PDA

View Full Version : Pisna Mi



ot4aqno_f4e
09-15-2006, 19:22
hi iskam parvo da kaja 4e mi pisna d ame obijdat i da mi kazvat4e sam zadrastena i smotana :smt010 :smt010 :smt010 postoqno mi go kazvat varqva si a te mi akzvat vij q i mi vikat gluposti az se pravq na odarena i ne gi slu6am oba4e kato si doida i rev ani6to ne sam im napraila togava za6to se darjdt taka i kajete kakvo da napraq za da si proment mnenieto za mene i da se otnasqt s mene po drug na4in



Ps BLAGODQRQ PREDVARITELNO :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

09-15-2006, 19:24
Gore glavata i da ne te ebe kakvo kazvat. 6tom ti obra6tat vnimanie zna4i si ne6to pove4e; trqbvada se darji6 malko po-nadmenno :::

Tempestjuji
09-15-2006, 19:44
хахахаха..кажи им, че са боклуци :!: :!: :!: и ги питай от кой зоопарк са дошли :evil: :evil: :evil:

marina star
09-15-2006, 20:09
koi sa "te"

In4iTu_
09-15-2006, 20:15
Не им обръщай внимание. Едва ли са нещо повече от теб, щом се държат така. Намери си приятели извън техния кръг.

totev
09-15-2006, 20:26
винаги е имало такива отрепки... което е мн жалко... мразя такива хора... преди години не обръщах толкова внимание на боклуци, които се заяждат без причина и тормозят по-слабите... ама сега направо ми кипва като видя такова нещо и с удоволствие ще спукам някой такъв от бой...
не им обръщай внимание... не си струва..

Shadow_Walker
09-15-2006, 20:53
Какво да кажа-и аз съм чувал такива подмятания за себе си.... :( Тези подмятания никога няма да спрат-има всякакви идиоти и идиотки...И те го правят защото не могат да приемат различните-защото самите те са задръстени и затворени към света.Така че да не ти пука! :wink:

вики:((
09-15-2006, 21:02
мила да знаеш че не си единствена.при мен е същото.не ъм им направила нищо,но те се правят на интересни пред приятелите си и ме обиждат.ужасно е.и аз рева по цял ден :smt010 :smt010 :(

ssiimmoonna
09-15-2006, 21:02
ami poznavam takova momi4e i 6te ti kaja kakuv e problema.ili se pravi6 na vsi4koznae6ta ili si prekaleno sduhana ili se podmazva6 mnogo ili nqkoq dr takava pri4ina za6toto za pove4e v momenta ne se se6tam.no prosto si promeni otno6enieto i durjanieto sprqmo okolnite!druj se estestveno i neprinudeno i ne se opitvai da se haresa6 na vsi4ki :wink:

WILD__BOY
09-15-2006, 21:04
Кофти е да си задръстеняка на випуска, ама има и такива хора. Аз бях ... ама за една година 5 -6 клас им ебах мамата. (Тва е от хард кор хип-хоп-а; Затова недейте да слушате хипхоп карайте на чалга ;) )

reason
09-15-2006, 21:42
ami poznavam takova momi4e i 6te ti kaja kakuv e problema.ili se pravi6 na vsi4koznae6ta ili si prekaleno sduhana ili se podmazva6 mnogo ili nqkoq dr takava pri4ina za6toto za pove4e v momenta ne se se6tam.no prosto si promeni otno6enieto i durjanieto sprqmo okolnite!druj se estestveno i neprinudeno i ne se opitvai da se haresa6 na vsi4ki :wink:
Не съм много съгласна...не е задължително да се държи подмазвачески или да е сдухана или да е всичкознаеща.Нали знаеш,винаги има хора,които са "известни"и си мислят,че могат да се правят на голяма работа и да обижадат.
Както казаха, не си заслужава да им обръщаш внимание.Не им доставай това удоволствие!

ssiimmoonna
09-16-2006, 07:45
Не съм много съгласна...не е задължително да се държи подмазвачески или да е сдухана или да е всичкознаеща.Нали знаеш,винаги има хора,които са "известни"и си мислят,че могат да се правят на голяма работа и да обижадат.
Както казаха, не си заслужава да им обръщаш внимание.Не им доставай това удоволствие![/quote]
da naistina vinagi ima takiva hora oba4e ako se durji po nqkoi ot izbroenite po-gore na4ini 6te se draznqt o6te pove4e i nqma da iskat da q priemat v tqhnata "golqma kompaniq"

ot4aqno_f4e
09-16-2006, 10:58
ami az ne se darja nikak prosto az nio6to ne im praq a te me obijdat ama az ve4e 6te si otmasrtq ama pak mi e gadno te pak i te sa kato vsio4ki ostanali samo deto s emislqt za golemite raboti bokluci smotani az 6a im zeina ama me e strah sled tova d ane mi napraqt ne6to :smt017 :smt017 :smt017

