PDA

View Full Version : Oshte edin luboven Problem



desperete housewife
09-15-2006, 19:17
Zdraveite na vsichki!! Iskam da spodelq moita situaciq,zashtoto nz nito kakvo da mislq nito kakvo da prava.Iam edin mn dob1r priqtel,s koito veche seslsuchva za 6 ili 7 p1t da se celuvame.Toi e 50/50 da tr1gnem ili ne,zashtoto ne iska da si zagubim priqtelstvoto ](*,) Samo che i az mislq kato nego,makar che po she mi e kef ako stanem gajeta.I dvamata sme sig,che koa ne sega to dr p1t se she stane neshto shoto si prehv1rchat iskri i teh ne moesh da gi spresh.Sega sme si dali 2dena da razmislim i da reshim kakvo she praim,bez da se s1rdim za reshenieto.I sega nz kakvo iskam i nz kakvo da prava.Ako mojete i ste veshti po tq neshta pomogneteee :wink: Vsichko she mi b1de ot polza.

Lorraine
09-15-2006, 19:20
хм..останете си приятели наи-добре!Ако станете гаджета и после се разделите ще си пропилеете приятелството,а и не мисля че и двамата искате да става така!

strange__
09-15-2006, 19:32
Не е така....бъди с него :!: Живей за мига,какво ти пука?! Сега искаш да сте заедно,защо да не сте?! Майната му на приятелството,вие ще сте приятели и докато ходите (поне в нормалните връзки е така),а ако след време се скарате,то така е било писано да стане и е щяло да се случи...без значение дали е защото сте скъсали или поради друга причина,ако едно нещо има да става,то ще стане :idea: Ако изпуснеш шанса си с него един ден изключително много ще съжаляваш :!:

Barbie
09-15-2006, 19:51
Hah...ami, az bqh v podobna situaciq (vupreki 4e moita be6e po-slojna, po-zapletena i ima6e mn minimalen 6ans ne6to da se polu4i)...i vse pak riskuvah...e, ni6to ne stana...nakraq bqh naranena, razo4arova...po-ne6tastna nikoga ne sum bila, no 4estno kazano, ako moga da se vurna nazad bih napravila absoliutno su6toto...
Tui 4e, mila, davai smelo...ako ne stane...zna4i ne bilo pisano...no vinagi ima 6ans ;) A puk priqtelstvoto...koi e kazal 4e 6te go zagubite - samo ot vas zavisi, dori i da ne se polu4i, mojete da se postaraete i da zapazite priqtelstvoto (az zapazih moeto...)
uspeh ;)

koalka
09-15-2006, 19:54
Вие така и така не може да сте кой знае какви приятели,защото както ти каза прехвърмат "искри".Вие не сте просто приятели.Или поне не можете да бъдете.Щом ви е хубаво да сте заедно и сте щастливи...съберете се.Ккаво ви пречи...а пък и пак ще си бъдете приятели? :wink:

iiirish
09-15-2006, 20:05
Вие така и така не може да сте кой знае какви приятели,защото както ти каза прехвърмат "искри".Вие не сте просто приятели.Или поне не можете да бъдете.Щом ви е хубаво да сте заедно и сте щастливи...съберете се.Ккаво ви пречи...а пък и пак ще си бъдете приятели? :wink:

desperete housewife
09-15-2006, 20:12
Blagodarq vi mnogo !! Naistina mi pomognahte i kato che li mi dadohte kuraj.Sega s1m po uverena v chuvstvata si i v sebe si . 10xx na vsichki

Роничка
09-15-2006, 20:49
Според мен е наи-добре да си останете приатели.Помисли какво можеш да загубиш ако се скарате(дано не се случва).Приателството ви ще остане в миналото.Обичайте се но като приатели.Но все пак ти решаваш.Пожелавам ти успех!!!!!!!! \:D/

ABSOLUTme
09-15-2006, 21:00
Вие така и така не може да сте кой знае какви приятели,защото както ти каза прехвърмат "искри".Вие не сте просто приятели.Или поне не можете да бъдете.Щом ви е хубаво да сте заедно и сте щастливи...съберете се.Ккаво ви пречи...а пък и пак ще си бъдете приятели? :wink:

:smt057 :D

sherry
09-15-2006, 21:57
Пробвайте, квото стане, животът е твърде кратък, за да си пропилеем шансовете, които ни предлага :D
А и вие не може да сте приятели, след като изпитвате такова влечение един към друг. Аз лично не съм изпитвала нещо такова към приятелите си. Явно трябва да сте заедно :D Късмет

asinka
09-15-2006, 22:00
Съберете се по - нагоре пише защо \:D/

IKisseDAGirL
09-15-2006, 22:05
strange__ харесва ми как мислиш :P

Scarabey
09-15-2006, 22:13
Вие така и така не може да сте кой знае какви приятели,защото както ти каза прехвърмат "искри".Вие не сте просто приятели.Или поне не можете да бъдете.Щом ви е хубаво да сте заедно и сте щастливи...съберете се.Ккаво ви пречи...а пък и пак ще си бъдете приятели? :wink: =D>

macka123
09-16-2006, 14:13
зависи от кога се познавате
ако се познавате от много отдавна дори да тръгнете според мен като скъсате няма да се скарате а ще станете много добри фр
а ако се познавате от скоро....нз

The_handsome_Steve
09-16-2006, 14:55
Многочесто изпадам в твоята ситуация. Зависи колко добра приятелка я чувствам!

09-16-2006, 17:25
БЪДЕТЕ ЗАЕДНО...ТРЯБВА ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!мОЖЕТЕ ДА БЪДЕТЕ ПРИЯТЕЛИ ПРЕДИ ВСИЧКО...ЗАщОТО КОАГТО ДВАМА ДУШИ СА ЗАДНО ТЕ ТРБВА ДА БЪДАТ И ПРИЯТЕЛИ ПРЕДИ ВСИЧКО....а ОТНОСНО ЗА ТФА ДАЛИ щЕ БЪДЕТЕ ТАКИФА СЛЕД ВСИЧКО...СПРОЕД МЕН щЕ СТЕ ЗАщОТО...нАЛИ ЗА ТОВА СЕ КАЗВА "ПРИЯТЕЛИ КАКВОТО И ДА СТАВА"!!!!!!!!!!!!!!!!!

BeBcHeTo
09-16-2006, 19:39
Останете си приятели

Krem4eto
09-16-2006, 22:11
А защо не тръгнете?!Вярно приятелството е по-трайно,но никога не се знае какво може да се случи!УСПЕХ!

desperete houswife
09-18-2006, 19:21
Dnes trqbvashe da se razberem kakvo she pravim,no toi ne znae kakvo iska.Kato go gledam mai predpochita da si ostanem priqteli,no vs1shtoto vreme iska i da sme neshto poveche.Nito aaz moga da go razbera,nito toi sebe si.No ako imashe jelanie nqmashe da misli tolkova kato che li..Nz

tedy1_baby
09-18-2006, 19:39
i da iska6-priqtel s nego ne moje da byde6.i ne zaradi drugo,a za6toto 6tom vednyj ste prekra4ili granicata mejdu priqtelstvo i lubovnici,to vry6tane na zad nqma.pyk i kakto spomena ti,ako ne sega-to nqkoi drug pyt,nali?