14 годишна е тва ме разби, абе мойто момче има нещо сбъркано в тебе толкова ли се свършиха момичетата на твойта възраст та се занимаваш с деца ??????

MiRaCuLiXbb
09-15-2006, 21:15
какво въобще се прави в тоя случай?
Отива се в затвора.

BeBencEto
09-15-2006, 21:22
ami obichaite se...ne znam kakvo drugo moje da s enapravi v tazi situaciq...ama ako tehntie razberat shte ima oshte mnogo mnogo problemi v semeistvoto...taka che pomisli malko i za momicheto,a ne za chuvstvata si..

priti_kiti
09-15-2006, 22:39
ти си прав - не можеш да направиш нищо! понякога обаче е добре да се пуснеш по течението. приятелите ти, искаш или не, все някой ден ще разберат за връзката ти с това момиче. и колкото и фрапираща да е разликата по между ви, ще трябва да я приемат.

макар че ако трябва да съм откровенна, не виждам големи перспективи за вас в бъдеще. разликата е наистина не малка и това по-нататък ще е пречка, в което сами ще се убедите
абсолютно съгласна ;)

IKisseDAGirL
09-15-2006, 22:59
засега, докато отношенията ви не са кой знае колко сериозни, тази разлика не е истински проблем (въпреки че наистина е голяма :shock:), но м/у вас няма да може да има нищо повече за напред - след 4 години ти ще си на 30 :-s... а тя само на 18 :-# и какво смятате да правите тогава?
просто от където и да го погледнеш, нямате бъдеще, това е

sherry
09-15-2006, 23:05
Какво да се прави...Любовта идва без да пита. Ако тя беше на 18, а ти на 29 - 30, щеше да е по - добре, защото тя щеше да е пълнолетна, а и по - зряла... Сега разликата ви изглежда ужасно голяма, но всъщност не е. Ако се обичате, трябва да намерите начин да сте заедно, ти хубаво правиш, че не я притискаш да спи с теб, поне в близката година и дума не й прави за това... Не трябва да се чувства задължена, трябва да е готова за тази важна крачка...
Хората страдат от много предрасъдаци, навярно много ще злобеят, ако разберат, че сте заедно, но няма как... Ще продължавате ли да криете връзката си? Все пак с нищо не сте виновни, че се обичате :(

maybelline
09-16-2006, 09:06
Сега разликата в годините има значение,но когато тя стане на 25,ти ще си на 37.Няма да има голямо значение.

alkobalko
09-16-2006, 09:14
Ти сам осъзнаваш, че разликата между вас е много голяма. Явно и момичето го разбира. Наистина любовта не пита, но все пак това е доста голяма разлика. Колкото и да не ви се иска все някога приятелите ви и родителите ви ще разберат. Това е нещо, което не може да се крие цял живот. Тогава трябва да сте подготвени за най-лошото. Не трябва да се учудваш, ако повечето застанат срещу вас. Ако трябва и аз да бъда честна, не ми се вярва нещата да се получат.
Поздравявам те, не вярвах, че все още има момчета, които са като теб. Дано всичко е наред и нещата не се осложнят.

YouR_PoisoN
09-16-2006, 09:20
Хах ей батко... ами какво ще кажат татко, мамка, бабка, дедко... Тва между вас няма бъдеще според мен, ей на тва му се вика невъзможна любов.

TeditoOoo
09-16-2006, 10:16
Ми да-не всички искате само секс,но тези сте единични случаи.

macka123
09-16-2006, 14:41
Прав си,че не всички са така,има и изключения-като теб.Ккаво да ти кажа...разликата ми е доста голяма,не е една или две годинки.Ако се обичате наистина бъдете заедно,но незнам техните как ще реагират,ако разберат за вас.Не много добре предполагам.Бъдете заедно...само това мога да ти кажа.Не мога да тепосъветвам да я зарежеш,защото я обичаш.

Krem4eto
09-16-2006, 14:53
Според мене ако се обичате разликата не е от значение още по-малко,че ти неискаш от нея секс и ще я чакаш!!!Точен си и мисля,че ще се оправите!!!УСПЕЕЕЕХ!!!

The_handsome_Steve
09-16-2006, 16:05
Поредното доказателство за THE POWER OF LOVE!!!