09-16-2006, 13:59
druj se na nivo i si pazi dostoinstvoto- ot simona.91

mon4eto
09-16-2006, 14:27
Badi po otvorena s tqx i ne im se vrazvai na glupostite :P

lori
09-16-2006, 17:52
хахахаха..кажи им, че са боклуци :!: :!: :!: и ги питай от кой зоопарк са дошли :evil: :evil: :evil:
подкрепям 100%

aimer
09-16-2006, 21:06
хахахаха..кажи им, че са боклуци :!: :!: :!: и ги питай от кой зоопарк са дошли :evil: :evil: :evil:
подкрепям 100%
не по-добре направи както аз маправих с 1 надута к*рва-смей се на този/тази който/която те обижда и му/й кажи да си избива другаде комплексите,щото боклука е тя/той ,а не ти

LSD^Lady
09-16-2006, 23:00
Аbe kvo ti puka be ??? Q gore glavata i i ebi maikite....

LostDemon`
09-17-2006, 02:49
hi iskam parvo da kaja 4e mi pisna d ame obijdat i da mi kazvat4e sam zadrastena i smotana :smt010 :smt010 :smt010 postoqno mi go kazvat varqva si a te mi akzvat vij q i mi vikat gluposti az se pravq na odarena i ne gi slu6am oba4e kato si doida i rev ani6to ne sam im napraila togava za6to se darjdt taka i kajete kakvo da napraq za da si proment mnenieto za mene i da se otnasqt s mene po drug na4in



Ps BLAGODQRQ PREDVARITELNO :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Държат се така, защото са тъпи ламери :evil: !!! На цялото днешно поколение му дай да се смее на нещо (дори и да няма причина)... Ебават се, ебавай ги и ти!

koalka
09-17-2006, 07:00
Проблема не е в теб,а в тях.Няма за какво да ти се подиграват,но те явно се забавляват.Продължавай да не им обръщаш внимание,нооо недей да плечиш вкъщи.Тровиш си нервите за нищо.Не плачи и горе главата.Просто няма смисъл.

IdiOtKa
09-17-2006, 08:24
хмм да си говорят за теб кво ти пука .... някви лигли дето са супер зле ... да ходат се гледат в огледалото и да не ти пука !

aliq
09-17-2006, 21:54
izob6to da ne puka kvo ti govorat horata sa takiva samo govorqt tapotii

Svin4y
09-17-2006, 22:55
Всеки човек е уникален по свой собствен начин...
Не е нужно да си спала с 30 момчета да се обличаш модерно и да
лапаш в тоалетните за да станеш уважаван човек.
Винаги ще се намери някой който да те обича и да те разбира.
Не се опитвай да бъдеш като другите и след някой друг ден
да се качиш на магистралата.
Бъди каквато си гледай напред и живей свой собствен живот
не живот изграден от мнението на другите !
Научи се да се защитаваш и да държиш на себеси
промени тъпите правила бъди ТИ ! :twisted:

^Style^
09-20-2006, 09:12
hi iskam parvo da kaja 4e mi pisna d ame obijdat i da mi kazvat4e sam zadrastena i smotana :smt010 :smt010 :smt010 postoqno mi go kazvat varqva si a te mi akzvat vij q i mi vikat gluposti az se pravq na odarena i ne gi slu6am oba4e kato si doida i rev ani6to ne sam im napraila togava za6to se darjdt taka i kajete kakvo da napraq za da si proment mnenieto za mene i da se otnasqt s mene po drug na4in



Ps BLAGODQRQ PREDVARITELNO :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
на колко си?

Joey Tempest
09-20-2006, 09:43
ami az ne se darja nikak prosto az nio6to ne im praq a te me obijdat ama az ve4e 6te si otmasrtq ama pak mi e gadno te pak i te sa kato vsio4ki ostanali samo deto s emislqt za golemite raboti bokluci smotani az 6a im zeina ama me e strah sled tova d ane mi napraqt ne6to :smt017 :smt017 :smt017
Предполагам става въпрос за съучениците ти. Първо, помисли малко каква може да е причината за тяхното държание. То всъщност, от постъпките им става ясно, че са некфи простаци, шибаняци, нещастици, абе с две думи комплексари. Те са задръстеняците. Не търси приятелство от тях. Най-малкото, ако имаше възможност да влезеш в тяхната компания, нямаше да се чувстваш комфортно. Ти си по-различна. Недей да ревеш, заради това, че не си проста като тях, а се запознай с такива като тебе, просто не може да няма такива хора. А когато гъзовете (сори за израза :D ) ти казват нещо, им покажи един специфичен пръст и най-спокойно започни и ти да редиш някакви обиди, обаче в никакъв случай не давай знак, че ти е болно, че ти е кофти, и внимавай да не се разплачеш, че ще стане още по зле. Най-добре потренирай вкъщи пред огледалото. Не вярвам да тръгнат да те бият. :)
Горе главата и успех!!! :)

