PDA

View Full Version : edna po razli4na tetradka.. :)



[B]a[N]D[i]T[k]a
09-15-2006, 19:18
znam 4e temi4kata e glupava.. no vse pak reshavam da q pusna :) v daskalo po risuvane tazi godina iskat da si napravim tetradka nqkakva shantava naprimer u4itelkata pokaza 2 ednata be6e sus pqsuk i midi a drugata po neq bqha zalepeni takiva ot ..shisharka :) ta lubopitno mi e ako na vas vi go bqha dali kato zada4a kakva tetradka bihte si napraviliiiiiii :)

Babydoll
09-15-2006, 19:25
Аз и без задача си ги правя разни такива авторски.Сега си направих тая по литература отгоре с червено кадифе и кант от бежова панделка,мн гот стана.най-шантавата ми е една със пера по нея :lol:

Tempestjuji
09-15-2006, 19:41
Първото, което ми дойде на ум е да я подвържа с нещо бяло..и да нарисувам някакъв графит....ама релефен...може би ще залепя нещо отгоре...

Dharma
09-15-2006, 20:08
haha gotina zada4a, trqbva ti malko pove4ko vuobrajenie
az bih si napravila tetradka ot par4eta plat(primerno razli4ni cvetove kitenik(btw predi sum pravila takova ne6to i stana mnogo gotinoi par4etata ne trqbva da sa mnogo golemi) ;druga ideq koqto mi idva na um e мъх :mrgreen: (vruzva se s drugite idei koito vi e dala gospojata ti(pqsuk,6i6arki,koito sa ot prirodata)
PLS kato re6i6 kak da q pravi6 pi6i 4e mi stana interesno
Uspeh!

sunny_girl16
09-15-2006, 20:11
Ami s nqkakva qka risunka da kajem na koricite, a na listata moje da ima nqkakvi citati na qki misli :roll: hah ne e mn originalno ,no zasega tva mi hrumva :P

In4iTu_
09-15-2006, 20:13
Сега гледам, че са пуснали по магазините чанти с пришити капачки от бира (ест. боядисани) по тях, обаче нямам представа как ще стане върху тетрадка..Друг вариант е с някакви мъниста.

kimi_raikonen
09-15-2006, 21:45
Честно казано не бих направил нито една от двете. :D Ама иначе ми допада идеята за листата и цитатите особенно ако вкарваш цитатите на собствените си учители

SuNBeaM`F
09-15-2006, 21:55
на мен ми харесжа идеята сас цвета и манистата

niGGa
09-15-2006, 22:43
бих я надраскал със неща, крепящи ме на момента.Неща, които винаги, или поне докато е жива тетрадката, да помня.

maybelline
09-16-2006, 10:16
Ами...единственото,което се сещам да кажа е "добре,че вече нямаме рисуване".А по темата...ами предполагам бих пробвала да я украся с восък от свещ и на някои места да я прегоря малко(веднъж пробвах така и излезе много красиво).

PrImE
09-16-2006, 15:19
Ето няколко врианта:

*Детски - шарено украсена корица с цветни хартийки, панделки и пр. а самите листи в долния десен ъгъл на всеки лист от дясната страна да се рисува някаква малка картинка, различна за всяка страница. След това когато бързо се прилисти става като анимацийка :mrgreen:

*Тип "Ала Рошавата гарга" - кориците се облепят с плат плътно по тетрадката като подвързия. по тях се лепят пера, мънисти, пясък, листа и всичко, което ти хрумне. За да е по-ефектно моежш да ползваш лак - той дества като лепило :D

* Тип "Ръцете ми пречат" Тетрадката се обезобразява до неузнавемост - орязана, обгорена и пр. Тук всичко зависи от настроението и възможностите :-D

*Тип "In love" Розова тетрадка, кориците са с облепени /нарисувани сърчица, розички, може да се добави малко восък. По листите има лекобледннещи сърчица, розичи и пр. като фон /така, че да може да се пише по тях/. Естествено цялата тетрадка е "окъпана" в парфюм. За да не я азвалиш моежш да нанасяш парфюма с клечки за уши или да впръскваш във въздуха и да слагаш там тетрадката. Изисква малко време, но резултатът е зашеметяващ 8)

*Тип "Йо-хо-хо и бутилка с ром" - тетрадкатае облепена с изрески или собсвеноръчно нарисувани картинки на алкохол, цигари, сприцовки. Лично аз не я препоръчвам за час по рисуване ;-)

*Тип графити - мисля, че няма какво да обяснявам

*Тип "Animal planet" - оправданието "кучето ми изяде домашното" в действие - оръфана тетрадка, в отчайващо състояние, имитиращо кучещка инвазия

*Тип "Animal planet"2 - облепена с рисунки, изрески, снимки на животни. Пълна свобода на въобръжението на автора

Ако искаш още идеи само кажи /пиши/ :wink:

martinka_91
09-16-2006, 19:33
Аз искам !!! Много яки идейки!
И много хубава тема, между другото :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-30-2006, 13:20
ha mersi za otgovorite :) mnogo mi pomognahte eto kak napravih tetradkata:
zna4i kupih 1 ot oniq s tvurdite korici (otpred imashe edna kitara mai) i ideqta mi be6e da s4upq koledni igra4ki i da gi zalepq za kitarata edin vid pak kato kitara no sveteshta :) v posledniq moment oba4e se okaza 4e maika zanesla igra4kite na selo... tai kakto i da e.. misleh da q napravq s pera no ne namerih :? zatova slojih edno obleklo ot tetradka i na nego zashih cvetq takiva aromatizirani mislq 4e bqha za garderob no ne sum sig. i taka.. na men li4no ne mi haresa kak stana oba4e imashe nqkoi sau4enici koito q haresaha :P sega kato si ida na selo shte si nabavq materialite i shte q pravq na novo
mersi za vsi4ki otgovori :smt016

Dharma
09-30-2006, 16:16
a[N]D[i]T[k]a]ha mersi za otgovorite :) mnogo mi pomognahte eto kak napravih tetradkata:
zna4i kupih 1 ot oniq s tvurdite korici (otpred imashe edna kitara mai) i ideqta mi be6e da s4upq koledni igra4ki i da gi zalepq za kitarata edin vid pak kato kitara no sveteshta :) v posledniq moment oba4e se okaza 4e maika zanesla igra4kite na selo... tai kakto i da e.. misleh da q napravq s pera no ne namerih :? zatova slojih edno obleklo ot tetradka i na nego zashih cvetq takiva aromatizirani mislq 4e bqha za garderob no ne sum sig. i taka.. na men li4no ne mi haresa kak stana oba4e imashe nqkoi sau4enici koito q haresaha :P sega kato si ida na selo shte si nabavq materialite i shte q pravq na novo
mersi za vsi4ki otgovori :smt016
originalna si q napravila:)

sherry
09-30-2006, 19:34
Интересно си го направила. Идеята за играчките също ми допада :)

leko_otkachena
09-30-2006, 19:38
shte vzema i as da si napravq takava tetradka neshto mnogo me radva ideqta :-)