BeBcHeTo
09-20-2006, 10:50
Не им обращай внимание.....и да не ти пука от такива идиоти

beb4o_bu
09-20-2006, 21:55
Да, има много такива. Голямото самочувствие и самолюбие ги прави такива. Казвате да не им обръща внимание... ама това не е лесно. Не можеш постоянно да ги игнорираш... но все пак може да се пробва. Просто се помъчи да не го приемаш толкова навътре... трябва да знаеш, че са толкова заети от себе си и това да се харесат, че няма на къде повече. Не мисля, че трябва да се променяш. Може да се избъзикаш с тях... недей да си мълчиш. Това е знак на подчинение.

_Imaginary_girl_
10-01-2006, 01:22
Просто им покажи,че не могат да ти се подиграват ...
стани по-отворена!Отвръщай на всяка обида,макар че
тФа е тряало да го напрайш по-рано за да разберат от самото
начало,че не могат да се бъзикат с теб :-k
Но и сега не е късно :)) Давай!Успех :smt016

leko_otkachena
10-01-2006, 10:07
znam che nishto ne se reshava s boi ama nqkoi kato me drazni ili govori neshto za men si go potupvam dosta

IKisseDAGirL
10-01-2006, 14:03
ако се държиш на ниво, имаш самочувствие и се смяташ за равна заедно с другите, никой нищо няма да ти каже
нямаш ли самочувствие - всички ще те мачкат
явно има някаква причина хората да се държат така с теб..може би имаш комплекси за малоценност.. или нещо друго, но не може да е просто така [-(

OPEL
10-01-2006, 14:27
Аз съм момче, и до преди година и аз бях така. Пребирам се от даскало и едно лапе ми се смее. Вика на другото. Погледни го тоя. Ся ще го дялнапо каунката с топката и такива и това всеки ден. Аз бях по силен, ама брат му е по голям от мен с 1 година и ми се носи славата на... сещате се. Но един ден не издържах, и го смелих от бой. Целият беше със синени. В даскалото, той и още един от класа му, ме хванаха и ме бутат и бахтат. Аз в началото се опитах да се махна като по прилежен ученик, ама всичко си има граници. Премазах ги. На следващия ден брат му ме буташе, ама и със него същото. От тогава хич не си поплювам. Мислех се за слаб, ама вече -не. Мислех се за тъп, задръстен и безволен, ама вече не. Аз също си бях редовен, ама те си ме бяха нарочили. От тогава нямам проблеми. Сигурен съм че и ти не си различна от тях. И мисля че ако им покажеш че ти си над тях ще спрят да ти досаждат.

andreadim
10-12-2006, 19:17
spored men trqbva da se d1rji6 grubo s tqh. no ne prosto da ne gi poglekda6 a da gi obijda6 da im pokazva6 sreden pr1st i taka natat1k posle po4ni da si podbira6 priqtelite i ne se strahuvai dori da otide6 pri nai-nahakanite :) prostovzemi merki-kato te obidqt-obijdai i ti be!

samotna
10-13-2006, 08:29
мога да ти кажа само,че училището е един от най-гадните периоди в живота.Там всеки гледа да те стъпче колкото може,ама най-важното е да не даваш това да ти повлияе на психиката,а относно въпроса-не мисля,че това ще се промени,просто трябва да изчакаш и да бъдеш силна.Не им се давай

lidekeep
10-13-2006, 21:32
hahahahah za ko revete zaebete gi teq pomiari 6tom se durgat taka sas vas qvno sa edno ni6to 6tom neste im napravili ni6to.prosto vinagi se namirat tkiv hora za sa6alenie.e da dryg e vaprosa ako ste napravi li ne6to... [-(

DaRk^EviL{F}
10-14-2006, 18:26
da ne ti pyka i gore glavata!!!Za men s16to govereha v staroto daskalo 4e s1m bila kyrva,4e s1m se e***a s seki i tem podobni,no...kakto vijda6 az ne im obr16tah vnimanie!I samo ne mojah da razbera koi sa "te"?G1ZARITE NA DASKALOTO?????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017